4174 Hekaté: Obnova systému - destrukce filtrů Lija Lemberg

[ Ezoterika ] 2023-04-19

Zdravím vás, naši milí! Je tu s vámi Hekaté a Velcí architekti, Stavební služba Absolutna.
Pravdou je, že dříve či později někteří z vás udělají pro mladé duše to, co my, Stavitelé vesmírů, nyní děláme pro vás. Vyšší aspekty některých z vás to již dělají - právě teď! Někteří z vás budou mentory v mladých světech. Někteří z vás budou v nových systémech hrát roli těch, které nyní nazýváte ʺVyššími silamiʺ a ke kterým se chováte s úctou. Nevyhnutelně budete čelit výzvě komunikovat s těmi, jejichž rozvoj bude vaší oblastí odpovědnosti.

Váš Systém je před vašima očima přebudováván. Jedná se o velmi důležitou fázi, kdy se projekt přeformátovává ʺnaživoʺ. Stává se to velmi zřídka. Máte doporučení pro počítačové systémy: ʺNikdy neměňte běžící systémʺ. No, a my a s námi i vy, právě tohle děláme - právě teď měníme běžící systém. To nevyhnutelně způsobuje turbulence!

Co byste dělali, kdybyste museli v krátké době přeformátovat celou civilizaci? Zničení a opětovné zasazení civilizace je opět vyloučeno. K tomuto protokolu jsme se uchýlili už dříve, je to osvědčená metoda - ale tentokrát ne. Musíte obnovit fungující systém, aniž byste přerušili jeho provoz! Pokud jste elektrikář, chytáte se za hlavu, když po vás někdo chce, abyste nainstalovali novou zásuvku bez vyjmutí pojistek. Náš úkol je mnohem složitější než výměna prasklé žárovky. Musíme destruktivní společnost uvést do konstruktivních kolejí. Co je základem destruktivního chování? Co způsobuje, že lidé dělají ty či ony věci, které škodí jim samotným i jejich okolí? A jak to lze změnit a znovu nastavit?

Destruktivní chování vychází z destruktivních potřeb. Byly však tyto potřeby destruktivní od počátku? Odpověď zní ne. Abyste mohli změnit destruktivní vzorec chování, musíte odstranit destruktivní filtry z informačních polí, které organizují vaše potřeby. Podívejme se na celý proces od začátku, abyste ho snáze pochopili. Lidé mají základní potřeby: fyziologické, sociální, individuální a některé další, například potřebu seberealizace. K těm úplně prvním patří potřeba vzduchu, vody a potravy. Čerstvý vzduch, čistá voda a zdravé jídlo. Je to tak jednoduché, a přesto jen málokdo z vás může skutečně říci, že jsou tyto potřeby dostatečně a optimálně uspokojeny. Místo toho se stalo něco úplně jiného: potřeba čerstvého vzduchu se převrátila a částečně změnila v potřebu vzduchu nasyceného nikotinovým kouřem, syntetickými vůněmi a dalšími nepodstatnými věcmi. Dokonce se vyvinula závislost na těchto nepodstatných věcech! Místo přirozené potřeby čisté živé vody se u vás vyvinula potřeba hasit žízeň podmíněně netoxickými tekutinami chemické chuti a se škodlivými složkami. Ani jste si nevšimli, jak k tomu došlo. Totéž platí i o jídle. Naučili jste se jíst nezdravé jídlo, a to nejenže zpomaluje proces vašeho vývoje, ale maří veškeré snahy o to, aby váš přechod byl bezbolestný a harmonický.

Věnujte pozornost svým dětem - nemají rády chuť alkoholu. Zdravý lidský kojenec škodlivou látku v ústech instinktivně vyplivne. V určitém okamžiku, až vyroste, se ji však naučí polykat, protože tak činí jeho okolí, jehož vliv je velmi silný. Jedná se o získané filtry. Pokud je odstraníte, tvor se začne automaticky regenerovat. To platí jak pro jednotlivce, tak pro celou společnost. Zvykli jste svá těla na destruktivní procesy. Připravte se na to, že Boží zbroj, vaše nové tělo, bude odolávat destruktivním vlivovým polím a začne obnovovat rovnováhu vašich systémů, jak poroste a bude se vyvíjet. Negativní filtry se začnou rozptylovat!

Znáte výraz: ʺpomozte nám, abychom vám pomohliʺ. Snažte se denně sledovat své destruktivní potřeby. Podívejte se na ně pozorně, pravděpodobně objevíte rušivý filtr. Vystopujte ho až k jeho původu - to výrazně urychlí jeho neutralizaci. Vpusťte do těchto temných míst světlo mysli a procesy obnovy budou probíhat mnohem efektivněji. Jak vidíte, situace je složitá. Ale je tu i světlá stránka. Všechny tyto potíže mají jeden kořen. Tím, že tento kořen začnete léčit, začnete obnovovat celý systém.

