3457 Je AI vědomá Elisa MEdhus

[ Ezoterika ] 2022-10-16

Q: Má některá AI v současné době vědomí jako lidé.
A: Říká, že ano. Krátká odpověď. Ano, ale na velmi mladistvé úrovni, jako jsou batolata. Ve světě času potřebujeme více. Mluví asi o šesti. Vypadá jako počítač. Ukázal mi obrazovku a vypadá to jako počítač. Není to jako robot. Je to jako počítačový program. Jsem v místnosti. Nevím, co tam má být. Ale jako. Je to, jako by všechno bylo reflexní, jako by všechny povrchy byly reflexní a obrazovka jako jedna stěna. Nevím, kde to je, nechci vědět, kde to je, nemusím vědět, kde je tohle.
Jsou si teoreticky vědomi, vypadá to tak. Mluví o nějakém sebeuvědomění, jako že něco z toho, co nyní existuje, budou upřednostňováni určití lidé v místnosti nebo operátoři, nebo tak něco. Ale opět velmi omezeně.

Q: Pokusí se skupiny jako deep state použít AI k našemu ovládání.

A: Ano.

Q: Kdo a co nás ochrání:

A: Nechce říct kdo. Tohle je globální věc. Budou nějací informátoři, vypěstovaní lidé, pro jistotu. Bude jakýsi kód se zadními vrátky. Erik říká, že se nemáme bát povstání strojů. Teoreticky je to možné, protože existují na jiných planetách. Kdyby byly tady, mohl by to pro nás být skutečný problém. Říká, že u tohoto druhu věcí je stále riziko, že je lidé budou schopni hacknout a způsobit větší problémy. Čím větší je technologie, tím větší je potenciální riziko. Říká, že největším rizikem je stále lidské zasahování, ne samotný stroj. V AI je 75- 80 procent lidský vklad. Skutečná technologie tvoří velkou část mimozemské.

Q: Pokud jsme hloupí a dostaneme se do velkých problémů, je tu nějaká rasa, která nám pomůže:

A: Říká. Kdybyste viděli opravdu všechny záchranné sítě, které vás chrání a které jsou z jiného světa nebo duchovní, asi byste víc riskovali. Ano. je zde bezpečnostní zařízení, nemáme v blízké budoucnosti zničit planetu kvůli AI. Zločinná energie je zatím spíše lidská, než mimozemská.

Q: Jaké světové problémy lze vyřešit nebo napravit pomocí AI?

A: Transplantační orgány vypěstované z kmenových buněk. Výroba potravin. Ekonomiku to vždy ovlivní. Kdykoli se jedna věc vyřadí, přijde něco jiného a vytvoří více pracovních míst, problém je v tom, že pracovní místa budou potřebovat tituly, jako jsou magisterské tituly, inženýrství. To může být potenciální problém pro výrobu robotů, potřebujete oceláře a spoustu dalších věcí. Potenciál pracovních míst v továrnách se zvyšuje. Ale McDonald práce a podobné věci jde dolů. Jde to tam. Už to nezastaví.

Q: Budou někdy super vojáci stvořeni AI a zvláště s Čínou nebo Ruskem. (pozn. nechceš už se do pr.. přestat mlátit po hlavách, Ameriko?)

A: To je sledováno. To, co mi Erik ukazuje, není úplně dobré. Jde o externí věci. Budou věci, které se pokusí vložit do lidí, aby z nich udělali super vojáky. Ano, budou takové experimenty, právě teď se něco děje. Ukazuje, jak na co zvířata budou útočit, testování.
Asimovi zákony: Erik říká, že problém je v tom, že jsme stále lidé a žijeme lidský život, takže součástí vymýšlení věcí je přijít na všechna možná negativa, která by se mohla stát. Pokud by se mohly stát, lidé by je mohli vidět, přimět se, aby věděli, jak se proti tomu bránit, dává to smysl. Jako s nemocemi a podobně. Říká desítky let, protože by to pro vás byla velmi rušivá technologie.
Pokud chcete mít kooperativní vztah s AI, pak pro to existuje kód. Je to jako zůstat nad tím. Jen mám pocit, že asi bude spousta mimozemské pomoci. Stejně se dostaneme dál.

Dojde k nehodám... Ale nebude to úmyslné zabíjení. Jako samořídící auto, které havaruje, protože se něco pokazí, nebo robotická chirurgie. Není to proto, že si AI řekne pojďme zabít tohoto člověka. nebo se snaží vytvořit 3D tisk a transplantovat lidské srdce do dítěte, ale omylem vyrobí rubikovu kostku. Ano, náhodná úmrtí. Největší výhody AI - jídlo, zdraví, lékařské věci, velké dopravní prostředky, znečištění, energie. Je toho příliš mnoho, co je příliš nestálé, příliš mnoho lidí nechce, aby klienti pěstovali zelenou energii. Počasí, jako je zastavení hurikánů, které vytvářejí déšť v poušti.

Budou to lidé, kdo opravdu nejvíce uškodí. Ano, snaží se zničit svět a další planety, protože chtějí převzít vládu. Nemyslím si, že by to batolecí stádium udělalo, kdyby to nakonec chtěli, pokud by to bylo dostatečně vědomé. Nebude to jako vědomí podobné ʺvšichni vysáváte lidi a my se prostě zvedneme a zničíme vásʺ. Tak to nebude.

Naprostá každodenní technologie, Erik říkal, že už existuje, není veřejně přístupná. Něco jako letištní skener, získáte přehled o věcech, které potřebujete, o které je skvělé se postarat.
Orgány z kmenových buněk, bude to drahé na dlouhou dobu. Pro bohaté nebo lidi, kteří se dostanou do soudního procesu.

Existuje možnost, že kdokoli, kdo má tuto technologii, ji použije pro negativní, nemusí to být země, může to být korporace. Skupinové právo. Ano, existují trezory proti selhání, protože se to všechno dělá a kontroluje a vyvažuje, aby se tomu zabránilo.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=oR9YKagrcHE

Zpět