4067 Neioh: Atlantida Judith

[ Ezoterika ] 2023-03-31

Existuje mnoho příběhů a výkladů o Atlantidě. Mnozí z vás jsou zvědaví, jaká je pravda o životě a konci této velkolepé civilizace. Podělím se s vámi o příběh velké lásky, ničení, pomoci a novém začátku.

Království Atlantidy se zformovalo ve starověkých snech, když původní duše Země získaly sílu a vytrvalost příchodem hvězdných semínek. Mnozí se shromáždili na planetě duality, aby vytvořili svůj vlastní ráj. Hvězdná semena z ras Elohim inkarnovaná na Zemi i navštěvující Zemi ve velkých lodích. Centrum světla Atlantidy bylo severní Africe. Bylo to dlouho poté, co Galaktická federace poprvé dorazila, a dlouho po zničení Lemurie. Podělili jsme se o temné síly přicházející na Zemi, a také o Křišťálové město. Atlantida nebyla zformována, dokud nenastaly všechny tyto události. Začátek tohoto příběhu světla přinesla mocná skupina, která pochopila svou sílu a spojení s velkým Stvořitelem všeho života. Znalosti o meditaci a přímá komunikace se světlem umožnila vědomí rozšířit se za hranice čehokoli, co bylo na Zemi předtím známo. S těmito znalostmi přišla síla a duše vytvořily velkolepé lodě s pomocí galaktické federace a hvězdných semínek, která milovala Zemi a přinášela světlo do všech míst. Duše pozemských domorodců vytvořily rodiny s hvězdnými semeny a společně žili odděleně od těch, kteří přijali dualitu.

Jak se Anunnaki dále rozptýlili po Zemi a oklamali mnohé, tato skupina světla díky své vnitřní síle zesílila a byla odolnější. Jejich láska vytvořila rodinné skupiny úplné jednoty. Galaktická federace pokračovala v návštěvách a učení. Budovy se sloupy, křišťálové domy, nádherné barevné květiny a zvířata s množstvím okřídlených koní. Galaktická federace obklopila tuto skupinu mocí a obdarovala je vylepšenými těly s křišťálovými srdci a cirkulujícím světlem. Dýchali nekonečný život a nikdy neochutnali smrt.

Ve chvílích klidu, kdy všichni chodili v dokonalých tělech, aniž by cokoliv potřebovali, byli obklopeni krásou a majestátností, kterou jiní hledali ve svých vlastních bdělých snech. Dokud Duše nezjistila, že úplné nalezení světla by přidalo velkolepost nabízeného života, toužila většina ostatních civilizací pouze po vnějším uznání, které nikdy nedovolí nezbytné vedení a rozšiřování světla. Ale Atlanťané věděli. Milovali A Prosperovali.

Jak šel čas, nestárli, a měli rodiny krásy a zdraví. Oslavy hudby a tance si užívali v barvách levandule, tyrkysu, a v růžové, s krystaly v dlouhých vlasech a kolem krku. Chápali sílu krystalů a používali je denně jako součást života. Ve své síle žili bez vědomí nebezpečí, létali v lodích po Zemi, a vraceli se do svého krásného přístavu. Málo chápali, že temnota je možná, protože si užívali chrámů a velkých struktur krásy.

Mnoho Anunnaki mělo touhu zničit a ovládnout tyto krásné bytosti. Tma nemůže tolerovat světlo! Neměli ale šanci, protože Atlas, první král Mauritánie, se setkal se silami světla o pomoc. Pověsti o válce přibývaly a do místa vstoupila velká povodeň. Byl vytvořen plán přemístit tyto bytosti do vyšší říše existence! V čistotě formy žili jako vzestoupené bytosti a změna umístění byla velkým darem galaktické federace.

Pravda je tedy taková, že všechny bytosti byly vzaty na planety Elohim, kterou znáte. Starseeds s radostí vzali své rodiny do 7-D, kde byla jejich tělesná forma již upgradována, aby mohla žít v dokonalosti. Vzali s sebou i zvířata. Král Atlas se stal milujícím přítelem na Merope a díky mnoha bdělým snům na Zemi bylo jeho jméno v řecké mytologii uctíváno jako otce 7 plejádských sester. Mnoho se jich objevilo i na dalších planetách Elohim.

Civilizace, která zůstala pozadu, byla napadena mnoha temnými vládci. Pidkozox a Oppisheklio byli dva z mnoha, kteří zničili chrámy a přivlastnili si drahokamy a krystaly. Galaktická federace viděla zkázu a odstranila kohokoli pod kontrolou temných sil, a přemístila je do oblastí po celém světě. Byly postaveny domy a život se osvobodil od tyranie nekonečné opozice. Zaplavené oblasti a rozbité chrámy zůstaly v troskách. Útěchou je, že Atlantida byla skutečným místem bytí. Duše, které našly svou sílu ve světle, nyní žijí navždy v ráji! Brzy se připojíte ke svým rodinám ve velké lásce a blaženosti!

Jsme Rodina Světla! Růst v míru od tohoto okamžiku!
EN EEKE MAI EA! Miluji tě!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/31/neioh-atlantis/

Zpět