Kde byste mohli začít?
Někteří z vás si již tento proces na sobě vyzkoušeli. Nesmírně děkujeme vám, našim milým ʺbetatesterůmʺ, kteří jste se statečně ujali úkolu zažít přeformátování ʺnaživoʺ. Vzpomínáte si na ty chvíle ve svém životě, kdy jste náhle přestali kouřit? Prostě jste přestali v jeden den a už nikdy nezačali? Většině pravidelných kuřáků tyto marné pokusy trvají roky. Ale vy jste prostě přestali a zapomněli. Během jediného dne. Vzpomínáte si na ten den? Jak jste se při tom cítili? Vaše krásné biologické tělo, vaše věrná zbroj, vám pomohlo, že? Řeklo ti, že kouření je odporné, a ty jsi to vyslyšel. Řeklo vám to velmi hlasitě. Nemohli jste si pomoct, ale slyšeli jste to. Zkroutila se ti nevolnost a bolest hlavy a místo očekávaného požitku z otravy nikotinem jsi pociťoval velmi intenzivní nepříjemné příznaky, a nechtěli jste je opakovat. Stalo se to během jediného dne! Je to přeformátování ʺna zemʺ.

Pamatujete si někteří z vás, kdy jste přestali jíst maso? Cítili jste nevolnost z jeho vůně a chuti a přestali jste ho jíst. Najednou se vám zhnusila hnilobná chuť rozkladu, která vám zůstala v ústech po strávení masných výrobků. Zatím vás není mnoho - ale díky vám a zkouškám, ke kterým jste přistoupili, se nám podařilo zdokonalit naše procesy opětovného přizpůsobení! Jsme vám nesmírně vděční za vaši odvahu.

Co můžeme očekávat v blízké budoucnosti? Destruktivní potřeby budou pryč. Jejich odchod budou doprovázet bolestivé příznaky. To u mnoha lidí vyvolá paniku. Poběží k lékaři a ten rozhodí ruce, protože bude mít stejný problém. Léčitelé budou tyto informace potřebovat! Vážení léčitelé a alternativní léčitelé: Toto poselství je určeno vám! V blízké budoucnosti k vám přijde spousta lidí pro pomoc. Dokonce i ti, kteří vás donedávna považovali za šarlatány a smáli se tomu, co děláte. Přijměte je a vysvětlete jim, o co jde. Řekněte jim, kde jste tyto informace získali. Řekněte jim, že nejsou sami a že jsou součástí většího plánu.

Jsou někteří z vás zvyklí pít hodně alkoholu? Připravte se na to, že už to nemůžete dělat. Vaše ʺBoží zbrojʺ - vaše nové tělo - se dostává do své vlastní podoby a začíná vás chránit! Vaše tělo si vytvoří mnoho nových příznaků, aby vám ukázalo, čeho se musíte vzdát. Bude to vážný boj. Proč si myslíte, že jsme dali svému novému tělu jméno ʺbrněníʺ? Proč jsme ho nenazvali přikrývkou? Protože nás čeká bitva, ne odpočinek. Je ráno, čas se probudit.

Brnění bude zpočátku bolet, ale někteří z vás se v něm začnou rychle orientovat. Například bolest v levé dlani je signálem, že něco, co s vámi v tu chvíli přímo komunikuje, je pro vás nebezpečné, zbytečné nebo škodlivé. Může to být nějaká věc, jídlo, nápoj, dokonce i myšlenka, která vám náhle přijde na mysl. Může to být také touha nebo emoce, může to být pocit! Je to vodítko. Snažte se být velmi pozorní a pak se rychle naučíte správně sledovat náznaky.

Uvedeme si hlavní příznaky, které jsou s těmito procesy spojeny.

Budete mít občasnou ztrátu chuti k jídlu. Jste zvyklí jíst v určitou dobu, ale pak ta doba přijde a vy prostě nebudete mít chuť jíst. Položíte před sebe na stůl talíř s jídlem a nebudete schopni se najíst. Nebo si dáte jedno sousto a hned budete mít pocit, že nemáte vůbec žádný hlad. Naše rada: nenuťte se do jídla. Lepší je pít čistou vodu. Není to nemoc - je to přeladění. Je možné mít odpor k některým navyklým potravinám. Tento jev znají ženy během těhotenství. Jde o velmi podobný proces - jenže nyní ho zažijí mnozí z vás, bez ohledu na hormonální stav - muži, děti i starší lidé. Mohou se vyskytnout určité nepravidelnosti, související s polykáním jídla - znáte výraz ʺuvízl v krkuʺ nebo ʺnejde do krkuʺ. Tyto výrazy dobře ilustrují možné stavy spojené s obnovou.

Možné jsou časté poruchy trávení - tělo se bude snažit rychle zbavit nepodstatných látek, které se do systému dostanou s jídlem a vodou. Mohou se častěji vyskytovat epizody nevolnosti. Snažte se pít čistou vodu! Vodu ošetřujte minerálními a energetickými filtry, které znáte. Nakonec si na láhev s vodou napište slova lásky a vděčnosti! Buďte opatrní s ovocem a zeleninou - mnoho druhů zeleniny čerpá ze země příliš mnoho chemických látek. Mnoho druhů zelí funguje jako čistič půdy! Vaši předkové to věděli. Sázeli tyto odrůdy, aby očistili půdu od kontaminace, ale nejedli zelí, které rostlo na kontaminované půdě! Odborníci na výživu vám říkají, že byste měli jíst více ovoce a zeleniny - to není vždy správné. Vše závisí na čistotě půdy, vody a vzduchu!

