6174 Vesmírné zprávy Cosmic agency

[ UFO ] 2024-03-22

Na internetu a v médiích se hodně mluví o neobvyklých UAP, nebo neidentifikovaných leteckých jevech, myslím UFO obecně. Říká se, že v poslední době došlo k masivnímu nárůstu počtu pozorování, takže jsem toto téma prozkoumala. Vesmírný provoz Viery nenaznačuje nic neobvyklého. Znají všechny lidské kosmické lodě, letadla a lodě na moři. Žádná kosmická loď se nemůže dokonce ani přiblížit k Zemi, aniž bychom byli detekováni, sledováni a uvítáni. Nárůst zpráv o UFO za poslední tři měsíce musí být způsoben jiným důvodem. Počet nelidských plavidel kolem Země a počet atmosférických letů se oficiálně nezměnil. Důvodem může být to, že lidé svá pozorování hlásí a zveřejňují v médiích, nebo se vláda a jí kontrolovaná média rozhodla tato pozorování mnohem méně filtrovat, což by mohlo být indikátorem pohybu ve směru přípravy obyvatelstva na falešnou mimozemskou invazi. K takové invazi nemůže dojít, protože Země je dlouhodobě pod přísnou kontrolou federace, je to jejich území a jejich zodpovědnost se o ni postarat., nebo to mohu vidět drsnějším způsobem - Země je již napadena.Takže ne, nemohu najít žádný neobvyklý vesmírný provoz, který bych mohla ohlásit. Vše je na Zemi běžné jako obvykle.

Vezměte v úvahu, že ačkoli jsou kosmické lodě mimo člověka velmi reálné a po celé Zemi většina toho, co můžete najít v médiích, jsou odpadky a lži CGI, použijte prosím svůj rozlišovací schopnost při sledování takových věcí, které se přesunou k dalšímu souvisejícímu tématu, Také si všimněte, že ačkoli jsou kosmické lodě mimo lidské bytosti velmi reálné a nacházejí se po celé Zemi, většina z toho, co lze nalézt v médiích jsou počítačem generovaný odpad a lži. Použijte svou rozlišovací schopnost, když se podíváte na tento typ věcí.

width=


Další související téma - nejsou žádné zprávy o žádném neobvyklém meteoritu, nebo asteroidu, který by mohl být důvodem k obavám o Zemi. V případě, že by se nyní, nebo v budoucnu vyskytl, Galaktická federace má největší zájem na tom, aby ho přesunula pryč do bezpečné vzdálenosti od planety, aby nenarazil na Zemi. Vezměme v úvahu něco jiného. Asteroid pohybující se blízko Země by ohrozil všech 950, nebo více kosmických lodí delších než 1 km zaparkovaných kolem Země, a to ještě více, pokud by prolétl ve stejné vzdálenosti od Země k Měsíci, nebo blíže. Vysoká a nízká oběžná dráha Země je hustě obydlené parkoviště pro vesmírné lodě nesčetných hvězdných ras, které mají co do činění s Galaktickou federací a Zemí, hlavně proto, aby neustále sledovaly svá hvězdná semena jako hlavní činnost. Na oběžné dráze je nejméně 950 kosmických lodí delších než 1 km a přibližně 5 000 menších lodí, kromě bezpočtu trajektů a služebních dopravních prostředků, které ze všech z nich létají. Některé opouštějí oběžnou dráhu Země, zatímco jiné přilétají, takže je tam spousta aktivity a tím myslím opravdu hodně. Oběžná dráha Země vypadá jako parkoviště nákupního centra v sobotu. Veškeré aktivity ze Země nepozorujete, kvůli systému lží, které vám Galaktická federace vnucuje, abyste vytvořili iluzi, že jste ve vesmíru sami. S dostatečně slušným dalekohledem můžete vidět velkou část této aktivity, o které se oficiálně říká, že je způsobena jinými důvody - satelity atd.

Pár slov o Slunci. Není na něm nic špatného. Jakékoli varování před sluneční erupcí není nic jiného než kontrola populace a strašení, totéž platí pro zatmění Slunce, jako je to, které se chystá, a předznamenává velké změny. Musím trvat na tom, že se neděje nic neobvyklého. Velké změny, které mohou nastat, by byly uměle vytvořeny tak, aby se shodovaly s takovými astronomickými událostmi pro rituální účely a tak dále, takže dávejte pozor na falešné vlajky a podobné události.

