5308 Cestování časem: Operace Aliance Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-10-19

Často říkám, že Světlo již zvítězilo na kontinuu mimo čas a prostor. Co když má Aliance přístup k cestování časem a je schopna obejít omezení času a prostoru...?? Mnozí z vás už možná znají příběh o Barronu Trumpovi a knize z roku 1800, ale stále je to zajímavé a zábavné osvěžení. Myslím, že aspekt cestování v čase může za můj nezájem o každodenní detaily operace Aliance. Operace se vyvíjí přesně tak, jak předpověděl Q - a Q je jistě spojeno s cestováním v čase. Jiné vysvětlení neexistuje.

Udržování perspektivy 40 000 stop umožňuje klidný život. Z výšky 40 000 stop vidím, že Jim Jordan bude předsedou Sněmovny... Soud s vykonstruovaným procesem prezidenta Trumpa je součástí plánu, který má lidem ukázat, že neudělal nic špatného... Aliance odstraňuje DUMBy (hluboké podzemní vojenské základny) na Blízkém východě se ˝zemětřeseními˝ v hloubce 10 kilometrů. Válečníci světla vědí, že 10kilometrová ´třesení´ jsou výbuchy, které mají zničit DUMBy.
Mezitím zde na jarním Novém Zélandu svítí slunce a ptáci zpívají. Jednodušší už to opravdu nejde.

Na celém světě panuje velké očekávání. Je to jako velmi dlouhý pomalý nádech, který náhle exploduje do obrovského prskavého výdechu, který většinu lidí na Zemi zastihne nepozorovaně. Výdech navždy změní život. Už nikdy nic nebude jako dřív. Místo toho, abyste byli znudění a frustrovaní touto poslední malou čekací dobou, vraťte se znovu do perspektivy 40 000 stop. Oceníte PŘESNOST předpovědí, jako je Q a cestování v čase. Od nás, Válečníků Světla, by bylo neuctivé považovat tyto dary za samozřejmost. Představte si posledních šest let BEZ Q kapek, které by nás informovaly, vedly, povzbuzovaly a inspirovaly.

V tomto příspěvku nebyly žádné informace o politice USA nebo situaci na Blízkém východě. Já to prostě necítím. Vzestup je mnohem větší cesta než malicherná politika a operace pod falešnou vlajkou. Sledování politické výměny stráží zde na Novém Zélandu mi připomíná, jak malicherná může být politika. Náš místní poslanec se při každé fotopříležitosti řadu let šklebil jako idiot. Kvůli výsledku voleb přišel o práci. Když se ho poté parlamentní reportérka zeptala na zdvořilou a rozumnou otázku, poslal ji do háje. Teď vidět pravdu za fasádou.

Stále oceňujte malé radosti ve svém životě. V posledních měsících to výrazně změnilo můj výhled. Některé dny toho moc nenapíšu, ale jindy si s radostí napíšu dlouhý seznam věcí, kterých si vážím.
Veselé je slovo pro dnešek. Je to staré dobré slovo a skvělý způsob, jak žít.
MÁME TO

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/19/time-travel-the-alliance-operation/

Zpět