4238 Mira z Plejádské vysoké rady: Vy z budoucnosti Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2023-05-03

Jsem Mira z Plejádské Vysoké rady, která stále slouží na plný úvazek v Radě Země. Vážíme si vaší tvrdé práce a obdivujeme vás za skvělou práci, kterou děláte. Mnoho nových projektů je již v čele, jako byste již byli v 5. dimenzi a výše. Vaše role se brzy změní, když vykročíte do toho, kým skutečně jste a co jste přišli dělat. Vrátili jste se z budoucnosti, abyste změnili tento současný okamžik na Zemi, protože se vám nelíbilo, co se stalo se Zemí. Určitě existuje důvod, proč jste to udělali, protože se podívejte, co se Zemi stalo. Proto je nyní vaše práce v plné hře. Musíte vykročit vpřed a vynořit se více se svým budoucím já. Musíte odvolat své dary a své schopnosti, abyste si vzpomněli, kdo jste. Jsme rádi, že to děláte. Vidíme vaši krásu, vaši pravdu, vaši sílu, vaši lásku. Víme toho o vás tolik a věřím, že jste v tomto obrovském projektu zvaném Vzestup Země úspěšní. Nevytváříte jen Novou Zemi, ale podílíte se také na spoluvytváření celého nového vesmíru. Málo si pamatujete každý aspekt svého poslání, ale když vykročíte a uděláte více, odhalí se to samo.

Začněte vidět, jací jste velcí mistři, avataři a mocné bytosti světla. Věřte si, pozemní posádko. Připravujeme se na oslavu vás a vaší dobré práce. Spolupracujeme s vámi. Všichni jsme zvýšili naše schopnosti a technologie, abychom tento proces podpořili. Země k nám mluví. Vidíme výzvy, kterým čelíte. To, co děláme společně, je nanejvýš důležité. Dokonce bych použila slovo ʺnaléhavéʺ, protože všechno je právě teď tak nevyvážené a chaotické. Je to skoro jako by tyto projekty byly třeba současně. Přesto musíme následovat sílu v těchto nezbytnostech a cítit ji přítomnou. Vězte prosím, že vše se děje a bude vykonáno ve správný božský čas. Tento princip platí i pro vás ve vašich životech. Sledujte nejpalčivější problémy, které máte, a naučte se je vyjasnit a léčit. To vás osvobodí, abyste mohli přijímat vyšší frekvenci, lásku a hojnost, které si zasloužíte.

Neexistuje žádný správný způsob, jak to udělat, ale doporučujeme vám změnit pozornost. Nastal čas. Odměny budou mnohé. Oslavy budou pokračovat. A vaše srdce budou otevřená a plná štěstí a radosti ze všeho, čeho bylo dosaženo. Dívejte se na hvězdy, drazí, protože vám toho mají hodně co říct. Za vším je příběh a budete si ho pamatovat. S jasností a podporou jste, proč jste tam, kde právě teď na planetě. Začněte přijímat více signálů od nás a všech galaktických. Buďte otevřeni pohledu na oblohu a čekejte, co vám ukážeme. Pravda je pravda a světlo je světlo. Světlo nese společně frekvence a vědomí, které vás dovedou domů.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/05/03/mira-from-the-pleiadian-high-council-you-from-the-future/

Zpět