Laskavější věci - mnozí z vás vědí, že se zde konala řada narozeninových oslav. Taigeťané neslaví narozeniny jako takové, ne jako na Zemi. Adoptované chování - je to jeden z nejkrásnějších svátků a důvodů k oslavě,které lidé na zemi mají, a máme je rádi. Snažíme se o příjemnou párty, jako vy tam dole. Připravujeme dobré jídlo podle chuti oslavence, a pečeme zde více dortů, hlavně čokoládové s jahodovým vnitřkem, nebo ovocné dorty, které všichni milují. Samozřejmě jsme po celém dortu umístili narozeninové svíčky, aby je oslavenci mohli sfouknout. Alkohol se nekonzumuje, protože je pro nás vysoce toxický. Samozřejmě je zasypáváme dárky, i když někdy je těžké vědět, co jim dát. Oblečení je jeden z nejlepších dárků. Protože se narozeniny Thora Daela shodují s Athenou, přesouvají se od příštího roku na 10. března, aby se nepřekrývaly, a abychom měli další výmluvu pro pořádání dalších narozeninových oslav. Všechna data narozenin jsou astronomicky vypočítána co nejlépe, takže jsou to jen přibližné údaje. Moje narozeniny přestěhovali z 8. března na 8. května, takže se to nekryje se Sofií - oficiální datum narození, když žila na zemi. Narozeninové oslavy byly letos mnohem větší, protože jsme měli o 100 hostů víc, než 30 pravidelných členů posádky. Všichni jsou z Taygety, takže nemají ponětí o narozeninových oslavách. Všechny velmi zaujalo, co jsme na nich dělali, a fascinovala je výmluva jíst nové a exotické jídlo, ačkoli nemusí vždy vyhovovat vašemu žaludku, pokud víte, co tím myslím. Večírky se vždy konají v červené klavírní místnosti, která se nachází na přídi na palubě níže. V předním kýlu je krásná místnost s červeným kobercem a pohovky a křídlo vpředu s velmi velkými okny, která se táhnou od podlahy až ke stropu a kolem červené místnosti, což lidem poskytuje nádherný výhled na Zemi procházející dole na levé straně lodi a vesmír a další hvězdné lodě zaparkované na pravoboku.

Podle pověsti je to křídlo Steinway and Sons z roku 1900, které zachránil před vlečný paprsek při zřícení budovy v Londýně během německého bombardování za druhé světové války v roce 1940. Zatím na něj hraje jen malá Sofia, která to umí neuvěřitelně dobře. Kromě obvyklého oblečení dostala k narozeninám nějaká miniaturní vozidla, která si přála, protože má moc ráda sběratelské předměty ze země Aténa dostala pěkné šaty a halenky, a několik šperků ručně vyrobených námi s ametystovými kameny a dalšími krystaly jako lazurit. Maláý Sophia si stěžovala, že první tři večírky byly příliš vážné a dospělácké, Když došlo na ten její, zaplnili jsme místo barevnými balónky a nechali ji, aby si vybrala hudbu, která bude hrát, všechno bylo podle očekávání velmi hlasité, stejně jako její oblíbené jídlo , včetně zdobeného čokoládového dortu.s jedinou svíčkou ve tvaru čísla jejího věku.

Roky a data se počítají co nejlépe. Nejprve jsem se rozhodl nezmínit, kolik je Yazhíi, protože se to ukázalo jako nejtěžší spočítat. Mělo by jí být 12 let, ale po důkladném lékařském vyšetření a laboratorních testech, které provedl lékař na naší lodi, lékařské výsledky ukazují, že je jí pouhých 9 let. Je malinká a nevyrostla ani o milimetr, také se chová jako 9letá holčička, alespoň většinu času. Kromě toho, co říkají její lékařské prohlídky, se zdá, že má dvě rychlosti, nevinná holčička, nebo superkosmická. Můžete si myslet, že je to divné, protože už zřejmě neroste ani nedospívá. Nevíme co s tím. Každopádně teď byla na narozeninové oslavě velmi šťastná. Miluje, když je na ni upřena veškerá pozornost a dostává mnoho dárků, věcí, které si moc přála. Miluje lidské hračky, takže získala další doplňky pro panenky Poy Pocket a dvě stavebnice Lego, které miluje. Můžete strávit hodiny skládáním a také vytvářením variant originálu kombinováním všech dílů. Tentokrát dostala dvě motorky Lego, které jste vybrali. Zajímavá změna od hvězdných lodí a letadel, se kterými si normálně hraje. Jsme si vědomi toho, že jedním z důvodů, proč má Yazhí Lego tak ráda, je ten, že může umístit své tělíčko někam, kde staví Lego, zatímco její mysl putuje do vyšších rovin existence, kde ráda pobývá astrálně.

Lodě, které jsou ukotveny společně (Sasca 1 a Toleka), nadále fungují autonomně pomocí jejich pokročilé umělé inteligence. Je velmi dobrá a schopná, ale cítíme potřebu pozorně sledovat, co dělá. Proto je vždy někdo na můstku, kromě těch pár hodin narozeninové oslavy. Posádka eskortní lodi torpédoborců Vigilante Eagle zůstala na svých místech ve své lodi. Hlídali nám záda při oslavách se 130 lidmi v červeném sále, který byl docela plný. Je hezké vidět nové tváře i když se s námi téměř nestýkají. Jako by k nám měli velký respekt. Projevili velký zájem o to, co děláme, počínaje narozeninovými oslavami, které pořádáme. Nejsou zvyklí na oslavy. Všichni se na nás dívají, jako bychom byli zvláštní stvoření. Mám pocit, že je nejvíce zajímá královna Alenym a já.

Opravy na Tolece postupují kousek po kousku, zabírají spoustu času, protože inženýři musí plnit úkoly, které se běžně provádí ve speciálních servisních zařízeních na povrchovém kosmodromu. Jeden se nachází ve městě Toleca, podle kterého je naše loď pojmenována. U čtyřech z 12 motorů musí být vyměněny vnitřní rotory turbín. Jde o operaci, která nebyla od roku 2012 na oběžné dráze Země provedena, a byla provedena v mnohem menší lodi třídy Eagle, dvojče Eagle Vigillant, který nás teď doprovází. Nikdy nebyly výměny turbíny rotoru motoru prováděny v hvězdné lodi tak velké jako toleka, pokud je ve vesmíru. Píštích pár dní z toho budeme všichni trochu nervózní.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=T_Bm6c5qKx8

Zpět