3783 OWS: Perfektní stav James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-01-24

Q: Když jsem viděl MedBed, pokud má někdo v chodidle například výrůstek. Jak to funguje? Dá se to odstranit nebo rozpustit?
OWS: Je to přesně tak, ano. Rozpustí se a nahradí čímkoli, co je v paměti DNA, která drží plán DNA v těle v dokonalém stavu. Takže ano, vše se zmírní. Všechno se dá zmírnit, vyléčit. Končetiny lze znovu narůst, jak jste slyšeli. Dokonce i vaše zuby, pokud byly vyměněny nebo na nich byly nějaké změny, vše se změní a budete tu pro vás. Soustředí se kolem každé části těla.
Toto je technologie vyšší úrovně. Přišlo to od vašich bratrů a sester ze zdejšího nebe. Bylo to zadržováno, ale je to v procesu uvolňování po celé planetě. Nastává okamžik, kdy je třeba tyto věci začít uvolňovat. Přichází to.

Q: Během naší diskuse jsme mluvili o tom, co se právě děje v Kalifornii. Minulý rok byly velké požáry a nyní jsou masivní deště a záplavy. Jedná se o kombinaci bílých klobouků, které čistí stát, nebo to byla také řízená modifikace počasí zlými lidmi, ale nakonec ji použijí dobří?

OWS: Nemůžeme vám přímo říci, zda je to jedno nebo druhé. Ale můžeme vám říci, že existuje kombinace toho, co se zde děje. Ty věci, o které se temná strana pokouší, Bílé klobouky nebo Světlá strana, zde působí. Vědí, co se stane, než se to stane, a jsou připraveni zasáhnout proti těmto silám temnoty zde. To se tady děje. Je toho tolik, co bylo řízeno temnou stranou, kabalou, to vše tam v tom stavu, o kterém mluvíte, a Síly světla zde, Aliance, to vše, vědí o tom a dělají vše, co mohou, aby překonali tyto části nebo plány temné strany zde.
Děje se to a bude se to dít i nadále. A vše, co se děje, se děje z nějakého důvodu. To vše je součástí plánu, většího plánu. I když to nemusí vypadat tak, jak se to děje. To vše je součástí většího plánu sil Světla, které zde vítězí.

Q: Kdo jsou součást Sil světla? Jsou to lidé? Mimozemšťané? Je to směs obojího?

OWS: Vše výše uvedené a ještě mnohem více. Nemáte ponětí o silách světla, které jsou zde zapojeny. Je to mimo lidské a je to mimo Galaktiku a Agarthu. To je mimo to. Existuje mnoho sil, které zde pracují pro Světlo. Dokonce i Stvořitel On/Ona/Sám je toho součástí.
Shoshanna: Tvá vibrace mě vždy přivolá, Drahý bratře. Síla světla. Proto se jmenujete Pracovníci Světla, Sdílející Světlo, Nositelé Světla, protože jste Síla Světla. Je mnoho lidí, kteří sdílí Světlo, kteří svítí Světlem, kteří používají Světlo, jste jedním z nich. Myslete na sebe jako na součást Sil světla.
OWS: Byli jste nazváni pozemní posádka. To vše je součástí spolupráce Aliance.

Q: Před pár měsíci se Trump chystal přijít s tímto obrovským oznámením. Všichni čekali se zatajeným dechem. Ukázalo se, že je to něco o online sbírání karet, virtuální tréninkové karty. Řekl také něco více o kandidatuře na prezidenta. Mnoho lidí předpokládalo, že ho převzala temnota nebo cokoli jiného. Co ho vyvedlo z cesty oznámení? Jaká byla situace s tímto obchodem se sběratelskými kartami?

OWS: Jednoduše špatný směr. To je vše. Nesprávné nasměrování. Přesouvá pozornost z jedné oblasti do druhé a nutí myslet si, že něco nebylo.
Představte si to jako kouzelníka používajícího magii. Ne magii starých časů, ale kterou používají dnes. Odvedou pozornost, aby to udělali lehce rukou.
Shoshanna: Neslyšela jsem odpověď OWS. Technologie není nejlepší. Uvedu svůj pohled. Trump, dělá věci, aby zmátl temnou stranu. Vytvořil myšlenku obchodu a nákupu něčeho ze svého, aby zmátl temnou stranu. A stalo se. Navrhovali bychom ale, že pokud opravdu chcete vědět, o jaké poselství jde, znovu si poslechněte jeho projev. Bylo to hluboké, bylo to o svobodě, o svobodě slova, o základu, na kterém byla založena vaše země. Jen odvedl pozornost temné strany.
OWS: Jak jsme řekli, špatný směr.

Q: Slyšel jsem, že věci byly zpomaleny kvůli hrozbě, že údajně temná strana měla zbraň, která by mohla doslova vyhubit celou planetu asi za týden, a kterou hrozili použít. A že Bůh skutečně osobně přišel a postaral se o odstranění této technologie z planety. Můžete nám říct o tomto incidentu a jak to zlepší události tohoto roku.

OWS: Vše, co vám k tomu můžeme říci, je, že opět je vše přesně tak, jak má být. Je součástí většího plánu. Nezaměřujte se tedy na ty věci strašlivé zkázy a všechny tyto věci, protože se to nemůže stát. Jak jste slyšeli, jaderné zbraně nemohou být odpáleny, nebude jim dovoleno je odpálit, a tak to platí pro tento typ zbraně, o kterém mluvíte, který je zde spíše v astrální sféře. Není to tedy něco, na co bychom se v tomto bodě měli soustředit, protože to není něco, co by bylo zde na Zemi skutečně nějak zajímavé. Jde zde spíše o proces na metafyzické úrovni, než na fyzické. To je vše, co k tomu nyní můžeme říci. Nezaměřujte se na to.
Shoshanna: Na tvé planetě je mnoho lidí, kteří na ni dohlížejí.ʺ Vaše planeta je planeta, která musí přežít ve struktuře vesmíru. Kvůli tomu byly všechny věci, které zničí vaši planetu, takříkajíc uzamčeny. OWS řekl, že jaderné bomby nikdy nevybuchnou. Byly vypnuty. Nemohou vyrobit žádnou jadernou nálož. Byli zavřeny. To vše je účelové. Musíte mít na paměti, že je k dispozici mnoho zbraní ke zničení vaší planety. Ale není jim dovoleno být u vás, kvůli dopadu na galaxii, dopadu na ostatní planety.
Je to jako, kdybyste si ustřelili nohu, byli byste schopni ještě chodit? Měli byste potíže s chůzí. V galaxii je to totéž. Pokud zničíme Zemi, pak galaxie trpí. Je mnohem větší než pouhá zbraň. Je to přežití a kontinuita celé galaxie i mimo ni. Doufáme, že to pomůže.
OWS: Síly temnoty byly mnohokrát, mnohokrát zastaveny před zničením této planety, mnohokrát silami Aliance, jak jsme mluvili.

Shoshanna: Chtěla bych se omluvit za svou počáteční nepřítomnost. Nemohla jsem ovládat prostředí, ve kterém se Joanna nachází, a je velmi obtížné přenášet naše myšlenky v prostředí, jako je toto. Těším se, až budeme zpátky v sedadle naproti OWS, který mi poskytuje velkou sílu a energii, aby umožnil mým myšlenkám projít.
OWS: Budeme nadále svítit vaším Světlem všude a při každé příležitosti, kterou máte.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/24/one-who-serves-and-shoshanna-perfect-state/

Zpět