5453 Klonování s pokračujícím podvodem Judithm

[ Ezoterika ] 2023-11-16

Přátelé Země!
Toto jsou chvíle, kdy je třeba věnovat pozornost svému okolí! Kolem vás se každý den ve všech oblastech života objevují výrobky, které nejsou skutečné. To v pravdě znamená, že tělo nemá duši. Tyto loutky podvodu vyrobené člověkem nejsou ve vašem světě v žádném případě novinkou. Co se změnilo, je kontrola, která je prováděna na lidstvu pomocí těchto vytvořených produktů!

Nebezpečí války po celém světě se ukázalo být obrovským faktorem s produkty Číny, Ruska, Ukrajiny a nyní i Izraele v zapojení armády. Administrativa Bidenova produktu způsobuje hrozbu války na celém světě lží a podvodem bez zastoupení duší obývajících velké Spojené státy. Tento klon má závady a je dovoleno, aby zcela nefungoval. S manipulátory, kteří řídí a zkoušejí každé vyřčené slovo, bude tento produkt brzy odstraněn! Pro loutkovodiče je mnohem snazší oklamat veřejnost, když za každý pád, okamžik zmatku a neschopnost formulovat větu může věk. Není v tom nic jiného než program.

Budeme diskutovat o způsobu klonování a aspektech pohledu, které se mohou stát zřejmými, pokud se člověk zajímá o poznání pravdy! Vědomí, že ve vašem povědomí působí více než miliarda klonů, jejichž počet stále roste, může podnítit váš zájem o poznání pravdy o lidech kolem vás!

Každý klon má svého kontrolora. V mnoha případech existuje tým. Vždy existuje nějaký účel nebo program pro vytvoření každého klonu. Díky neomezeným finančním zdrojům se mnoho celebrit spojilo s manipulátory, aby získali větší status, protože tvůrci klonu také více zbohatli. Mnozí zpěváci a tanečníci, stejně jako herci, moderátoři a politici mají k dispozici více než jeden klon, aby se dostali k moci a proslulosti.

V předchozí komunikaci týkající se DNA jsme se podělili o to, že tento materiál nese genetický kód všech nezbytných faktorů potřebných k vytvoření každého klonu. Při rychlé transformaci se informace přenášejí a pěstují v materiálu, který se neliší od Petriho misky v laboratoři. Jednání těchto tvůrců je skutečně bezohledné, protože experimentují s produktem a zároveň si pohrávají se všemi životy, které musí tuto šarádu podstoupit.

Charakteristiky s barvou vlasů a očí, věkem a postavou jsou naprogramovány a upraveny. U mnoha politiků bylo zaznamenáno, že mají mnoho podob s různými liniemi vlasů, velikostí nosu a uší a dokonce i různou výškou. Některé fotografie se v žádném případě nepodobají jiným. Tvůrci doufají, že si toho nevšimnete. V mnoha případech dochází ke změně tváře produktu, která by se blížila tomu, co chápete jako plastickou operaci. Jsou zde řezy a oblasti, kde jsou provedeny změny. Rozpad materiálů se nehojí, protože neexistuje imunitní systém a operace umožňují změnu a odstranění materiálu bez nahrazení klonu . Nejsou to masky, jak se někteří domnívají. Věda existuje, pokud se ti, kdo hledají pravdu, otevřou, aby ji pochopili!

Bidenův produkt má závady s pohybem obličeje a poruchou programu. Tento klon bude úplně vyřazen, zatímco pozorovatelé budou věřit, že jde jen o věk. Není důvod pokračovat v opravách a nahrazování oblastí, když je žádoucí nové vedení. Pozor na klony, které již tvůrci zavedli. Klony nemají duši a z tohoto důvodu existuje pouze temnota.

Mnoho klonů má probíhající procedury a často existují oblasti vstupu, kde se klon opravuje prostřednictvím očí, oblasti kotníků a nohou. V těchto oblastech lze chirurgické zákroky a otvory maskovat a skrývat pomocí slunečních brýlí a bot. Tuto metodu běžně používají manipulátoři a snaží se klony během období mnoha úprav skrýt,

Po celém světě existují zařízení, kde se klony vyrábějí a uchovávají. Největší produkci má Čína, která zakoupila pozemky po celých Spojených státech, aby mohla řídit provoz v nových zařízeních, která se budou rychle stavět, jak se bude blížit změna. Jejich záměrem je diktatura prostřednictvím kontroly klonů. Rusko a další oblasti na Zemi se hemží klony, které jsou naprogramovány k ovládání ostatních. Dávejte si pozor na probíhající zástupné války, ve kterých umírají pouze lidé.

Jsi nekonečná duše světla!
V této realitě se ničeho nebojte, protože nic nezůstane. Přecházíte na nový způsob bytí! Ten, který je vám známý svým původem! Nová Země je místem krásy, kde se vám bude dařit v 5-D (vibrační frekvence a poloha). Domov míru bez válek, bez lží, podvodů a nemocí. Budete si užívat vnímání své duše. Pochopíte své Světlo!

Brzy bude existovat Pravda pro všechny bytosti!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/16/cloning-with-ongoing-deception/

Zpět