5110 Tom Delonge Tajemství UFO, která ho udržela na 3 noci: ̋Tyto bytosti tu byly vždy ̋ Vicky Verma

[ Ezoterika ] 2023-09-19

V rámci fenoménu UAP se děje mnoho věcí. S nedávnými mexickými slyšeními UAP se celý svět dozvěděl o tom, jak vlády na celém světě vážně vyšetřují tento fenomén. Nejde pouze o mimozemské objekty létající nadzvukovou rychlostí; fenomén UAP je složitě spojen s naší realitou. Jedinci smýšlející stejně jako Jacques Vallee a Michio Kaku navrhují existenci jiných dimenzí, známých také jako paralelní vesmíry, koexistujících vedle naší vlastní reality. V těchto dimenzích je pravděpodobné, že vedle nás žijí bytosti nebo entity, navzdory naší neschopnosti je vnímat.

Tom DeLonge, bývalý hlavní zpěvák a kytarista kapely Blink-182, se vždy živě zajímal o UFO. Strávil mnoho let výzkumem a studiem tématu. Založil dokonce společnost To The Stars Academy of Arts and Science (To The Stars), která se zabývá vyšetřováním a podporou výzkumu UFO a dalších souvisejících jevů. Dokonce navštívil Řím s bývalým představitelem UFO v Pentagonu Luisem Leizondem, a objevili šokující podrobnosti o útoku na UFO na Sicílii v roce 2004. ̋To The Stars˝stojí za zveřejněním tří záběrů (pořízených v letech 2004 a 2015 americkým námořnictvem), které byly vydány v letech 2017 a 2018. Zobrazují UFO a obsahují zvukové záznamy pilotů. Tato videa získala po zveřejnění velkou pozornost.

Tomova záliba v UFO začala v mladém věku. Jako dítě ho fascinovaly příběhy o setkáních a pozorováních mimozemšťanů. Trávil hodiny čtením knih a sledováním dokumentů o neidentifikovaných létajících objektech a zvláště se zajímal o havárii v Roswellu v roce 1947. Navíc ho jeho výzkum přivedl k závěru, že UFO jsou nejen skutečná, ale že mají mimozemský původ. Věří, že existuje množství důkazů na podporu tohoto závěru, včetně zpráv o pozorováních a setkáních, stejně jako fyzických důkazů, jako jsou radarové stopy a fotografie.

V podcastu s Dr. Brianem Keatingem se Tom DeLonge podělil o několik postřehů a osobních zkušeností souvisejících s jeho zapojením do výzkumu UFO. Hostitel TOE Curt Jaimungal se ho zeptal, co ho udrželo tři dny vzhůru. DeLonge promluvil o své komunikaci s Jimem Semivanem (který je spoluzakladatelem TTSA) a jejich jedinečném způsobu myšlení. Semivan a další ho naučili, jak analyzovat informace kritičtěji a vyhýbat se ukvapeným závěrům. Zdůrazňují důležitost vytváření vzorů a analýzy dat v průběhu času.

Tom se pak dotýká myšlenky ne zcela pochopené otázky spojené s fenoménem UAP. Zpočátku se snažil přijmout realitu, přestože se setkal s videi a knihami na toto téma. Je důležité ověřovat pravost takových důkazů, zejména pokud jde o videa s řetězem titulů vysledovaných až k ministerstvu obrany (DOD).

̋Bylo důležité, aby ti, které jsme uvedli, měli řetěz důkazů až do DOD.˝Ty jsou skutečné, jen tak to neuniklo na YouTube. Zjistit, odkud pochází, a získat opravdu dobrá data a důkazy o setkáních lidí a co s tím přicházejí. Mluvil jsem o tom, jako o hrozbě. Vláda tvrdí, že to není moje zóna, ale v mém vlastním osobním výzkumu tu něco bylo po dlouhou dobu a skutečně se to objevuje v ložnicích lidí nebo před F 18, nebo na petroglyfové zdi nebo ve starověkém textu v archivech Vatikánu. Evidentně to něco dělá, a očividně to má a může to mít vliv na to, kde jako lidstvo skončíme. Nebo nás potlačují tam, kde mohou něčeho využít. Je to tady z nějakého důvodu. Zabýváme se tím už dlouhou dobu. ̋

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/19/tom-delonge-has-ufo-secrets-that-kept-him-up-for-3-nights-these-beings-have-been-around-forever/

Zpět