5604 Expanze Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2023-12-24

Nacházíme se uprostřed obrovského zrychlení do stavu vyšší dimenze, zatímco Bílé Plameny očisty procházejí starou Zemí. Klíčové slovo: Expanze. Expanze a nyní přiblížení, jako kosmická loď nesmírnou rychlostí do nové existence v mnohem vyšší dimenzionální frekvenci slunečního světelného těla. To staré už není. Jak se vaše fyzická a všechna těla proměňují, potřebujete více odpočinku, více času pro JÁ. Může tak proběhnout proces kosmické transfigurace, bez neustálého rozptylování a žvatlání starých systémů a jejich hysterie, protože vědí, že jsou ve svém posledním životním dechu. a odmítají se pustit. Ale jakkoli se snaží, nedokáží udržet formu, snaží se vyvolat strach, jak to vždy dělaly při ovládání a manipulaci.

Expanze nyní znamená zcela nový život, kde slovo ˝nemožné˝ neexistuje. Bylo mi řečeno, abych byla v tichu, nehybně a spojila se hlouběji a rozsáhlejším způsobem se svou duší a svými vlastnostmi duše, znalostmi, dary, protože sloučení se nyní rozšiřuje na monadických úrovních do 144 000. To znamená aktivaci na všech úrovních do Nejvyššího Já duše a odvážný krok do neznáma, dosud neprozkoumaného, do rozšířeného vedení, přesto plně vybaveného z úrovní duše a monád, stejně jako Univerzálního a plně objímajícího Božství uvnitř.

Nyní je nejdůležitější hledat klid a umožnit plnou integraci zrychlení vzestupu do všech vašich těl a polí. To přináší do vašeho života lásku, radost a rozšířenou vizi, protože se také plně aktivují všechny schopnosti vaší duše, které nyní musíte začít ukotvovat a projevovat se v zemi těmi nejvyššími, nejláskavějšími způsoby, pro nejvyšší dobro ze všech.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/24/expansion-3/

Zpět