4799 Vaše vyšší mentální funkce Owen Waters

[ Ezoterika ] 2023-07-26

Vaše vyšší mentální funkce je intenzivně kreativní. Na úrovni páté hustoty váš aspekt uvědomění duše neustále experimentuje s potenciálními novými cestami, ze kterých si můžete vybrat své další životní zkušenosti. Pro vaši vědomou mysl je váš aspekt duše jako oddaný výzkumník, který neustále otročí v pozadí, neviditelný a nedoceněný, a je jen občas slyšet prostřednictvím vašeho smyslu intuice, když se objeví něco opravdu důležitého. Omezení času a prostoru, ve kterých žijete ve fyzičnosti třetí hustoty, v páté hustotě neexistují. Místo toho má vaše duše přístup k široké škále možných scénářů a může je prohlížet v reálném čase a reálném prostoru. Vaše duše se vloží do těchto míst v čase a prostoru a otestuje navrhovanou sekvenci zážitků, abyste zjistili, zda byste mohli mít zájem projevit takové potenciální možnosti fyzicky.

Řekněme například, že máte možnost příští měsíc někam vycestovat. První otázka zní, bude to stát za námahu? Existují další aktivity, které by mohly být důležitější pro váš osobní růst ve stejném časovém období? Existuje několik cest možností, které je třeba prozkoumat. V případě možnosti cestování se aspekt duše vašeho vědomí vloží do času a místa, kde by cesta měla začít, a pak bude následovat tuto potenciální časovou osu a zažije život, jako byste se to rozhodli fyzicky. Je to simulace toho, co by se odehrávalo na této časové ose zkušeností, v reálném čase. Pouze vy, fyzický aspekt vaší mysli, se můžete rozhodnout, zda to projevíte tím, že si vyberete možnost zažít to fyzicky. Průzkumy duší podél potenciálních časových linií jsou pozoruhodně skutečné a přesné, protože v páté hustotě jsou všechny duše ve vzájemném naladění a ostatní duše, které by se příští měsíc účastnily vašeho výletu, vstoupí do simulace a reagují tak, jak by reagovaly, kdyby se zkušenosti měly odehrát ve fyzické realitě.

Jako by vaše fyzická mysl procházela údolím a přemýšlela, co dělat, zatímco vaše duše má mnohem širší výhled z vrcholků kopců. Pokud se do vaší vědomé mysli vynoří jemné intuitivní myšlenky, mohou mít velkou hodnotu a pomoci vám v životě. V noci, když dosáhnete nejhlubších úrovní fyzického spánku, má vaše mysl volnost povznést se do říší duše, vidět tyto simulace možných zážitků a pomoci se rozhodnout, které si vybrat, až se probudíte zpět ve fyzickém světě. Tyto vzpomínky zmizí do pozadí vaší vědomé mysli, když se fyzicky probudíte, a přesto se obvykle vynoří jako intuitivní vhledy. Pravidlo tří tušení Pokud se stejný nápad vynoří jakoby ̎odnikud ̎ třikrát během několika dní, je to pravděpodobně naléhavá intuitivní zpráva z úrovně duše vaší mysli. Zastavte se a vážně zvažte myšlenku bez ohledu na okamžité pokušení ji ignorovat z jakéhokoli intelektuálního nebo emocionálního důvodu, který vytváří fyzická mysl.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/26/your-higher-mental-function/

Zpět