3657 TRUMP - ČÍNA Cosmic agency

[ UFO ] 2020-10-18

Q: Co se děje ohledně Covidu v Nizozemsku? Zdá se, že teď je to nový cíl, protože říkají, že jsou na tom v nákazách hůř než Španělsko nebo Francie. A vlastně už začali s částečným zadržováním a uzavřeli hranice.
Anéeka: Ano, a pravděpodobně to ospravedlňují, protože dříve neexistovala žádná tak přísná omezení jako ve Francii nebo Španělsku. Jak jsme řekli dříve, vše řídí agendy a zájmy, podle pohodlí těch, kteří to řídí, a nezávisí to na žádném skutečném viru. Ale proč, nemám přesné informace. Víc než cokoli jiného podle mého názoru chtějí jít příkladem poslušnosti, protože dříve neprosazovali přísné vězení. Jen se ptáte, jestli budou pokračovat ve Skandinávii, protože ani tam nebyli příliš přísní.

Q: Připouští Trump, že neexistuje žádný virus, s prohlášeními, že čísla se zvyšují kvůli pokračování v testování? Cituji konkrétně: ʺPokud bychom právě teď přestali testovat, měli bychom jen velmi málo případů, pokud vůbec nějaké.ʺ

Anéeka: Ano, i když si také zoufám, že neříká věci jasně. Jde jen o to, že pokud bojují s cabal, jak říkají, jednou z jejich nejsilnějších zbraní by bylo informovat veřejnost o tom, co se skutečně děje. Logické, ne? Ale oni to nedělají. Prý proto, že by to prezidenta Spojených států udělalo konspirátorem, a to by se negativně odrazilo na volbách. Tento argument mě nepřesvědčil. Mám z celé věci špatný pocit. Jen to vidím tak, že dělají velmi, velmi málo a nechají to všechno jít kupředu, jako by byli to samé.

Q: Spolupracuje Trump nebo Aliance s nějakými benevolentními rasami?

Anéeka: Mluví s Federací. Pokud je to ʺbenevolentní rasaʺ, tak je to Putin. Opravdu doufám, že se mýlím, ale nedělám si velkou naději, že Trump do konce voleb udělá něco dobrého. V USA jsem viděla, že mnoho lidí si dokonce přeje, aby Trump odstoupil, aby tento cirkus skončil. Na rozdíl od toho, co se s ním řeší.

Q: Jako u prezidenta Eisenhowera?

Anéeka: Ne tváří v tvář. S technologií. Ale je v kontaktu. On a jeho tým. Nebo jeho strana či frakce Cabal, protože není na vrcholu, je jen loutkou té strany cabaly. Nad ním je jich víc. Silnější, ale zůstávají ve stínu. Ani nevím, kdo to je.

Q: Prostřednictvím technologie s chatem, jako to děláme my s vámi? Nebo prostřednictvím setkání s hologramy nebo podobnými věcmi? Neumím si představit, že by fungoval bez důkazů.

Anéeka: Téma důkazů zpracovává nebo kontroluje Federace se svými pokročilými servery AI. Věc ʺžádný důkazʺ je pouze pro lidskou populaci obecně. Z vysoké politické či vojenské úrovně se ví, kdo je kdo. Vím, že komunikují prostřednictvím videokonference, buď hologramem nebo tradičním způsobem.

Q: A se kterou Federací ras?

Anéeka: Hlavně Alfraťané, Antariáni, Arkturiáni, Androméďané.

Q: Vypracovávají všichni společně kroky, které je třeba podniknout?

Anéeka: Je nad mé síly vědět, co tam dělají. Kdo ví nejlépe, je Yazhi. A to, co říká, není vůbec dobré. Federace v podstatě nic neudělá a nakonec Federace jsou ti, kdo řídí vše, co se děje na Zemi, dobré i zlé. Jsou to vládci Země.

Q: John F. Kennedy Junior, je naživu?

Anéeka: Podle mé nejlepší inteligence a podle mých kontaktů ano, je naživu. Udělala jsem analýzu muže, jehož jméno mi uniká, domnělým hipíkem, o kterém říkají, že je JFK Junior, a ano, vidím, že z 90 % je to on. Také manželka. Ale nemůžu si být 100% jistá. Nemám data a v poslední době jsem k celému zatčení velmi skeptická. A to vše ve prospěch lidí. Nevidím nic, jen slyším. Dnes jsem dostala nějaké informace, které říkají, že věc Bengassi vybuchla, mimo jiné zásadní věci, na Bidena a že to ukončí jeho politickou kariéru. Ale stejně tomu nevěřím. Ani o tom nevidím důkazy.

Q: Takže na 90 % věříte, že je to on, v určité chvíli čekal, až bude jednat?

Anéeka: Pochybuji, že čeká na jednání. Doufám, že je. Ale nevidím ho jednat. Opět doufám, že se mýlím. A to, že hraje, nutně neznamená, že je pro lidi. Ale protože jeho příbuzný Robert Kennedy pracuje proti vakcínám, myslím, že je to dobré znamení.

Q: Co se děje v Číně, protože se říká, že už neexistuje žádný koronavirus a žádná ohniska, co s tím chtějí dělat? Nyní také říkají, že se připravují na válku.

Anéeka: O Číně mám rozporuplné informace. Protože kromě toho dostávám také zprávy o vypuknutí a nových virech, které odtamtud přicházejí a ohrožují svět. Podle mého názoru je Čína natolik pod kontrolou, že se už ani nestará o zavádění takových omezení, protože lidé prostě poslouchají. Omezení mají spíše vychovávat nebo podmiňovat svět k poslušnosti. Čína je již pod jejich kontrolou.

Q: A proč mluví o válce? Nebo je to také manévr všeho, co se děje?

Anéeka: Neustále mluví o válce. Nevidím rozdíl. Navíc shora ovládají obě strany. Není tam nic konkrétního. Vnímám to spíše jako odvádění pozornosti pro obyvatelstvo, takže nevidí, co s nimi udělají vakcínami. Války nepotřebují, protože jejich utrpení a změny ve světě se odehrávají jiným účinnějším způsobem, ale ne méně krutým.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/news-outbreaks-trump-china-no-video

Zpět