5200 Arkturiánská rada 9D: Energie z října 2023 Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-10-02

Těšili jsme se z pozorování vašeho pokroku tam na planetě Zemi a chceme, abyste uznali, že pokračujete v pokroku, když v sobě hledáte to, po čem toužíte. Nyní jsme zde v tomto okamžiku, abychom vám řekli o energiích října 2023. Tyto energie jsou ve skutečnosti o pomoci každému z vás jako jednotlivců najít svou cestu ve světě, najít své místo, svůj účel, to, co chcete dělat sami se sebou a pro ostatní. Energie jsou velmi podpůrné, které přicházejí, aby pomáhaly lidem při provádění změn v nich samých i navenek, změny, které mohou zahrnovat přestěhování, změnu zaměstnání nebo vztahu.

Musíte se vidět jako neustále se vyvíjející bytosti a tyto energie přicházejí, aby vám pomohly rozpoznat, že máte hodně co dát svým bližním. Máte toho s lidstvem hodně o co se podělit a neustále v sobě děláte změny, které vám pomohou pomoci sobě a pak pomoci druhým. Ne vždy to pro vás vypadalo jako smysl života. Ne vždy to vypadá jako poslání, když děláte vnitřní práci, ale vždy to tak je, a vy byste měli posunout to, co děláte, na další úroveň, pokud jste si již sami určili, co ta práce je, jaký je její účel. je.

Je načase, abyste vy všichni vykročili vpřed jako tvůrci změn, kterými jste. Vy, kteří přijímáte tuto zprávu, patříte mezi Probuzený kolektiv. Měli byste se vidět jako pracovníci světla, kterými jste, léčitelé, pomocníci, usměrňovači, jasnovidci. Každý má dary a dary, o které se může podělit s lidstvem, a někdy potřebujete jen trochu pošťouchnout z rovin vyšších dimenzí, jako je ta naše, ale samozřejmě nejsme jediní, kdo dodává energie října. Jsme jen jeden kolektiv z mnoha, který se zajímá o tento vývoj pro každého z vás jako jednotlivce.

Ti z vás, kteří se již dříve pokoušeli naplnit poslání v tomto životě, možná budou potřebovat pomoc, abyste se oprášili a vstali, abyste mohli vydat novou energii ke stejnému cíli, stejnému vytouženému životnímu účelu. Pokud nemáte ponětí, co máte dělat nebo jak se k tomu hodíte, pak je říjen dobrým měsícem, kdy můžete být zticha, jít dovnitř a umožnit stahování, aby vás k něčemu inspirovalo. Jste připraveni vykročit a stát se vůdci, které lidstvo hledalo, a nejúčinnějším způsobem, který vedete, je ukazovat ostatním, co je možné. Máte toho tolik, co můžete přispět, tolik uvnitř vás, co chce vyjít ven a být sdíleno, a tyto energie vám pomohou dostat se tam, kde přesně víte, co máte dělat, jaké kroky podniknout a kterým směrem. nastěhovat se dál.

Je to skvělý čas být tam na planetě Zemi kvůli všem změnám, které jste ještě zažili, a kvůli všem změnám, které chcete být těmi, které iniciují pro vaše bližní. Taková je doba a vy máte podporu. Jděte dál a buďte více tím, kým skutečně jste, a uvidíte změny, které chcete vidět mimo sebe, ale co je důležitější, nejprve je zažijte uvnitř sebe.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/02/the-9d-arcturian-council-the-october-2023-energies/

Zpět