5079 Galaktická federace světla: Spíte Krista Energeticleigh

[ Ezoterika ] 2023-09-13

Spící
Jste člověk, který chodí se závojem přes hlavu. Co kdyby někdo dokázal závoj zvednout. Nepotřebujete, aby se vám stalo něco zvláštního. Nikdo vám nemusí způsobit traumatizující událost. Nikdo vám nemusí dávat kurzy, které musíte absolvovat. Závoj můžete sejmout pouhým prohlášením, že chci, aby byl sejmut. Ale buďte připraveni, že až bude závoj odstraněn, budete svědky mnoha ošklivostí. Krycí historky, na které neskočíte, přímo prohlédnete. Uvidíte svět, kde elektronika přebírá vládu. Uvidíte svět, který si nechcete připustit. Je v něm spousta nenávisti, hladu, sebevražd a zoufalství. Jakmile sundáte závoj, není to utopie. Stačí si nahlas opakovat: ̋Jsem připraven vidět, odstraňte závoj. ̋ A pak už jen stačí, abyste se podívali na to, co se děje. Přejte si to ve svém srdci a věci se vyjasní. To, k čemu jste byli kdysi slepí, nyní vidíte očima. Nebudete se moci těšit z určitých zábav, protože vám budou znít nepravdivě. Nebudete si moci vychutnat některá jídla, protože vám budou připadat toxická. Váš život se obrátí naruby. Proč byste to měli chtít? Je lepší mít oči, které vidí, než být zahalen v temnotě.

Přejeme si, abyste se probudili. Probuďte se hned. Nepopírejte. Nedopřejte si už ani týden toho nezdravého jídla. Uvidíte, jaké toxiny to jsou. Neberte si ten recept, pokud si myslíte, že vám nepomáhá. Poraďte se se svým lékařem. Máte předepsáno příliš mnoho léků? Vyhodnoťte vše, abyste se dostali k pravému jádru. Proč děláme věci tak, jak je děláme? Kdo říká, že to tak musí být? Zpochybňujte autority! Neposlouchejte, co vám autority nařídí. Nemají na mysli váš nejlepší zájem. Zbavte se strachu a nepřemýšlejte o tom, co se stane, když se nepodřídíte. Nebudete v tom sami. Najdete další, kteří se nepodřídí. Omezte příjem technologií. Příliš mnoho technologií vás nutí dodržovat předpisy. Sledujete dost videí a říkáte si, že to musím udělat. Omezte své technologie a zamyslete se sami nad sebou, co vám říká váš instinkt. Přesvědčí vás o tom dostatek masmédií, která vám říkají, co máte dělat. Nebudete mít pravdu s technologickými vstupy. Obecně zkraťte čas strávený před televizními pořady. V pořadech jsou kampaně, které vás přesvědčují.

Není vás dost, kteří jste vzhůru, takže musíme toto poselství opakovat. Co vás brzdí? Chcete své pohodlí. Nechcete změnit životní styl. Nechápete, v čem je velký problém. Až budete nemocní a budete mít rakovinu, budete si přát, abyste mysleli na své zdraví. Proč jsem jedl ten toxin? Proč jsem dovolil, aby se do mé vody dostaly škodliviny? Je to skutečný budíček, který vám chceme dát. Spíte za volantem a přímo na vás míří návěs. Jste tak spící, že to začíná být tak hrozné. Pro všechny, kteří čtou tento článek, položte si tuto otázku. Změním své chování? Budu se dnes chovat jako včera? Budu na to zítra vůbec myslet? Spíte a my jsme smutní. Zastavte se dnes a zhodnoťte to. Změny musím udělat teď, ne zítra. Vložte si do srdce, že zítra budete jiným člověkem. Skutečnost je taková, že budete muset udělat změny. Budete muset sejít ze své cesty. Nepovažujte to za překážku, přemýšlejte o tom jako o přidání času do svého života. Berte to jako nové příležitosti k posílení svého zdraví. Vnímejte to pozitivně. Budete-li si věřit, budete žít déle. Nežvýkejte tuto myšlenku, vyplivněte ji a dejte si velkou sklenici vody a dopřejte si správnou péči. Nikdo za vás nerozhodne, zda se probudíte, nebo ne, takže na nikoho nečekejte. Neříkejte, až se přátelé chytí. Přijdete pozdě.

Doufáme, že chápete náš úhel pohledu. Vidíme vše a varujeme vás, abyste přestali žít v popírání a otevřeli oči. Chcete být osobností bdělou za volantem, s rychlými reflexy. Milujeme vás a přejeme si, abyste se probudili, Galaktická federace světla.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/13/the-galactic-federation-of-light-you-are-asleep/

Zpět