3658 Mimozemské poselství od Taygety k hvězdným semínkům Cosmic agency

[ UFO ] 2020-04-08

Swaruu (9): Začnu zprávou pro semínka. Tím, že je zavřete, začnou všichni myslet stejně. Srovnávají je se stejným myšlením mas. Je čas, aby byly tím, kým jsou, výjimečné a vnitřně velmi silné. Z tohoto uzavření mnozí ztrácejí rozum, protože nemohou být sami se sebou, nemohou se vcítit do sebe. To zahrnuje i život s rodinou, který není vždy příliš dobrý. To se u semínek projevuje ještě více jako osamělost, protože většinou uvažují zcela jinak než zbytek rodiny. Vadí jim, že jsou uzavřeni mezi lidi, kteří nemyslí jako oni, a ovlivňuje je to i jinak, ale semínka toho dokážou internalizovat mnohem víc než normální lidé. Je čas být silný a brát to uvěznění jako zenovou zkoušku, zkoušku kontroly, že mě zavřou za čtyři stěny a vezmou mi všechno kromě mé podstaty, toho, kým jsem. Nic se mě nedotýká.
A když už jsi v takovém stavu, dělej věci, nekoukej na internet, protože ten tě bombarduje jen špatnými zprávami, a pokud pocházejí z oficiálních médií, jsou všechny falešné, a pokud ne, není to nic důležitého. Přetížení informacemi je velmi reálné. Musíte více meditovat, vyčistit si mysl, být nyní velmi zen. Dělejte doma věci, které nemají nic společného s médii, a využijte tento čas k tomu. Opravte, co je rozbité, vytvořte si zahradu z písku a kamení v japonském stylu, opravte si zahradu, cvičte, kde můžete, v ložnici, a pokud ji máte, tak i na dvorku nebo na zahradě. Venku je dobře, nic tam není a posílí vás to.
Věnujte se nějakému koníčku, ať už malování, sochařství, pletení, vyšívání. Opravte auto, které je zamčené, dělejte věci, nejen internet a média. Přečti si knížku, samozřejmě nějakou tu papírovou, ale myslím tím dělat něco, co tě udrží v aktivitě, hýbat tělem, něco dělat, opravit židli, vymalovat interiér, být kreativní, to tě udrží duševně zdravého, to je to, co hledám.
Nějaké připomínky? Pokud chcete přidat další, klidně to udělejte.

Gosia: Když jsem se zeptala, jestli se máte přestat dívat na internet, odpověď zněla: ʺNaopak, dívejte se co nejvíc, abyste si vybrali, čemu chcete věřit.ʺ Chci to jen spojit s tím, co jsi teď řekla o tom, že už se na internet moc nedíváš. Jinak je vše čisté.

Swaruu (9): Jistě, neprotiřečím si, ale kvůli duševnímu zdraví by ses měl držet dál od médií a najít střední cestu.Pokud jsou zahlceni informacemi, protože jsou ze všech stran protichůdné a udržují je v neustálém stresu, snižuje to jejich obranyschopnost a činí je zranitelnými a ne právě vůči té neexistující chybě. Myslím tím všechny, vím, že se jich to týká, jako bychom nevěděli, že se na ty kanály stejně budou dívat.

Robert: To je totéž jako rozptýlení mysli nebo vnitřní práce.

Swaruu (9): Měli by se držet dál od elektroniky nebo ji používat k věcem, které nemají nic společného s chybou a jejími následky. Například přehrávání hudby, filmů nebo videoher. Ale úplně se vyhnout elektronice ve prospěch meditace nebo budování zenové písečné zahrady je to nejvhodnější, co můžete udělat. Ano, Roberte, přesně tak. Hodně introspekce a vnitřního klidu se dosáhne tím, že děláte věci rukama, zatímco v klidu přemýšlíte.
Ano, je to aktuální a přesné sdělení, které se už nyní promítá do myšlení lidí. Další věcí je, že chtějí, aby mysleli jako všichni ostatní, takže semínka musí dokázat, že si sama dokážou udržet pozitivní časovou osu. Negativisté totiž chtějí, aby všichni mysleli jednotně, a toho dosáhnou tím, že všechny uvedou do stavu přežití. Přestávají přemýšlet a veškerý jejich duchovní a osobní pokrok ustupuje do pozadí ve prospěch přemýšlení pouze o tom, jak přežít. Odkládají vše duchovní, čímž upevňují negativní linii, protože semena jsou neutralizována, stávají se lidštějšími.

