4858 Význam Horova oka - Časoprostorové portály Cosmic agency

[ UFO ] 2023-03-30

Swaruu de Erra
Swaruu (9): Základ je uveden v článcích o manifestaci a hvězdné navigaci. Bez toho je obtížné plně porozumět přirozeným portálům. Umělé portály jsou jako loď, v zásadě zevnitř ven, ale na rozdíl od lodi se pohybuje pouze jejich vnitřek, a ne celý aparát... Funguje to stejně.

Nemusím znovu popisovat, jak je dosaženo počítačem řízeného frekvenčního energetického toroidu, je to v podstatě stejné nebo jen s malými změnami. Omlouvám se, ale s tímto již popsaným bude každý, kdo má trochu rozumu, schopen odhalit CERN a další urychlovače částic. Jsou to pouze zařízení, která se omezenými lidskými prostředky, se základními materiály, snaží generovat dostatek energie a ovládat své frekvence, aby otevřeli použitelný portál.
Portály nejsou složité. Není to tak, jak by to chtěli prezentovat. Dokonce i myšlenka ̎červí díry ̎ je jen velmi 3D koncept. Žádná červí díra jako tunel, jak je namalovaná, neexistuje, je tam jen vstup a výstup, slepený dohromady. Projdete vchodem a už jste u východu.

Robert: Ano, jak zajímavé, je to jen krok a je hotovo.
Swaruu (9): Ano, není tam žádný tranzit, jak to malují jako pád do králičí nory nebo tunelu jako metro nebo vlak.

width=

Robert: Ano a jedna otázka. Proč dělají ty spirálovité kresby na zemi? Je nutné pro vytvoření portálu udělat výkres? Jsou to všechny portály? Dokážete ty portály udělat kdekoli? Oko také znamená portál?
Swaruu (9): Každá spirála označuje přítomnost portálu, ať už přirozeného, nebo výstupního bodu umělého. Nebo v případě Horova oka označuje trajektorii, kterou loď sledovala.
Horovo oko může být vyprávěno jako: ̎Vyšel jsem z portálu, sledoval jsem trajektorii až sem. Jsem tam nahoře a shora pozoruji. ̎ Oko také označuje planetu ve středu a eliptickou dráhu. Pak rukojeť nebo vertikální tyč označuje žezlo moci, které říká: ̎Jsem vlastníkem této technologie. ̎ Žezlo moci na tomto obrázku je jasnější. Je to klika.
Někteří uvádějí, kde zanechávají své portály, protože entity zanechávají značky pro ostatní. Vymlouvají se, že kameny zanechávají jako symboly moudrosti, jako symboly Fibonacciho posloupnosti. Ačkoli portály přímo nevytvářejí, na každé místo umisťují něčí tvůrčí záměr, aby je pak entity s mocí mohly na daném místě zhmotnit.

Robert: Jsou přirozené portály vždy upevněny na stejném místě? Nebo je to jako mrak, přesouvají se z jednoho místa na druhé.
Swaruu (9): Záleží na tom, proč byl portál vytvořen. U těch pevných je to tím, že jsou v místě s dynamikou opakujících se frekvencí. Jako na Ley Liniích. Obočí je had, což naznačuje, že je to loď. A jak je vidět na kamenném obrázku Horova oka, je to kobra. Označuje, že moudrost pochází z lodi. Z celého procesu, pod obočím.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/significado-del-ojo-de-horus-swaruu-de-erra-portales-espacio-temporales

Zpět