4159 Kdo je učitel Savmeja

[ Ezoterika ] 2023-04-15

A: Z úrovně Duše žijící je to ten, kdo již DOSAHUJE takové mistrovství, které nelze obsáhnout pouze v sobě samém a chce to vyjádřit navenek, to je dovednost DÁVAT, PŘENÁŠET, DAROVAT a POSKYTOVAT své nashromážděné Znalosti, zkušenosti. a moudrost. Počátkem vyučování z úrovně Duše je vnitřní hojnost a touha PŘENÁŠET své dovednosti, znalosti a zkušenosti. Nejenom. Z úrovně strukturování čaker - jedná se o studium 5. centra - proto rozvětvení na jednu ze dvou možností:

1. Duše je již zcela ʺdospěláʺ a nachází se ve fázi Shromažďování podél 5. středu, což znamená, že se Duše pohybuje po linii vývoje k Učiteli jiných duší nebo již jedním je. Z hlediska věku Duše v pozemské dimenzi se jedná o zkušené nebo již osvícené Duše (po gradaci ʺvěkůʺ Duše). Ať tato Osobnost učí cokoli, tento člověk se cítí ʺna svém místěʺ, žije UČENÍM a rozvíjí se v tom. Jeho projev může být současně jak ve struktuře jakéhokoli egregoru, tak v samostatné kyvadlové formaci nebo pouze kyvném charakteru, v závislosti na fyzickém věku samotného člověka.
Je důležité, aby si tito lidé uvědomili Nejvyšší účel svého učení jako nikdo jiný, a jakmile je realizován ve Své nejhlubší pravdě, matrix otevře dveře. Ale jen jít do výuky v tomto případě nestačí a často je tento výstup velmi klikatý (existuje soubor zkušeností). Ke vstupu do této činnosti a i při ní je potřeba neustálé zdokonalování svých dovedností a další prohlubování v sobě.

2. Zcela jiná je možnost, kdy je člověku 5. čakra zablokována z dětství (ʺbuď ztichaʺ, ʺodstup, nerozptyluj seʺ, ʺodlož svůj seznam přáníʺ, ʺskryj své pocity a udělej, co se ti řekneʺ, atd. . ) nebo pouze prošla aktivací dřívějších blokád v předchozích inkarnacích v dětství. Takových příkladů je více. Prostřednictvím výuky se v tomto případě právě ve fyzičnu (tedy naslepo) prožívá odblokování 5. energetického centra. V tomto případě je klíčový věk 33-34 let, po kterém je čakra višuddha schopna získat největší množství energie a učitel zmoudří, začnou z něj odcházet silnější energie schopné rozproudit posluchače energií. Vše je ale individuální a pokud je odblokování obtížné nebo je 5. čakra zanesená nízkovibračními energiemi strachů, pak je výuka vhodná: jako možnost učitel ve škole na děti křičí, nemůže k nim najít přístup, a jak tomu bylo v případě jednoho z našich ponorů s učitelem základní třídy - ʺKdybych za to nic neměl, porazil bych každého neřestou. ʺ

Další aspekt:
Výuka z hojnosti je nezbytnou podmínkou úspěšné učitelské kariéry. Úspěch této kariéry se neměří tolik v penězích, ale v úspěchu jejich studentů, a v důsledku toho - UZNÁNÍ, uznání mistrovství, uznání daru učit, uznání schopnosti předávat lásku k práci, kterou učí se atd. Stačí, když si vzpomenete na učitele ve vaší škole, abyste pochopili, kdo z nich měl toto POSLÁNÍ, protože kde je POSLÁNÍ, tam je UZNÁNÍ. Nejhorší je to s těmi, kteří šli na Pedagogické ústavy pro nedostatek lepší možnosti. Variabilita od osudového závěru k cestě nařízené Duší k nutnosti projít obdobím života v NEmilovaném podniku zde může být v pořádku. Zamyslet se nad tím, co je MOJE a projít hledáním své cesty. Učitelství jako profese je velmi mnohostranné, aktivuje všechny základní čakrové schopnosti a práva:

4. čakra - schopnost milovat lidi a touha dát jiným to nejlepší (Duše prochází lekcemi dávání, ale přijetí nebude vždy a ne u každého)
3. čakra - schopnost realizovat se prostřednictvím konkrétního předmětu, znalostí, dovednosti, dosáhnout v tomto vysoké úrovně, takže MANIPURA vyživuje svou energií již 5. čakru
2- čakra - schopnost zůstat u oblíbené věci, i když ji svět bude kontrolovat a otřásat. . ʺmožná odejdeš? možná to není tvoje? nebo možná není dostʺ - takové pochybnosti mohou navštívit i zkušeného učitele. Najděte něco nového ve své výuce, rozvíjejte se kreativně ve své profesi, žijte toto potěšení, UČTE ostatní znovu a znovu - posiluje SWADHISTAN
1- čakra - schopnost zabezpečit se prostřednictvím svého učitelského talentu promítnutá ve fyzické rovině. Pokud jste nadaný učitel, hodně toho víte a zároveň žijete v chudobě - určitě je s vámi NĚCO ŠPATNĚ.

Jakýkoli blok na poli od 1 do 5 čaker vede k selhání, jakýkoli sebeklam, pasivita, Ego může způsobit silné selhání. Dějiny vyučování jsou tedy dějinami hledání způsobu, jak vyjádřit svou hojnost, hojnost znalostí a dovedností, lásku k práci a k tomuto předmětu. Matrix v tomto případě dává duši všechny možnosti pro získání zkušeností, které si objednala.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14913

Zpět