3784 OWS: Pravda uvnitř, realita venku James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-01-25

Chceme vám všem popřát ʺšťastný nový rokʺ! Tento nový rok, do kterého vstupujete, je nádherný. Nebude tak úplně úžasný pro všechny, ale je úžasný pro ty z vás, kteří mají oči, aby viděli, a uši, aby slyšeli, a vědí, že přicházejí k pravdě víc a víc a víc. Pravdě, kterou jste si sami vytvořili, jste těmi, kdo vytvářejí svou vlastní pravdu. Jak vaše pravda probíhá uvnitř vás, tak se vaše realita projevuje vně vás i uvnitř vás. V průběhu tohoto roku a budete svědky událostí, mnoha různých oznámení, která teprve přijdou, a mnoha věcí, které tento svět v mnoha ohledech obrátí vzhůru nohama. Iluze, kterou jste tak dlouho znali, definitivně odchází. Stejně jako ve vašem ʺČaroději ze země Ozʺ se Kansas rozloučí. Kansas je samozřejmě vaším vyjádřením třetí dimenze. Mění se a mění se rychle. Vy jste těmi, kdo jsou nejen svědky této změny, jak k ní dochází, ale jste těmi, kdo ji vyvolávají.

Q: Ano: Můžete nám možná trochu napovědět ohledně načasování, protože už dlouho čekáme na oznámení. Zajímalo by mě, jestli se k tomu blížíme.
OWS: To záleží na tom, o jakém konkrétním oznámení mluvíte. Pokud mluvíte o oznámení, které otřese Zemí, pak možná ne. Ale pokud jste očekávali sérii různých oznámení, která přinesou velké změny, pak jste právě na prahu, na začátku toho, co přichází. Impuls se tu začíná sbírat. Rozmach bouře, řekneme zde. Všichni víte, kdo řekl, že jste tou bouří.
Hybnost tady poměrně rychle nabírá na síle. Začnete mít řadu oznámení, která se objeví. Oznámení, která budou obyvatelstvu přinášet velkou pravdu. Dokonce i obyvatelstvu, které ještě spí, protože některá z těchto oznámení otřesou jejich systémem do té míry, že se téměř napůl probudí, alespoň do určitého bodu. A pak se právě oni začnou obracet na vás, na ty z vás, kteří jste byli probuzeni. Budou se na vás obracet a žádat vás o další informace. To je to, co je zde naplánováno.
Uvidíme, jak to všechno dopadne. V tuto chvíli však nelze stanovit žádný časový rámec, protože se jedná o měnící se systém a měnící se plán, který se zde stále posouvá kupředu. Dobře?

Q: Mám otázku ohledně voleb v Arizoně, kde se Katie Hobbová stala guvernérkou. Zajímalo by mě, jestli už je to vyřešené a ukončené, nebo jestli se chystá nějaký ohňostroj a úžasné věci, které by zvrátily tyto ukradené volby.

OWS: Vzpomínáte si, jak jsme ve vaší silvestrovské výzvě použili termín analogie a řekli jsme, že ʺpřichází střídání strážíʺ? To je jen jednoduchá narážka na to, jak se posouváme vpřed.

Q: Stane se Donald Trump předsedou Sněmovny reprezentantů?

OWS: Především nejsme oprávněni říci, jak přesně se věci vyvinou. Můžeme pouze říci, že se odehrávají. Rozehrávají se do té míry, že iluze, o které jste mluvili už nějakou dobu, tady padá. Rychle se vytrácí. Ta část iluze, na kterou jste se dívali, pokud jde o vládu tady v této zemi, je součástí střídání stráží, jak o tom tady mluvíme.

Q: Na internetu se objevily informace o úloze Nejvyššího soudu a o tom, že se chystá v některých věcech zasáhnout. Je to opravdu reálná možnost, že tady budeme mít nějakou akci Nejvyššího soudu?

OWS: Řekli bychom vám, abyste byli trpěliví. Buďte trpěliví a prostě počkejte na výsledky, které se zde objeví, ať už budou předloženy jakýmkoli způsobem. Nemůžeme k tomu však říci více, protože nechceme zkazit překvapení. Také máme zakázáno dělit se o události, které přicházejí, dříve, než tu skutečně jsou. Můžeme jen tu a tam něco naznačit.

Jako vždy si vážíme příležitosti, že vám můžeme přinášet tato poselství, pochopení, vedení, která smíme přinášet. Když vám toto vedení přinášíme, přijímáte je do sebe a v určitém okamžiku budete toto vedení přinášet i ostatním, přesunete se na naše místo, dalo by se říci.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/25/one-who-serves-truth-within-reality-without/

Zpět