3882 Kvantová realita. Jak se vymanit z omezení věku Alikina

[ Ezoterika ] 2023-02-15

Pokud to s učením se žít v nové dimenzi myslíte vážně, měli byste vědět, že se před vámi otevírají mimořádné možnosti ovládat své tělo a svou realitu. Nic a nikdo nás nemusí brzdit. Každý z nás začíná žít na Zemi novým způsobem, jako fungující božský Duch, který může klidně nařídit svému hustému tělu - své fyzické nádobě -, aby už nestárlo. Jinými slovy - každý ve svém Duchu může zůstat tak mladý, jak chce. Nyní můžeme přestat počítat svá léta. Pokud všichni kolem vás rádi slaví narozeniny, považujte svůj věk za konvenci, která nemá nic společného s vaší skutečnou podstatou. Když pozorujete, že všichni kolem vás po dosažení určitého věku stárnou, je to pro vás nyní dobrovolné, nemusíte je vůbec napodobovat. Obecně nyní musíte vypnout zvyk napodobovat druhé. Obecně nyní můžeme žít podle jiných zákonů - zákonů Ducha, a ne těla. Jak to můžeme udělat? Své rozhodnutí přestat stárnout a začít mládnout můžete načasovat tak, aby se shodovalo s nějakou významnou událostí, abyste si tento den připomněli. Nechť je to referenční bod, kdy se ručičky vašich biologických hodin otočí zpět k omlazení.

Pro mě byly tímto výchozím bodem mé 45. narozeniny (před pěti lety). Dostala jsem pozlacené náramkové hodinky a požádala syna, aby mi je pomohl zapnout. Sundal mi je ze správné pozice na ruce, otočil je - jak se mu zlíbilo - a zapnul. Ukázalo se, že jsou ciferníkem dolů a ručičky jdou podle toho zpět. Uvědomila jsem si, že je to zvláštní znamení seslané shůry, že je pro mě možné všechno! A skutečně, od toho dne jsem začala mládnout, každou vteřinou, každou minutou, každou hodinou, každým dnem. Všichni kolem mě říkali, že neukazují správný čas. Odpovídala jsem, že je správný, že ukazují můj zvláštní čas. Od té doby jsem začal počítat pozpátku a o rok později, když mi bylo 46 let, jsem se cítil o rok mladší a blahopřál jsem si ke svým 44. narozeninám. A tak dále... Samozřejmě svůj věk nikdy neskrývám, vždy je pro mě snadné říct; ʺJe mi 50!ʺ, stejně snadné by bylo říct - je mi 120, 200 atd..... Došlo nejen ke změnám vzhledu, ale i k vnitřní změně problémů s pohybovým aparátem: - artróza rukou, artróza nohou, osteochondróza zad - ach, ty bolesti, se kterými jsem chodila, v 80 letech se takhle chodit nedá - pomalu, kulhat s bolestmi v nohou. Za dva roky byly pryč. V obličeji - vrásky stáří se nikdy neukázaly..... Zdá se mi, že nejrůznější zdravotní problémy nebyly u mě, ale u někoho jiného ...

Můj osobní příklad, možná jste k tomu zaujatí, ale co mi psala moje odběratelka Iva M., že zná člověka, který se s Duchem spojil už dávno a žije od 12. století a nehodlá umřít, tady je to, co píše: ʺMám dobrého přítele, který žije za oceánem, narodil se v roce 1293, jsme Zářící, říká, že má naprosto jedinečný vzhled člověka jako Bůh a že se neobnovuje, ale regeneruje.ʺ Takovým slovům nevěříte, protože si něco takového nedokážete ani představit, pokud to skutečně nepoznáte a neuvidíte. Samozřejmě, mnozí si říkají, že být nesmrtelný by byla nuda, co dělat - všechno se omrzí... - Ne, přátelé! Před námi je nyní nový svět kvantových energií: kde se vše mění a otevírá se nám zcela jiná realita, která nás bude fascinovat a uchvacovat svým rozvojem a multidimenzionálním rozvojem. Už nebude existovat trojrozměrná šeď a pochmurnost. My sami jsme povoláni na Zemi, abychom si vzpomněli na své božské schopnosti sami změnit tento svět tím, že se přizpůsobíme svým vlastním vibracím nejlepších záměrů.

