5202 Novinář řekl, že objekt Aljašky z roku 2023 byl ´anomální´ obří Tic-Tac Vicky Verma

[ Ezoterika ] 2023-10-02

Série událostí zahrnujících americké vojenské sestřelení několika neidentifikovaných vzdušných jevů (UAP) v únoru 2023 byla ohromující, zejména pokud jde o incident s objektem zjištěným nad Aljaškou. Když byl tento objekt zachycen nad Aljaškou, administrativa amerického prezidenta okamžitě bez váhání nařídila jeho sundání. 10. února 2023 americká stíhačka F-22 úspěšně sestřelila objekt, který letěl ve výšce přibližně 12 km nad Aljaškou. ˝Nevíme, kdo tento objekt vlastní,˝ řekl mluvčí Bílého domu John Kirby a dodal, že není jasné, odkud jeho pochází. Objekt spadl do teritoriálních vod Spojených států. Kirby vysvětlil, že tyto vody byly zamrzlé, ale stále se nacházejí na americkém území, což naznačuje, že obnovení trosek by bylo mnohem jednodušší. (pozn. ani náhodou... parchanti)

Brig. Generál Patrick Ryder, hlavní mluvčí Pentagonu, uvedl, že šlo o velikost malého auta. Piloti, kteří objekt před sestřelením pozorovali, podle něj potvrdili, že na palubě nebyl žádný člověk. Dále poznamenal, že postrádal schopnost měnit směr a nepřipomínal žádné konvenční letadlo. ˝Nebylo to letadlo jako takové,˝ informoval Ryder média.

Je zajímavé, že piloti zapojení do pozorování podávali rozporuplné zprávy. Někteří uvedli, že objekt interferoval se senzory jejich letadla, zatímco jiní to nezažili. Někteří také tvrdili, že na objektu nedokázali rozeznat žádný rozpoznatelný zdroj pohonu a nebyli schopni vysvětlit, jak byl schopen zůstat ve vzduchu při křižování ve výšce 12 km.

Aljašský objekt byl ˝anomální˝
12. srpna 2023 se investigativní novinář Ross Coulthart podělil o své myšlenky ve Viktoriánské státní knihovně v rámci akce nazvané ˝Blízká setkání Austrálie˝. Mluvil asi dvě hodiny, včetně hodinové sekce otázek a odpovědí, kde publiku řekl některé zajímavé věci, které se dozvěděl o sestřelech na Aljašce. Nebyl si úplně jistý věcmi, o kterých mluvil, ale myslí si, že jsou pravdivé.

Řekl: ˝Jsem rád, že jsem se mýlil, ale bylo by velmi zajímavé vidět vysvětlení od Bílého domu.˝ Zajímavé bylo, že někteří z lidí, se kterými mluvil a kteří vědí o obraně a tajemstvích, řekli, že se na Aljašce stalo něco divného.
˝Můžete nás informovat o kouli a sestřelech v USA z února?˝ otázka z publika, na kterou Coulthart odpověděl: ˝Mluvíme o balonech v únorových sestřelech. Myslím, že jeden velmi vysoký představitel obrany byl nedávno citován v novinách, když řekl, že na těchto sestřelených objektech není nic mimozemského. Velmi zajímavá poznámka, protože informace, které mám, jsou takové, že dva z objektů byly skutečně prozaické, byly to jen pozemské předměty.˝ Nejspíš meteorologické balóny. Teď se objevilo spousta zdrojů, včetně chlapíka, který doslova žije na konci cesty na Aljašce, kde na tento objekt narazilo letadlo F-22.˝

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/02/journalist-said-2023-alaska-object-was-anomalous-it-looked-like-a-giant-tic-tac/

Zpět