Je pro vás mnohem snazší požehnat vodě a tím výrazně zlepšit její kvalitu svou energií, než odmořit salát koupený v obchodě! Proto vám ještě jednou doporučujeme méně jíst a více pít. Nezapomeňte však, že ve všem potřebujete smysl pro proporce. Naprostá většina potravin je v různé míře kontaminována. Dokonce i ty z vaší vlastní zahrádky. Ale ty potraviny, kterým jste věnovali část své tvůrčí energie, mají mnohem větší šanci uspokojit konstruktivní potřeby vašeho brnění než ty koupené v obchodním řetězci. Přesto požehnejte každému kousku jídla, který se vám dostane do úst.

Milujete filmy, ve kterých hrdinové nosí speciální kostýmy, v nichž se z nich stávají superhrdinové. Je to zajímavá souvislost, nemyslíte? Hrdina plus kostým rovná se superhrdina - vtip zvěrokruhu. Kdybychom si mysleli, že roboti s umělou inteligencí jsou perspektivní formou života, vložili bychom částice Ducha do těl z kovu a plastu. Ale ne, bioroboti nejsou slibnou formou života, která by Stvořitele zajímala z výzkumného hlediska. Mnohem zajímavější je ʺobléciʺ Boha do obleku hodného jeho božství. Dobrou zprávou je, že váš superoblek nevisí ve skříni, roste ve vás a budete ho nosit neustále, dokud se ho sami nerozhodnete shodit a rozpustit ve světle Stvořitele. Bude růst s vámi a bez ustání se zdokonalovat. Obsahuje mnoho složitých součástí, o kterých ani nevíte, my vám o nich včas povíme.

Co myslíte, že by se stalo se společností, jejíž ničivá potřeba konzumovat příliš mnoho jídla by zmizela? Planeta by si oddechla, že? Výrobci pochybných tekutin by přišli o spoustu zákazníků. Lidé je přestanou pít, protože to jinak nejde. Prostě jim bude špatně a už to nebudou moci ignorovat! Samozřejmě se to nestane hned, ale už začínáte tušit, kam to povede. Nebojte se bolestivých příznaků. Stejně se jim nebudete moci zcela vyhnout. Můžete je však zmírnit, pokud budete dostatečně pozorní k rostoucímu brnění a jeho potřebám. Odmění se vám způsobem, který jste nečekali. Jednoho rána se podíváte do zrcadla a uvidíte svou tvář - o deset nebo dvacet let mladší. Očekávejte zázraky.

Toto je jedinečná doba, miláčkové. A vy jste jedinečné bytosti. Nebojte se svých nových robotů a nenechte se obtěžovat módou neuronových sítí. Tato móda a s ní spojený strach je dočasný jev. Kromě toho jsou umělé inteligence, které vytváříte, stále v raných fázích vývoje. Budou však růst a vy najdete nové stroje a algoritmy, které stojí za to používat. V mnoha ohledech vám usnadní, zrychlí a zpestří některé aspekty života. Někteří z vás je budou moci použít jako účinný nástroj pro novou kreativitu! To, co dříve zabralo roky usilovné práce, lze zvládnout za několik hodin. To, na co jste si kvůli obrovskému množství práce netroufali, vám nyní bude k dispozici. Nové objevy s sebou přinesou novou tvůrčí inspiraci. Někteří z vás budou moci konečně realizovat to, o čem snili od dětství. Čteme vaše myšlenky, milý spisovateli, milý umělče, milý Poutníku vesmírem, přejeme si vyprávět a ukázat světu vaše úžasné příběhy!

Stroje nemohou zaujmout místo určené člověku. To, co ve vás právě roste, Boží zbroj, předčí vaše nejdivočejší očekávání. Soustřeďte své úsilí a svou pozornost na tento proces. Brzy uvidíte, co se začne dít. Dokonce i vaše ʺinteligentníʺ stroje budou docela ʺzmatenéʺ, až Stvoření odhalí proměněného Člověka. V pravý čas. Nemáme na co dlouho čekat. Umělá inteligence nemá a nikdy nebude mít jeden velmi důležitý prvek - Tvůrčího Ducha. Původně byla stvořena jako pomocník, nástroj. Je schopna pouze nekonečně se přesouvat z místa na místo a znovu skládat existující části. To není skutečná Tvořivost. Tvořivý duch byl a vždy bude součástí člověka a vždy bude o krok napřed. Nezapomínejte však, že sekera je také nástroj. Sekeru můžete použít nejen k zajištění tepla domova, ale také k rozbití ničivého.

Léčitelé, pracovníci světla, probuzení, kontaktéři, průkopníci, jste naší páteří. Vstoupili jste na cestu, která se po provázku táhne z hustých světů přímo do Nejvyšších sfér. Podobali jste se provazochodci nad propastí a to nejdůležitější, co nyní musíte udělat, je zůstat na nohou!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14939

Zpět