5102 Laka: Život na Neptunu Judith

[ Ezoterika ] 2023-09-20

Jak pokračujeme s informacemi o jiných planetách a hvězdách, které si uvědomujete ve svých chvílích na Zemi, ve skutečnosti vězte, že mnoho bytostí vám bude připadat velmi zvláštní. Když prozkoumáme aspekty jejich existence, můžete se vztahovat spíše k duši bytosti než k jejich vzhledu.

Neptun je planeta, o které většina lidí alespoň zaslechla zmínku. Jméno dané bytostmi jejich domova je DURETU. Bytosti si říkají ´HODAGEES´. Toto jsou zvuky energetických konstrukcí, aby vaše schopnost přijímat tyto frekvence byla bezproblémová v souladu s komunikací.

HODAGEES jsou vysoké 2,5 metru. Chodí vzpřímeně na dvou nohách a jejich dvě paže jsou jako chapadla na chobotnici. Před miliony let často navštěvovali Zemi a po tisíce let přinášeli životní formy toho, co je dnes známé jako chobotnice, které se podobají se Hodagees v aspektu chapadel, ale jsou to zvířata, jak je chápete. Hodageové by nikdy neopustili svůj domov, aby žili jinde, ale ponechání životních forem, aby se jim dařilo, bylo jejich způsobem spojení se Zemí. I nyní chobotnice projevují inteligenci a emoce jako ti v probíhajícím životě na Duretu.

Hodageové nenosí vůbec žádný oděv. Jejich kůže je žlutošedá. Rozmnožují se energicky a žijí téměř tisíc let. Inkarnují se zpět do své vlastní rasy. Byli stvořeni energií zdroje a svůj první život našli po stvoření duší v Elohim. Hodageové byli navštíveni Galaktickou federací a seznámili se s technologií a tvorbou lodí. Rádi mají plavidla obdélníkového tvaru s velkými bazény uvnitř. Tráví velké množství času ve vodě, protože jejich chapadla zvyšují duchovní komunikaci, byli pozváni na setkání, která měla určit jejich světelnou budoucnost. Odmítli se zapojit do služby, ale budoucnost Dureto je slibná díky sjednocení Galaktických civilizací.

Jejich domovy jsou vytvořeny z materiálu podobného tvrzené hlíně. Jsou to umělecké výtvory, které Hodageové rádi navrhují. Do měkkého materiálu před jeho ztvrdnutím vyřezávají složité obrazy posvátné geometrie. Výsledkem je bydlení v uměleckých dílech. Jsou plodní v sochařství a hrnčířství a ve výzdobě si libují v jasných živých barvách. Jejich pohled na život je jednota a jsou mírumilovní a láskyplní ke všem bytostem. Jsou považováni za přátele všech duší stvořených v elohim. Těší se na chvíle míru pro všechny bytosti! Stvoření, které byly přivedeny na zem (chobotnice), se na Dureto nazývají Wema. Jsou k vidění na souši i v oceánech na Duretu. Skáčou a hrají si s mladými Hodagees v okolí.

V okolí se nacházejí krystaly, květiny a barevné hory, které si tato rasa užívá. Rádi bubnují a zpívají, dělí se o jídlo a scházejí se na setkáních. Hodageové se odvážili do nezjištěných oblastí kolem vaší planety. Jejich láska k vám je opravdová a jsou si vědomi brzkého příchodu změny. Přejí si, aby obyvatelé Země poznali mír a jednotu. Vždy jste měli přátele na vysokých místech.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/20/laka-life-on-neptune/

Zpět