130 Gladelia z Alpha Centauri Sharon Steward

[ UFO ] 2019-11-14

Ze Země si pamatuji tuto výměnu radostí. Na Metonu to neděláme. Jsme více nakloněni pohledu na život z energetického hlediska, a když si uvědomíte, že jsme vědomí, upustíte od jakýchkoli radostí, které se vztahují k odloučení. Vy zatím stále věříte, že jste odděleni. Život je o proměně a vy jste se rozhodli jít od oběti k dosažení Kristova vědomí v jednom životě. Jste mistry, dostanete se tam.

Narodila jsem se na Venuši. Můj duch byl odstraněn z mého těla a umístěn do lidského těla. Žila jsem na Venuši mnoho let a pak jsem se jednoduše reinkarnovala do pozemského těla. Měla jsem duši Alpha Centaurů, což je ve skutečnosti Venušan, a pak jsem se přestěhovala do pozemského těla. Po mé smrti na Zemi se má duše vrátila na Venuši, poté opustila Venuši a vrátila se zpět do Alpha Centauri, abych byl s Akonem. Protože je naše DNA velmi podobná, prakticky neexistovalo žádné adaptační období. Mé tělo v Alpha Centauri bylo drženo ve stázi a čekalo na mě, abych ho po mé smrti na Zemi znovuobnovila.

Muselo se to udělat tímto způsobem. Museli jsme sehnat správný typ DNA, abych mohla obývat pozemské tělo, a to bylo na Venuši. Není to tak, že má Venuše více společného se Zemí, než Alpha Centauri. Jen jsme hledali konkrétní krevní linii. Pomohl mi s tím Akon. Ačkoli je solární specialista, je dobře obeznámen se všemi oblastmi naší vědy. A má přátele.

Existují planety, které jsou si navzájem velmi podobné a život na jedné nebo druhé se provádí prakticky bez úprav. Země však bývá výjimkou. Planety jsou vytvářeny z naší mysli, a když pro ně máme konkrétní účel, jsou vytvořeny právě pro ten. Uvědomte si, že vše je kvantové. Pozemšťan je Titán. Úžasná verze galaktického člověka. Vytvoření super bytosti stálo velké úsilí.

Je přirozené, že se náš druh chce zdokonalit. To je účelem inkarnace. Můžete ve svých emocích jít nahoru a dolů jako horská dráha a stále zvládat jakýkoli druh zdravého rozumu. Galaktické mysli jsou pevnější než pozemská mysl, ale pozemská mysl je emocionálně a mentálně flexibilnější než ostatní galaktické. Pozemská mysl je jako klavírní klaviatura s plnou základnou a celým rozsahem výšek. Má velký rozsah. Myšlenka typického galaktika se zaměřuje více na výšky, a nemá sklon být vyřazena ze synchronizace tak rychle, jako ta vaše. Pozemská mysl je spíše jako rtuť, stejně citlivá. Během několika sekund přejde z vysoké na nízkou a zpátky na vysokou. Cítíte myšlenky na odplatu, zatímco se staráte o blaho rukojmí, které zachraňujete, dokážete držet negativní a pozitivní myšlenku téměř zároveň. Rozsah pozemšťanů je určitě těžko zvládnutelný, ale když to dokážete, moc, kterou získáte, bude jako ovládnutí kouzla. Nikdy je však nedržte současně - současně lze udržovat pouze jednu frekvenci.

To, co prožíváte, je vyšší a nižší mysl bojující o nadvládu. Všichni tím projdete. Země mi nechybí, ale miluji ji a držím ji ve svém srdci. Posílám tolik pozitivní energie, kolik můžu, do vašeho světa, protože to potřebuje.

Vaše stromy umírají. Jsou zadušeni svou energií a znečistěným vzduchem. Můžete posílat energie bílého světla stromům, zvířatům a Zemi, aby pomohla proti znečištění. Spousta z vás je příliš lapena v systému, který vás zabíjí a zabije vaše vnoučata, a přesto se nezastavíte. Síla peněz. Každý má cenu.

A tak byste se neměli chovat. Nikdy nemějte svou cenu. Uvědomte si, že dobrota vašich lidí spočívá v tom, že za vaši službu není žádná cena. Nikdy se neprodávejte. Ti, co se prodávají, se stávají kořistí starého systému, který umírá, a za to děkuji Bohu!

Dál pokračuje jen pravá krev. Ti, kteří mají skutečné srdce. Když mají vibrace dostatečně vysoké, stávají se budoucími světovými vůdci. Mnoho teď odpadá na vedlejší kolej. Jsou koupení. Je zajímavé sledovat proces z naší perspektivy. Musím říci, že je pro nás pozitivnější, než jak vypadá pro vás.

Právě teď bombarduje Zemi mnoho božské / mimozemské / vesmírné energie, která obnovuje její životní sílu a působí proti temnému vlivu. Je skvělé pozorovat vzkříšení planety a navrácení lidu k bohům, jakými byli kdysi. To je úžasné.

Lidská mysl se musí změnit, je tu hodně odporu. A odpor je vibrace. Řekněme, že to vypadá, že ti, kdo jsou rezistentní, se vrhají na příchozí vyšší energie. Jsou nuceni se probudit, protože jejich negativita je uvolňována z jejich systémů. Z krátkodobého hlediska je to bolestivé, ale z dlouhodobého hlediska se získaná síla a moudrost starších Země ve vašem světě obnoví. Pravděpodobně budou ti, kteří odpadnou stranou. Ale budou o tom přemýšlet. Nemusí znovu začínat od nuly.

Mezi vámi na Zemi chodí mnoho pozitivních ras. Ani byste je nepoznali. Nesnižují vibrace, aby odpovídaly vašim. Tím by ztratili výhodu. Jsou ve vlivných pozicích, jsou umístěny tam, kde musí být, aby vytvořili změnu a nasměrovali pozemšťany správným směrem. Stejně tak i temnota postavila lidi do vlivných pozic, aby vás nasměrovala špatným směrem. Ale světlo jednoduše převezme váš systém a změní jej na Světlo, ale zabere to čas. Trpělivost.

Pokud se chcete potkat s Venušany, požádejte, aby k vám někdo přišel, a uvidíte, jestli je poznáte. Můžou se lokalizovat. Až budete mít podmínky, pak se s nimi setkáte. Přijdou, aby vám pomohli.

Na youtube jsou moje videa a můžete si přečíst moji knihu o Akonovi ?Za světelnou bariérou?. Je v ní mnoho informací, které hledáte.

Zdroj: http://sharonandivo.weebly.com

Zpět