Nai´Shara: Dobrý postřeh, protože uvažují stejně, soustředí se na to, co nechtějí, aby se stalo, a to je přesně to, co se děje.

Swaruu (9): Musí se tedy odlišovat od ostatních, protože vědí, že jsou semeny. Měli by už vědět, že pokud se cítí být semeny, pak jimi jsou. Nic, co by potřebovalo vnější potvrzení, to je naprogramovaná lidská mentalita. Jsou tím, čím se sami poznají. Takto to funguje. Nic z... ʺMyslel jsem si, že jsem semínko, a ukázalo se, že nejsem, jak smutné, chtěl jsem být semínkoʺ. To se nestane, nikdo vám nemůže říct, co jste. Držte pozitivní linii, od toho jste tu, i když se vám zdá, že se svět kolem vás hroutí.

Nai´Shara: To je můj názor výše, i když tě zavřou do kobky, tvůj vnitřní svět je to, co převládá. Není to jejich uzavřenost, není to omezení jejich těla. Pokud mají velmi bohatý interiér, nepotřebují prázdnou zábavu.

Swaruu (9): Ale je tu ještě něco, co ještě nebylo dostatečně řečeno. Je zcela jasné, že jsou ve 3D a že projevování všeho myslí je něco, co se ne vždy projeví tak, jak by si přáli. Mnozí uvádějí, že zákon přitažlivosti nefunguje, už jsme řekli proč, ale je to součást 3D povahy. Nemyslete tedy jen pozitivně a soustřeďte se na vše, co chcete, jak jsme již řekli, není to jedinečné jen zde, pro tyto kanály a tato poselství. Nyní vám říkám, abyste něco udělali.
Proto zdůrazňuji, abyste dělali něco rukama, ať už je to cokoli, zahradničení, mechanika, malování, pletení, a abyste dělali něco aktivního s problémem, který máte před sebou, ať už je to cokoli. Můžete udělat hodně, nejen stát a meditovat a mít dobré myšlenky a láskyplná přání pro lidstvo. Jak se říká: Pojďme na to. Jinými slovy, myslete pozitivně, nenechte se zastrašit a pusťte se do toho.

Proto se nyní obracím na lékaře a lékařky a všechny ostatní, kteří mají k problému přístup:
Přestaňte být důvěřiví k oficiálním zprávám a oficiálním údajům. Vaše povinnost je vůči lidem. Odložte své peněženky a touhu obohatit se podporou prodeje drog ve svých úřadech na úkor lidí. Protože se podílíte na GENOCIDĚ. A váš čas se krátí.

Klíčem k masovému odhalení pravdy je zde zdravotnický personál. že tato záležitost s kovidem je globální podvod. Urážka lidskosti, bezprecedentní zločin. Nemusíte mě chytat za slovo, na stejných oficiálních online údajích můžete vidět, co všechno je špatně, jaké jsou nesrovnalosti. Dokonce i ti nejmatrixovější, matrixovsky uvažující lékaři vidí, že se nejedná o virus.

Lidé neumírají na nic, co není normální. Stejně jsou to ti samí lidé, kteří umírají každý rok. Vše je zmanipulované. Podívejte se na údaje, zjistěte si je sami. Udělejte něco! A sundej si ty modré masky, vypadáš směšně, když deleguješ svou moc na lež.
Tuto módu New Age, že všechno je láska a světlo, nic nedělat, jen ʺmyslet pozitivněʺ, propaguje Kabala, protože chce, abyste tam seděli jako školáci. Nechtějí, abyste byli aktivní. Takže myslete pozitivně, soustřeďte se na to, co chcete, a podobně, ale aktivně pracujte na tom, co chcete, neseďte tam jen tak. To je velmi důležité. Jste ve 3D, takže pozitivní myšlení s pomocí zákona přitažlivosti nestačí. Něco dělejte!
Pokud si chcete pomoci více se soustředit na to, co chcete, udělejte také něco. Stává se také, že ne každý má zrovna takovou sílu soustředění, a proto mu hodně pomůže, když něco udělá, i kdyby to mělo být jen to, že vyjde ven s mobilním telefonem a vyfotí prázdné nemocnice.

