4870 Sananda: Na pokraji velkého probuzení James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-08-13

Jsem Sananda. Přicházím, abych byl v této době s vámi, abych vám připomněl, co mnozí z vás zapomněli během tohoto života a předchozích životů. Probouzelo se a nyní se vás ještě mnohem více probouzí do stále opravdovějšího, kým jste, a do spojení každého z vás. Rád bych vám připomněl, že mnoho, mnoho z vás přišlo se mnou, když jsme opustili Velké konkláve a přišli na Zemi před mnoha a mnoha životy, vy všichni jste mě doprovázeli jako Sanandu, a pak jako Yeshuu a byly tu se mnou také v oněch časech. Spojení, které máme všichni spolu.

Vy, kteří jste šli se mnou, jste stále v té misi spolu s námi. Vzali jste na sebe poslání být těmi, kdo přináší světlo světa, abychom přinesli pravdu mnohým, kteří na tuto pravdu čekají, a volají po ní, neboť jsou unavení starým vyjádřením trojrozměrné iluze. I když nevědí, co je to trojrozměrná iluze, jsou z toho unavení. Už toho mají dost. Chtějí pravdu. A jak jste mnohokrát slyšeli, pravda vás skutečně osvobodí. Nastaví vás jako jednotlivce, jako kolektiv, který osvobozujete, protože máte být svobodní. Vždy jsi měl být svobodný. Právě jste se zúčastnili experimentu déle, než jste původně předpokládali. Teď jste tady, na vrcholu, na blížícím se konci tohohle. Přicházíte do bodu, kdy tolik vychází ze stínů, kde světlo nyní tyto stíny odhaluje. Pravda je odhalování nepravd nebo dlouho skryté pravdy. To vše nyní nastupuje, a vy každý z vás, jste to očekávali, nejen tento život, ale po mnoho životů, a připravovali se na tento čas. A teď jsi tady, na pokraji. Hranice Velkého probuzení, které se chystá. Dokonce i nad rámec toho, co jste doposud viděli. Přichází Velké probuzení, kde dojde k změnám v iluzi třetí dimenze, která ji jednou provždy rozbije.

Jste právě tam připraveni pokračovat v každé své individuální misi. Někteří z vás je již přijali. Více ale teprve přijde, protože tohle je ten bod, okamžik, kdy se všichni spojují jako jeden. Chcete-li vidět, pocítíte to. Uslyšíte, že v mnoha různých typech výrazů a z mnoha různých zdrojů vychází pravda. Tak se na to připrav. Již dříve vám je řekl tento zdroj, a mnoho dalších zdrojů.

Opřete se pro náraz. Přichází to. Je správné být v tuto chvíli u toho. Jste jeden a jste ten pravý. Jsem Sananda a nyní vás zanechávám v pokoji, lásce a jednotě. Pokračujte v posunu po zbytek tohoto života, tento život je tím vrcholným životem, na který jste se všichni připravovali a jste připraveni na další velkou změnu, která přijde.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/13/sananda-on-the-verge-of-the-great-awakening/

Zpět