4675 Zenox ze Zeno (juniorští členové galaktické federace) Judith

[ Ezoterika ] 2023-07-09

Mladší členové galaktické federace jsou duše světla! Zenoxové z hvězdy zvané Zeno jsou krásné duše, které vidí život jako jeden celek. Zeno se nachází mimo galaxii Mléčná dráha. Rasa Zenoxů je 2 metry vysoká v tělesné podobě se dvěma levandulově zbarvenýma očima a ústy. Dýchají horní částí hlavy. Tělesné proporce odpovídají lidským. Plodí sexuálními vztahy a mají blízká přátelství se sdílením a láskou. Rasa zenoxů žije podle rozhodnutí tisíc let. Vědomě a záměrně se vzdávají své tělesné formy, protože se těší, až budou znovu dětmi. Duše se vracejí do těl nemluvňat a začínají znovu na své hvězdě. Srdcem pulzujícího světla cirkuluje světlo. Nemají nemoci a užívají si tvořivosti uvnitř z božího světla.

Byli stvořeni před Elohim, byli objeveni žijící v jednotě Galaktickou federací, která je začala hluboce milovat. Hluboké přátelství trvá. Mají časté návštěvy, mateřské lodě přináší novinky a hračky pro všechny děti. Zenoxové nenosí žádné oblečení kromě oslav nebo setkání se svým vůdcem. Jejich barva kůže je tmavě modrá bez ochlupení. Živí se pastou, která se při dotyku neustále vylévá ze žlutých rostlin. Uspokojuje energií a živinami a udržuje jejich tělo. Ti, kteří cestují s Galaktickou federací, nosí obvyklé modré uniformy se stříbrnými botami. Jsou poctěni a povzbuzováni na misích, kde dualita vyžaduje změnu v jejich posvátné preferenci jednoty.

Jejich domovy jsou křišťálové stavby, které připomínají hrady. Světlo se odráží v barvách jako duha ve stále se měnícím hranolu. Květiny v mnoha barvách reagují na zpěv a mluvení, protože každý zvuk má odpovídající pohyb každé květiny kývající se dopředu a dozadu. Zlaté stromy se naklání a poslouchají radostné zvuky, když cítí živost života s vědomím. Krystaly, které jsou vidět po celé zemi, jsou naprogramovány, když zvyšují frekvence a cítí lásku! Všechny rodiny si užívají zvířata připomínající koně a velké ptáky, na kterých Zenox jezdí a létají. Využívají pohodlné automobily mnoha stylů a velikostí. K delšímu cestování se používají lodě s vyspělou technologií, které poskytla Galaktická federace!

Zenox zpívají v nádherných harmoniích a tančí s kroužením a točením v rytmu. Baví je křišťálové bubny a nástroje jako flétny. Vypěstovali své kouzlo s vílami, které je často navštěvují s dárky a hrami pro všechny věkové kategorie.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/09/zenox-from-zeno-junior-galactic-federation-members/

Zpět