3770 Nanotechnologie - Masky a jejich esoterický význam Cosmic agency

[ UFO ] 2022-06-11

Robert: Víte více o nanotechnologiích aplikovaných na vakcíny?
Anéeka: Nejsou jedinou příčinou problémů způsobených vakcínami. Vakcíny obsahují spoustu chemických a organických látek, včetně částí plodů, které samy o sobě způsobují poruchu imunitního systému. Nevíte, co je ve vakcínách, každá se mění, ale obsahují nechutné věci, jako jsou části zvířat, části mozku, výtažky ze zvířecí a lidské dřeně atd.

Robert: Lidské plody, lidské mozky?

Anéeka: Jsou vším jiným než tím, co se o nich říká, že jsou lidé a zvířata. Jde jen o to, že psychopati, kteří za nimi stojí, dávají vakcínám samotným satanistický, rituální význam. Nejedná se o vakcínu jako takovou, protože látka obsahující zárodek v neaktivním stavu vyvolává imunitní reakci, ale od počátku jsou navrženy tak, aby u těch, kteří je dostanou, vyvolaly onemocnění. Od záměru učinit je závislými na zdravotnickém systému a Big Pharmě a jejích lécích, přes cílené zaměření na nemocné skupiny obyvatelstva až po sterilizaci nebo přípravu na programovanou a řízenou smrt.

Robert: Existují vakcíny, které vytvářejí závislost a sterilizují sektory? Předpokládám, že to musí být vakcíny pro dívky.

Anéeka: Dnes je například známo, že naprostá většina lidí s příznaky COVID 19 nebo bez nich, kteří jsou pozitivní, se již někdy v minulosti, ať už v nedávné či vzdálené době, nechala očkovat proti chřipce. To, co obsahují, vytváří závislost na vakcínách, sektor s určitou látkou vpravenou do vakcíny, nebo potřebu konzumovat nějakou drogu Big Pharma, nebo dokonce závislost na drogách, jako je kokain a/nebo heroin, a další modernější, syntetické tvrdé drogy, jako je pervitin, to vše za účelem kontroly populace.
Žádná vakcína není stejná jako ta druhá, dokonce ani v rámci jedné vakcíny. To je vážný problém. Dají vám jednu látku a druhou vpraví do populace. Pokud si laboratoř vyžádá vzorek ke zkoumání, dostane ten nejlepší pro daný případ již připravený. V tomto vzorku nenajdou nic nebo jen málo, ale NENÍ reprezentativní pro objem údajně stejných vakcín, které lidem podají.

Robert: Které budou obsahovat nanotechnologii je náhodné, nebo ji budou obsahovat všechny, mimo ty, které dostanou k testování? Samozřejmě nejsou hloupí.

Anéeka: Nanotechnologie je velmi malá, v laboratoři by ji museli vidět elektronovým mikroskopem a stále by se jevila jako smítko nebo kousek kovu.

Robert: Nanotechnologie by pod mikroskopem byla velká jako bakterie?

Anéeka: Nanotechnologie jako taková nejsou jen malé robotické věci s malými pohyblivými rameny (které existují), ale také zdánlivě inertní kov, který uvolňuje látky nebo magneticky reaguje na podnět náboje.

Robert: Mezi miliony nemocnic by někoho mohlo napadnout prozkoumat vakcíny, které jsou určeny pro populaci.

Anéeka: Vzorek z ulice. V tom případě by to bylo platnější. V těch najdou nejrůznější odpadky a chemikálie, kovy a organický odpad. Díky tomu dnes víte, že ano, mají všechny ty věci, které jsem uvedl výše.

Robert: Proč tam dávat zvířecí části, k čemu jsou dobré, a museli by stimulovat tu nanotechnologii uvnitř vakcíny na 60 gigahertzů, aby se aktivovala?

Anéeka: Stimulace více než 60 gigahertzů by nemusela stačit, nereagují pouze na jednu frekvenci a mohou potřebovat specifický signál se specifickými příkazy, aby se aktivovaly. Myslím jako plně dálkově ovládaný objekt.

