5307 Archon fašistický nový světový řád Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-10-18

Populace zredukována na zlomek toho, co je dnes
Naším cílem je totální změna režimu, zastavení ničení životního prostředí a zahájení nového věku, ale stále existuje hrozba fašistického Nového světového řádu Archonské pokrevní linie, který chce převzít planetu Zemi a učinit z ní svůj Archonský svět. Pokud my lidé dovolíme těm několika (méně než 1%) elitám, aby uvalili své zlo na nás ostatní, ˝život˝ by nebyl ani humanní, ani něčím, co by se dalo považovat za ˝život˝. - Lidé by pouze existovali, nikoli žili, nacpaní ve výškových malých krabicích v megaměstech, v zónách lidských sídel megaregionů, jak to upravuje Agenda 2030.

Populace by byla zlomkem toho, co je dnes, a lidem by byl odepřen přístup k 95 % světového povrchu. Každý by byl mikročipován a připojen k počítačovému systému, který by diktoval jeho myšlenky, emoce a zdraví, nebo přesněji jejich nedostatek. Sledování by bylo 24/7 prostřednictvím mikročipů, bezdrátových systémů, jako jsou chytré sítě, v každé budově, místě a formě dopravy v rámci megaměst a mezi nimi. Každá myšlenka b mohla být zpřístupněna a zaznamenána v reálném čase. Lidé by byli sledováni v jejich vlastním ˝domácím boxu˝ kamerami prostřednictvím povinné televize - ˝Orwellovy teleobrazovky˝.

S tím souvisel i přechod z analogové televize na digitální, a proto byla zavedena tak rychle, že pokrývá všechny aspekty vysílání - dokonce i autorádia a telefony za extra vysoké náklady pro uživatele. Předtím nám přinesli i chytré telefony, televize atd. HAARP a další komunikační sítě schopné posílat zprávy do celé země a případně i po celé planetě, pokud je celý síťový systém kompletní. První plně integrované Smart City na světě se nazývá ˝Songdo˝ a nachází se na umělém ostrově v Jižní Koreji.

V tomto archonském světě bude péče o jídlo a vodu nařízena úřady a poskytnuta pouze těm, kteří se podřídí a poslechnou. I pak to bude stačit na přežití a službu. Jídlo a pití budou kontaminovány GMO, vakcínami a chemikáliemi, aby blokovaly myšlenky na odpor a zabránily lidem probudit se a stát se vědomí. V archonské společnosti nebudou existovat žádné biopotraviny, žádné soukromé pěstování potravin jakéhokoli druhu, žádná alternativní medicína a žádné zdravotní doplňky. Kdo se obtěžuje podívat, uvidí, že tím směrem už míříme velmi rychle. Povinné drogy také přimějí lidi milovat své otroctví, jak to řekl Aldous Huxley (Rothschild sionista), s látkami jako lithium ve vodě.

Huxley řekl v roce 1962;
Zhruba v příští generaci bude existovat farmakologická metoda, jak přimět lidi, aby milovali své otroctví, a vytvořili diktaturu takříkajíc bez slz, jakýsi bezbolestný koncentrační tábor pro celé společnosti, takže lidé mohou být ve skutečnosti zbaven svých svobod, a dokonce si to užijí, protože budou odváděni od jakékoli touhy bouřit se proti propagandě vymývání mozků nebo proti vymývání mozků farmakologickými metodami. Zdá se, že jde o poslední revoluci.

Toto je svět Agendy 2030. Lidé by podle Agendy 2030 existovali, ne žili, v bezhotovostní chudobě, zatímco těch pár, kteří je ovládají, by žilo v nepředstavitelném luxusu špičkových technologií. Děti budou ve vlastnictví státu a budou zdrsněny způsobem, který Aldous Huxley předvídal ze svých vnitřních znalostí v Brave New World. Napsal;
Rodiče byli otec a matka... To jsou nepříjemná fakta, pokud vím. Většina historických fakt je nepříjemná... V té době děti vychovávali jejich rodiče, ne státní centra.

Lidstvo má tak hluboce vymytý mozek, že pozitivní se stalo negativním. Tyto ovce žijí ve světě iluze, kde je demokracie prosazována jako svoboda, zatímco ve skutečnosti je to diktatura; kde 51 % vládne nad ostatními 49 %. Proto byl význam anarchie změněn na rebelii, protože to vlastně znamená samosprávu! Čím dříve se lidstvo probudí ke lžím a podvodům svých autorit, tím lépe pro nás všechny. Nebojte se; ať je pro vás výzvou připojit se k nám a dosáhnout našeho maximálního potenciálu.

Náš svět je plný obrovského množství toxicity, lží, podvodů, dezinformace, překrucování, falešných zpráv, polopravd, podvodů, nepravdivých představ, klamných přeludů, propagandy a vtíravého vymývání mozků. Planeta Země nyní prochází gigantickým posunem časové osy, který ji přivádí do nové 5D pozice. Pátá dimenze zajišťuje záchranu a čištění planety Země mimo jiné prostřednictvím obnovy prostředí, jídla a štěstí. Planeta Země je nejkrásnější planetou v našem vesmíru, a proto má ve vesmíru zvláštní místo, protože neexistuje žádná druhá planeta jako ta naše! Plejáďané vytvořili tento božský plán pro planetu Zemi a uvedli jej do pohybu před tisíci lety!Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/18/archon-fascist-new-world-order/

Zpět