5199 Zpráva od andělů: Vaše buňky vás milují Ann Albers

[ Ezoterika ] 2023-10-02

V životě je tolik krásy k vidění. Jen na chvíli se podívejte na své vlastní ruce. Staňte se svědky zázraku, se kterým žijete každý den. Udělejte si chvilku a zamyslete se nad miliony buněk, které žijí, prosperují, pracují a umírají v tom nejmenším prostoru na dosah ruky. Buňky ve vašem těle žijí pouze z jediného důvodu: aby poskytovaly prostředek pro vašeho velkolepého ducha během vašeho času zde na zemi. Milují tě. Chtějí, abyste se cítili dobře. Chtějí fungovat co nejlépe. Buňky ve vašem těle, ponechány svému vlastnímu zařízení, mají ˝duchovní antény˝, které jsou naladěny na dokonalé frekvence Božské lásky. Bez jakéhokoli zásahu by se, stejně jako vaše pozemské ekosystémy, znovu vyrovnaly a regenerovaly v souladu s celým systémem. To je jeden z mnoha důvodů, proč považujete spánek za tak posilující. Když je mozek klidný a není zde žádná negativita, proudí k vám čistý proud božské energie a vaše buňky jsou zaneprázdněny tvrdou prací, aby využily tento čas k opravě a regeneraci. Milují tě.

Když jste vzhůru, můžete být laskaví i ke svým buňkám. Představte si, že jste skutečně králem tohoto království bilionů malých bytostí. Každá má svůj vlastní božský směr. Když meditujete, spíte, přemýšlíte nebo sladce mluvíte, dovolujete řekám lásky, aby vyživovaly každou z nich. V tomto prostoru jsou možné i vaše takzvané zázraky. V těchto milujících vibracích mají přístup ke stejné vnitřní moudrosti jako vy, když jste ve vyšší vibraci.

Chvilku se nadechněte a řekněte svým buňkám, jak moc je milujete a oceňujete. Děkuji jim za vaše nádherné tělo. Poděkujte jim, že pokračují v práci na vašem uzdravení, i když se soustředíte na nemoc. Poděkujte jim, že se ze všech sil snaží obnovit vaši rovnováhu, i když neposloucháte vaše pokyny a krmíte je látkami nebo potravinami, které zrovna nepodporují jejich pohodu. Jako každá bytost ve vesmíru jste v danou chvíli vedeni k tomu, co je pro vás nejzdravější a nejšťastnější, dokonce až k jídlu, které jíte.

Milujte svá těla, biliony malých bytostí, které vám poskytují domov během vašeho pobytu zde na zemi. Milujte tato stvoření, která se inkarnují s tak zvláštními úžasnými funkcemi, které vás udrží naživu. Vaše krvinky jsou malí doručovatelé, kteří přinášejí kyslík a další živiny tam, kde jsou potřeba. Vaše srdeční buňky se podílejí na přenosu vln, jako jsou ty, kterých jste svědky na svých fotbalových stadionech, a pohybují se jednotně, aby udržely váš oběh v chodu. Vaše kostní buňky jsou spojeny silou a pružností, aby vám poskytly strukturu a rovnováhu. Ve svém nervovém systému máte buňky, které fungují jako síť informací mnohem složitější a úžasnější než váš celosvětový internet. Je ve vás tolik krásných bytostí.
Kdykoli si myslíte, že vás nějaká myšlenka uklidňuje, dovolujete svým buňkám prosperovat. Pokaždé, když si užijete jediný okamžik uznání, vaše pole se otevře, aby je vyživovalo. Kdykoli myslíte na něco, co vás baví nebo milujete, dovolíte, aby řeky lásky zaplavily vaše malé ˝předměty˝. Vážení, jste všichni tak laskaví a starostliví. Pokud ne kvůli sobě, pak přemýšlejte o svých buňkách a snažte se každý den najít čas na to, abyste se otevřeli nějaké relaxaci nebo světlem naplněným myšlenkám, které dovolují světlu zalévat vás i je a pomáhají vám všem žít a dýchat v krásný stav bytí.
Bůh ti žehnej! Máme tě moc rádi.
- Andělé

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/02/message-from-the-angels-your-cells-love-you/

Zpět