129 Oběť a přitažlivost Sharon Steward

[ UFO ] 2019-08-17

Dovolte mi znovu vysvětlilt Karpmanův dramatický trojúhelník. Trojúhelník je něco, co temní vytvořili, a to nás udržuje zotročených na nižších vibračních frekvencích. Protože trojúhelník je nefunkční způsob, jak se vztahovat k ostatním, vytváří dojem, že temní musí zůstat naživu, pro vlastní drama, chaos. Je to spoušť pro vaše ego, protože je stvořen pro egotistické vztahy s ostatními, nikoli pro vztahy založené na duši. Jedinou cestou ven z manipulace je pochopit, že to děláte a přestat.

Trojúhelník funguje následovně: jsou zde 3 hráči: pachatel, oběť a záchranář. Protože všechny tyto polohy mají stejnou nízkou vibrační frekvenci, můžete okamžitě přepínat z jedné na druhou. Nejste lepším člověkem, protože jste se stal obětí nebo záchranou. Vaše ego vás klame.

Většina lidí někdy v životě odehrála všechny 3 pozice. Oběť je program temné matice, který běží k zotročení všech lidí na Zemi: všichni jsme oběťmi jejich nadvlády nad námi na Zemi. Dokonce i ti, kteří by se mohli zdát, že nejsou. Privilegované nyní srazí ilumináti, aby jim zabránili říkat u soudu pravdu. Teď už nejsou tak privilegovaní.

Všichni jsme oběťmi tohoto programování, protože žijeme spoluzávislé životy, které jsou nemilující. Takže jsme na trojúhelníku, dokud se z toho nevzdáme. Musíme přestat hrát roli oběti, zabránit ostatním, aby byli pachateli v našich životech, a zabránit záchranářům, aby nás zachránili. Nemusíme být spaseni. Musíme se sami držet a používat přímou řeč - abychom byli asertivní.

"Jakmile si vyberete lásku, musí se změnit frekvence celého vašeho těla, protože tělo je vytvářeno vaším vědomím." Skutečné a absolutní sladění s pravdou je věc, která změní vaše tělo do té míry, že ho nepoznáte. Ve skutečnosti se zastaví stárnutí a překonáte smrt.

Teď tělo nepotřebuji, ale mohu tělo vyrobit podle své vůle, protože jsem ovládl fyzický / hmotný svět prostřednictvím odpuštění. ?- Ježíš Kristus

Ivo: Musíte vytáhnout svou duši ven z programu zotročení. Závislost na penězích je váš oblíbený problém. Nicméně musí být napraven. Stálé nošení bot, chůze po betonu, může bránit nebo narušovat mnoho pozemských energií, bránit tomu, aby se kořenová čakra srovnala s duší. Uzemnění je nezbytné pro zdraví kořenové čakry. Energická vazba na Gaiu. Mnoho pracovníků Světla má s touto čakrou problém. Jsou více srovnáni s vesmírem, než na Zemi, musíte se však spojit se zemí, abyste ji pomohli uzdravit. U dělníků světla je nezbytné uzemnění.

K uzdravení nižší energie potřebujete vyšší energii lásky. Láska uzdravuje všechny. Láska vytváří vše. Vaše nižší mysli narušují toto stvoření podle vašich traumat nebo toho, co vás učili a nikdy jste nezpochybňovali. To je důvod, proč žít vědomě tím, že zkoumáte své myšlenky, své emoce, vaše přesvědčení - každodenní zkoumání vaší mysli.

Rozhlédněte se kolem sebe. Vytvořili jste si život kolem sebe. Podívejte se, co vás obtěžuje a co byste chtěli změnit. Jste si vědomi, že jste si koupili modrou židli, víte, že jste si vybrali svého kamaráda, víte, že jste si vybrali nějaké věci. Všechno ostatní jste přitahovali svou vibrací. Takže pokud se chcete mít lépe, pochopte, jaké myšlenky máte, které vytvořily vaši realitu, a pochopte, že převládající myšlenky zvítězí. Pokud máte protichůdné myšlenky, pak se myšlenky, do kterých vložíte nejvíce energie, projeví ve skutečnosti.

A to platí i pro nemoc. Chápu, že život v hustém světě třetí hustoty je pro mnoho z vás obtížný. Jste transmuter , přišli jste přeměnit negativní energie. Kdyby jste si uvědomili, že jste chtěli přijít na Zemi , možná byste dokázali obejít spoustu problémů, které jste s tím měli. Nechápali jste, proč máte určité věci ve vašem životě. Negativní věci ve vašem životě přeměňte, neabsorbujte je. Všichni musíte pochopit, že vytváříte vše, i to, co se vám nelíbí, abyste se naučili vytvářet to, co se vám bude líbit.

Vaše kapacita paměti je něco, co ve čtvrté dimenzi vybledne. Musíte použít svou intuici k nahrazení toho, jak vaše paměť funguje ve 3D. Pochopte, že potřebné informace vám budou poskytnuty, když je potřebujete. Musíte se naučit poslouchat. Pamatujte si: ?Ptejte se a dostanete.? Zprávy si zapisujte. Pokud to zapomenete, bude vám informace poskytnuta znovu. Duše je trpělivá.

Zdroj: http://sharonandivo.weebly.com

Zpět