Nai´Shara: Ano, zaměstnávání rukou a nutkání mysli létat pomáhá k internalizaci a jasnějšímu vnímání všeho. A pokud máte záznam z kroniky, že v nemocnici Milosrdenství našeho Pána Rothschilda jsou řady mrtvých a nemocných lidí, a ta nemocnice je blízko vašeho bydliště, buďte stateční a natočte, jak je prázdná. Ničím se nenakazíte.

Swaruu (9): Ano, Nai´Shara, samozřejmě, to je také myšlenka, ale je lepší, když si pořídíte video a budete mít protichůdný záznam, jak jste se ptali v jiných kanálech.
Podívejte se na pozitivní stránku porodu, už nemusíte utíkat do zaměstnání, vzpomeňte si, čím jste byli, čím jste. Možná jsi rád maloval, hrál na flétnu, na housle, na které se nejspíš někde práší. Je ten správný čas být opět sami sebou.
Myšlenka nicnedělání se používá jako zbraň proti lidem. A já si neprotiřečím

Nai´Shara: Samozřejmě! Proto odpočívají, aby byli silnější, protože jsou odpočatí a soustředění.

Swaruu (9): Mají dvě možnosti: Plakat nebo se pustit do práce.
Nový světový řád je již zaveden na celé planetě. Když je něco bolestivé, je lepší to říct hned. Celá planeta je pod jejich kontrolou, to je pravda. Říkají, že Indie není pod jejich kontrolou, samozřejmě že je! Ačkoli v širším smyslu vládnou již po staletí.
Proto je práce zdejších lékařů velmi důležitá. Ať pochopí, že jsou klíčem k pomoci lidstvu. Ať přestanou myslet na své kapsy a osobní slávu.

Ekonomika:
To, že covid táhne ekonomiku, je nesmysl, ten ji bude táhnout nebo ne sám se svými programy a pro své programy, ne pro příčiny jako ʺnekontrolovatelnostʺ. Ekonomika je vykreslena, jako by byla vědomou a nepředvídatelnou bytostí, ale není tomu tak. Je pod jejich naprostou kontrolou. Mám informace od Michaela Tsairona, který na základě dokumentů (nemám je, ale věřím mu) tvrdí, že během černé smrti v Evropě nebylo hospodářství nijak postiženo. Vím, že nejde o stejnou ekonomiku a ta je složitější, ale tito psychopati u moci by neponechali nic náhodě. Mají všechno pod kontrolou. To, jestli to půjde dolů, nebo ne, závisí na jejich představách a programech, ne na něčem vnějším nebo náhodném, takže by žádný skutečný virus nevypustili, protože by nad ním neměli žádnou kontrolu, a jestli něco chtějí, tak je to kontrola, a vědí, že prostředků je dost.

Robert: Děkuji, a co když chtějí vyhladit 95 % populace, Agenda 21, jak by to udělali, kdyby měli kontrolu?

Swaruu (9): Udělají to tak, jak chtějí, pomocí high-tech zbraní, k tomu je 5G, ale oni už to dělají i bez 5G. Vakcíny mají nanotechnologické mikročipy již od roku 1997. Pokud tomu lidé nevěří dnes v roce 2020, nebudou tomu věřit ani v roce 1997, ale tak to prostě je.
Co si například myslíte, že jsou ʺtěžké kovyʺ ve vakcínách? Jejich cílem je zvýšit reaktivitu lidského těla na naprogramované vyzařování elektromagnetických vln z mobilních telefonů a obsahují nanočipy. Říká se, že slouží jako konzervační látka pro vakcíny.
Lidé už sledují internet a všechno nahrávají na internet, kde jejich umělá inteligence všechno čte, dokonce i mě, tady s vámi. Nyní chtějí, aby se lidské tělo dalo programovat z internetu. Vědí také, že nemohou držet lidi pod zámkem, protože přestávají být funkční. Sklízí strach, bujnou a nízkou energii od lidí ve stavu přežívání, takže se soustřeďte, semínka a nedávejte jim ji. V tomto případě nestačí myšlenky, ale je třeba také jednat, ne jen dobré myšlenky... a to si neprotiřečím.

Zdroj: https://tinyurl.com/5e6p8wde

Zpět