Gosia: K čemu jsou zvířecí a lidské mozky?

Anéeka: Aby se lidem udělalo špatně.

Gosia: Části zvířat způsobují lidem nemoci? Ale lidé už maso jedí.

Anéeka: Nemyslím si, že by vstřikovaný kozí mozek byl příliš zdravý. KaJždá skupina buněk vyvolá v těle nejen imunitní reakci, ale také zánětlivou, autoimunitní a alergickou reakci. To je prokázáno.

Robert: A co vakcína proti papilomu.

Anéeka: Ta způsobuje neplodnost a smrt dívek.

Robert: Máte nějaké informace o univerzální vakcíně, nebo jsou to jen řeči?

Anéeka: Nemůže existovat. Jen další problém. Žádný poctivý lékař to nebude považovat za možné.
Nemůžete tam dát více patogenů, aniž by nedošlo ke zhroucení systému, jako je tomu u MMR, která se podává dětem a způsobuje autismus. Každá vakcína může způsobit autismus.

Robert: Tři vakcíny v jedné. Zvláště pokud jste starší člověk, že?

Anéeka: Ne, je to špatné v každém věku, jen určitá věková skupina může být citlivější na to či ono.
Liší se to od jedince k jedinci. Méně významné faktory, ale ano, mezi rasami existují rozdíly.

Robert: Myslím, že kvůli klimatu, jídlu, životní úrovni a samozřejmě pohybu. Tady se jako blázni shánějí po vakcíně COVID 19, když už víme, že je to normální chřipka, celá medializovaná, s větším divadlem. : A pak podvod s maskami a CO2.

Anéeka: Je to divadlo, už ho mají. Ale to není v rozporu s COVID 19. Nejdříve měli tu strašnou látku, kterou si mohli píchnout, a pak si vymysleli falešnou pandemii, aby měli ospravedlnění pro její vnucení obyvatelstvu.
Lékaři nosí roušku, například když ošetřují pacienta a operují otevřenou ránu, aby nedošlo ke kontaminaci jejich slinami v blízkosti. Maska neslouží k zabránění průniku viru, protože látka je příliš propustná na to, aby virus zastavila. Je to, jako kdybychom dali cyklonovou síť, abychom zastavili komáry. Omezení přísunu kyslíku zvyšuje náchylnost k onemocněním dýchacích cest. Zvýšení pravděpodobnosti nákazy něčím, co vám řeknou, že je COVID 19. NENOSTE masky. Bude vám z nich špatně.

Nasazování masky má také esoterický význam. Je to ʺumlčím těʺ, je to ʺizoluju tě od tvých bližníchʺ, aby ti neviděli do tváře. Abyste se nemohli usmívat. Omezuje lidskou interakci a činí ji mechanickou, sterilní. Žádná mimika, která je velmi důležitá. Což samo o sobě také podporuje nedorozumění.

Robert: O těch latexových rukavicích, jsou vhodné na to, abyste je nosili tolik hodin?

Anéeka: Ne, virus jako COVID 19, pokud existuje, chřipka, SARS/chřipka neprochází kůží, stačí si umýt ruce. Problémem s rukama je dotýkání se sliznic špinavýma rukama. Stává se to i u špinavých rukavic, je to totéž, jen je to naprosto zbytečné opatření založené na neznalosti.

Robert: Lidé s rukavicemi se dotýkají nosu a úst. Instinktivně se dotýkají sliznic a ani si to

Anéeka: Na mnoha místech nemůžete vyjít ven bez masky. Ale také doktor Kaufman říká, že je nemohou všechny zastavit. Proto musí chodit ven bez masek. Musí bojovat za svá práva.

Robert: Také lidem, kteří nosí brýle, se zamlžují.

Anéeka: Ano, což způsobuje nehody. To jsem také viděla. Již nyní dochází ke značnému počtu nehod, z nichž některé jsou smrtelné, způsobené tím, že lidé omdlí nebo že se jejich reakce za volantem sníží kvůli sníženému obsahu kyslíku v masce.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/nanotecnologia-las-mascarillas-y-su-significado-esoterico-aneeka-de-temmer

Zpět