Jak říká Kryon: ʺPřišli jste na Zemi, abyste sem přinesli Božské vibrace. Přišli jste, abyste pronikli do nejhlubších hlubin hmoty a zduchovnili ji Božím světlem a láskou. Přišli jste sjednotit ducha a hmotu. To znamená dát hmotě vlastnosti ducha. Včetně schopnosti nestárnout. Proč tedy nezačneš se svým vlastním tělem?ʺ Není to tak těžké, jak se zdá. Naše buňky mají vědomí a my je vedeme svými myšlenkovými energiemi, především svým postojem k tělu. - Máme-li ho rádi, buňky nám s láskou odpovídají! Když jim řekneme, že jsou krásné a mladé, vrátí se do každé z nich mladistvost a naplní celé tělo zdravím a krásou. - Také naše buňky, naše tělo chtějí žít dlouho a být proměněny v božské energie. Také ony touží po Boží lásce a světle, chtějí se vrátit ke zdroji. Vysoké vibrace našich slov a síla záměru našeho Ducha - v tandemu dokážou zázraky. - Dávají jim Světlo a Lásku, naplňují je životem a prosperitou. Mnozí lidé však ze zvyku nadále nadávají - naopak - na svá těla a objevují pokaždé nějaké vady a bolesti. Bojí se stárnutí a připravují se na nemoci, na virózy, na nevyhnutelnou zkázu - přímo diktují - jsi k ničemu, jsi ošklivý, starý, bolavý. Tento záměr se přenáší na buňky - buňky ho slyší a pokračují v tomto programu ničení, vzdychání a utrpení. Ale - co chce pán - ʺstvořitelʺ - to dávají.

Dávejte na sebe pozor, nemějte ve zvyku mluvit, např: - Já už jsem starý(á). - pro mě je pozdě. - To není pro mě, to je pro mladé. - Nemůžete se takhle oblékat - je to velmi provokativní a jen pro mladé. - Já už jsem na bruslení stará. - za našich časů se do pekárny nejezdilo taxíkem..... A tak dále a tak dále... Jsou to jen vaše omezení, která jste si sami vytvořili. Pro Ducha žádná omezení neexistují. Právě teď můžete začít žít v realitě Ducha, kde platí zcela jiné zákony, kde neexistuje čas, kde je každý den první a kde máte mnoho příležitostí začít něco nového. Dělat něco, co vás opravdu zajímá. Změnit svůj životní styl - jít lyžovat, skákat padákem, chodit po horách, přestěhovat se přesně tam, kam jste si vysnili. Buďte kreativní, objevte své talenty, změňte svůj účes. Dělejte jen to, co chcete, ne to, co vám diktuje okolí. Řekněte si to: - Nyní žiji podle zákonů Ducha. - Pro mě už neexistují žádná věková omezení. - Dnešek je výchozím bodem mého nového života. - Dnes opouštím staré představy o sobě a začínám nový, krásný život. - A v tomto novém životě budu moci uskutečnit všechny věci, které jsem pro sebe považoval za nemožné. A od této chvíle, než si řeknete ʺto je pro mě nemožnéʺ, vzpomeňte si, že pro vás je teď možné všechno, a prostě jednejte. A také je užitečné si to častěji opakovat, buď nahlas, nebo pro sebe: ʺZačíná můj čas věčného mládí!ʺ ʺJe čas začít nový život!ʺ. ʺJe čas splnit si své sny!ʺ. ʺJe čas vyzkoušet něco nového!ʺ ʺŽivot právě začíná!ʺ - A brzy se ocitnete v úplně jiném světě a v mladším těle. - Ve světě nových možností bez hranic.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14616

Zpět