4674 Vyšší já: Pozitivní energie Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2023-07-09

Způsoby lidstva neupřednostňují rychlé řešení vašich problémů, protože nepředkládáte odpovědi, které pocházejí ze sdílení odpovědnosti s ostatními. Chybí důvěra a máte touhu být dominantní, takže je obtížné se spojit a vyjádřit silný přístup. I teď mezi sebou bojujete a ztrácíte drahocenný čas a materiál. Kde jsou mezi vámi vůdci, kteří mají předvídavost a porozumění, aby se lidé spojili a vytvořili jednotnou frontu. Někteří raději počkají na ̎správný čas ̎, kdy mír převládá a trvá déle. Jako jednotlivci máte sílu myšlení, která může pomoci utvářet budoucnost prostřednictvím pozitivního myšlení. Stejně tak můžete oslabit takové energie tím, že budete negativní, z čehož se daří temným. Proto vás žádáme, abyste mysleli a jednali pozitivně a přispívali tak k pozitivní energii, která je potřebná ke zvednutí vibrací. Každá maličkost se počítá, jako by se energie navzájem přitahovaly a vytvořily silnou sílu pro změnu.

V současné době je na Zemi tolik negativity, že bude chvíli trvat, než ji bude možné ovládat a překonat. V srdci je člověk od přírody mírumilovný, ale život v energiích na Zemi, které jsou tak smíšené a rušivé, dává jen malou příležitost zvýšit vibrace. Když však dostatečné množství lidí zvedne své a dokáže je udržet na místě, pomůže to přinést pozitivní změnu. Má se to stát v pravý čas, protože vibrace již stoupají a budou v tom pokračovat, dokud nedosáhnou bodu změny, kdy veškerá negativita již nebude moci existovat. Je to váš osud a nic nezabrání pozitivním změnám, aby se projevily.

Na osobní úrovni byste se měli snažit být vždy soustředění a vyhýbat se situacím, které jsou rušivé a negativní. V případě potřeby od nich jednoduše odejděte a nepleťte se do toho. Můžete se setkat se situacemi menšího charakteru, do kterých můžete poslat léčivou energii prostřednictvím své síly myšlenky. Pokud kolem sebe cítíte negativní energie, uvidíte sami sebe zcela uzavřeni ve zlaté auře a budete chráněni. Pro léčebné účely si můžete vybrat vhodné barvy, které vám poskytnou maximální užitek. Je mnoho, co můžete udělat, abyste si pomohli žít přijatelnější život bez rušení a negativity. Užitečným tipem je vidět se bezpečně uvnitř své aury, která vás zcela obklopuje, protože ta, která je roztříštěná nebo otevřená, propouští další nežádoucí energie. Někteří lidé mohou vidět aury a mohou v nich zaznamenat nevítané energie, které jsou obvykle temné a nepřitažlivé. Jasné barvy označují zdravé energie, které jsou nejžádanější. Bylo poznamenáno, že lidé jsou přitahováni barvami, které existují v jejich auře, aniž by si to uvědomovali.

Je toho mnohem víc, co potřebujete vědět o své existenci na Zemi, ale co je nejdůležitější, že nejste svým fyzickým tělem. Je to pro vaše nezbytné zkušenosti, aby postoupily s vaší evolucí, která zahrnovala mnoho inkarnací vybraných tak, aby vám poskytly přesně ty zkušenosti, které jste potřebovali. Pokračuje, dokud nedosáhnete stadia, kdy již nepotřebujete těla, a jste připraveni přejít do úrovní téměř dokonalosti, které mají mnohem vyšší vibraci. Vaše zkušenosti na Zemi jsou plné výzev, které určují, jak daleko jste se vyvinuli, a pomáhají vám pozvednout se. Evoluce by nyní měla dávat větší smysl, protože v každé inkarnaci si vaše duše vezme nové tělo přizpůsobené potřebám a nezbytným zkušenostem.

Jste věční a měli jste mnoho, mnoho životů jako muž nebo žena v různých situacích, abyste měli každou příležitost se vyvíjet. Každý život je naplánován tak, aby vám dal maximální příležitost získat zkušenosti, které potřebujete k dalšímu vývoji. Probírá se s vámi a vy jste si plně vědomi toho, co by se po vás chce. Duše, které dohlížejí na vaše zkušenosti, jsou zvyklé plánovat život, aby poskytly maximální příležitost k úspěchu. Jakmile se dohodnete, zbytek je na vás, kdy se vybere vhodný čas, abyste mohli pokračovat ve svých zkušenostech. Pokud se vám náhodou nepodaří se vyvinout, vždy existuje další šance. Máte dostatek času na pokrok podle potřeby. Po každém životě to prodiskutujete se svými učiteli, aby bylo možné uspořádat lekce v budoucím životě. Každý život se vám dostává veškeré pomoci a není důvod, proč byste nakonec neměli být úspěšní.

Vyberete si své rodiče, ale vaše volba bude z těch duší, které jsou považovány za nejlepší, aby vám poskytly správnou výchovu a příležitost k pokroku. Často jsou to duše, které už znáte a někdy je to spíše rodinná záležitost. Pro rovnováhu bude potřeba měnit své pohlaví, což jste již udělali mnohokrát. Rodiny často zůstávají spolu, aby prožily zkušenosti, ale pokaždé budete s největší pravděpodobností hrát různé role. Vše je vypracováno pro maximální úspěch. Většina z vás zažije setkání s člověkem a okamžitě ho přijme, jako byste byli staří přátelé, a může se zdát, že jste je znali, protože jste spolu strávili mnoho životů.

Jen málo náhodných událostí je důležitých, ale přesto se to stává. Záleží na tom, co potřebujete a kdo vám může dát, co chcete. Pokud z nějakého důvodu sejdete ze zvolené cesty, vaši průvodci udělají vše, abyste se do toho vrátili. Za normálních okolností je potřeba hodně plánování, abyste měli každou příležitost postupovat podle plánu, takže nikdy neztrácejte odvahu, protože vše je zařízeno tak, aby šlo podle potřeby. Opouštím vás s láskou a požehnáním a ať světlo rozzáří vaše dny a cestu k dokončení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/09/mike-quinseys-higher-self-positive-energy/

Zpět