3980 Božská matka: Vibrace Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2023-03-05

Pokud někomu nebo něčemu žehnáte, využíváte božskou energii a vstupujete do pole nulového bodu. Nebo bych měl říci, že máte potenciál přistupovat k poli nulového bodu. O možnost žehnat vás připravila náboženství, která trvala na tom, že požehnání přichází pouze prostřednictvím jimi určených jedinců. O schopnost žehnat vás okradli tím, že jste se museli učit nazpaměť modlitby, které pro vás nemají žádný význam, protože vaše požehnání jsou tak mocná, protože vaše požehnání mohou pohnout horami.

Představte si kouzelnou hůlku: jeden konec je zakončen bílou špičkou, druhý konec je zakončen černou špičkou. Konec s bílou špičkou je bílá magie, vytvořená požehnáním; konec s černou špičkou je černá magie, vytvořená nářkem, obětí, hněvem, žárlivostí.....

Představte si, že se vám zhoršuje zrak a potřebujete silnější brýle. Pokud si na své oči neustále stěžujete, každá stížnost je jako mávnutí proutkem s černým hrotem nad vašima očima. Zhoršujete si tím zrak. Každým ʺčerným kouzlemʺ nebo černým požehnáním blokujete božskou tvořivost, energii a sílu, s níž jste se narodili.

Žehnáte-li svým očím, svému zraku, dokonce i svým brýlím, získáváte přístup k poli nulového bodu: to je bílá magie, jinak známá jako vaše vrozená Božská síla.

Pro přístup k poli nulového bodu je rozhodující váš záměr a pozornost, to je to, co vytváří vaši vibraci - ne vaše nálada nebo emoce. Nemůžete oklamat vesmír, aby si myslel, že máte vysoké vibrace, když je nemáte, a tím myslím čistý záměr nebo relativně čistý záměr.

A to mě přivádí k dalšímu bodu. Existuje spousta zmatků ohledně toho, že jste ʺhigh vibeʺ, a to je často mylně chápáno jako být šťastný, veselý, optimistický, radostný... To je zkreslení. Vysoká vibrace je odrazem vašeho odhodlání na duchovní cestě, vaší ochoty léčit svá vnitřní zranění, vašeho soucitu s vámi a s druhými (všimněte si, prosím, které z nich jsem dal na první místo!) a toho, zda je vaše celkové zaměření služba sobě nebo služba druhým.

Z tohoto důvodu pocity bolesti, smutku, hněvu, lítosti, dokonce i vzteku nebo žárlivosti nesnižují vaši vibraci, pokud jsou použity jako ukazatele k uzdravení. Jsou to vaše vnitřní nástroje, které upozorňují na potřebu hlubší úrovně soucitu se sebou samým a uzdravení. Jsou to - věřte tomu nebo ne - stavební kameny vaší vysoké vibrace. Když si každého z nich všimnete a vyléčíte ho, uvolníte staré vzorce, dokončenou karmu a zastaralé kódy DNA, čímž zvýšíte svou vibraci.

Doufám, že vám to pomůže, milované jiskry božské čistoty ve formě.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/05/divine-mother-vibration/

Zpět