5203 Mira z Plejádské vysoké rady: Pokrytí všech událostí Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2023-10-01

Pozdravy. Jsem Mira z Plejádské vysoké rady. Stále pracuji na plný úvazek s Radou Země. Jsme zaneprázdněni pokrytím všech událostí, které se právě dějí. Jsme pilní a vyhlížíme celou populaci na planetě. Přinášíme to všechno domů, protože domov je tam, kde potřebujete být. Zajistíme, že se tam dostanete.

Jsme potěšeni, když vidíme, že existuje více informací o naší přítomnosti na Zemi a také kolem Země. To pomůže lidem lépe si uvědomit svou galaktickou rodinu, protože je čas. Potřebuješ nás a my potřebujeme tebe. Čeká nás důležitá práce. Máme pokročilé technologie, o které se s vámi můžeme podělit a které vám usnadní život. Země bude potěšena, protože nová technologie je tichá, jako některá vaše auta. Technologie nepojede na benzín. Bude využívat čistou a bezplatnou energii.
Čekají vás silné změny, na které se dlouho čekalo. V hmotném světě třetí dimenze bylo všechno o penězích. Technologický pokrok nebyl vítán. Léčení nemocí bylo nevítané. Mnozí trpěli a draze zaplatili kvůli chamtivosti a sobectví. Když se přesunete do Nové Země a vědomí 5. dimenze, budete žít ze srdce. Volby budou učiněny ve prospěch všech. Najdete zde pozoruhodné poklady, které byly pohřbeny na Zemi, spolu s mnoha tajemstvími z minulosti. Budou odhaleny znalosti a informace o vaší skutečné historii.

Mnozí z vás jako děti věřili tomu, co vám bylo ukázáno v komiksech a jiných komunikačních prostředcích. Věděli jste to ve svém srdci, a proto nebudete překvapeni, když bude dodáno skutečné poznání. Čas běží rychleji a rychleji. Probouzíte se ke svým větším darům. Díky vašemu novému vědomí a uvědomění se otevírá mnoho portálů. To pomůže usnadnit nové změny, které budou zavedeny. Pracujeme zrychleným tempem, aby se lidstvo mohlo snadno a rychle přesunout do vyššího vědomí. Mnoho pozemního personálu již sídlí v páté dimenzi. Mají radost a štěstí v srdci a naučili se zbavit strachu. Zůstávají pozitivní a dávají ostatním příklad, který mohou následovat. V tomto vyšším vědomí je to snazší, než jste si možná mysleli, protože jste připraveni. Dlouho jste se připravovali. Jste také unaveni ze starých strachů a myšlenkových forem. Jsou zastaralé.

Takže teď se snadno přestěhujete do nového, protože jste udělali práci. Jste šťastní a máte naději, když se ujmete svých nových výtvorů pro svůj Nový svět. Toto je skutečně velký krok vpřed pro váš Nový svět. Těšíme se, až se s vámi setkáme tváří v tvář a dozvíme se více o vás a vaší planetě. Také se nemůžeme dočkat, až nás budete moci navštívit. Bude pro nás potěšením vzít vás na naše lodě a ukázat vám, jak žijeme. Mnozí z vás již dříve žili na Plejádách. Život je tu jednodušší. Nemáme stresy, se kterými jste museli žít, takže jsem si jistý, že si užijete, když přijedete na návštěvu. Jsme mistři harmonie a míru. Také rádi vyučíme naše techniky pro vyšší vědomí po vzestupu planet. Uvidíte, co tím myslím.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/01/mira-of-the-pleiadian-high-council-covering-all-events/

Zpět