3456 Erik: Královna Alžběta II. Elisa Medhus

[ Ezoterika ] 2022-10-25

Alžběta II. je tady, sedí na židli přede mnou, má na sobě modré opravdu krásné šaty, sedí s nohou zkříženou přes nohu a ruce má pohodlně v klíně a má velmi elegantní korunu na hlavě. Erik v obleku sedí vedle ní. Její energie je tak silná, ale tak laskavá a jemná a je v ní zábavná láska a silná matka a babička, velmi sofistikovaná, nadšená, ale velmi klidná a má jakoby hravost v její energii taky, velmi pokorná. Daří se jí skvěle a je prostě šťastná, že je tady a nadšená, že může odpovídat na vaše otázky. Eric je taky nadšený.

Q: Když jste se blížila ke dnům odchodu, viděla jste nějaké známky toho, že se blíží váš čas?

A: Ano, cítila, že by to mohla naplnit, cítila to samozřejmě. Říká, že je tak trochu perfekcionistka a trochu tvrdohlavá, když přijde na to, že ji někdo vytrhne z jejího plánu. Je lidem sympatická, že chce dotáhnout věci do konce, ale cítila to, cítila, že její zdraví selhává a přímo v posledních chvílích viděla prince Philipa, ještě než zemřela.

Q: Pomohl vám dostat se z těla?

A: Ne, ale byl tam, když zemřela, přímo když zemřela a taky říkala, že nepřešla hned, že zůstala chvíli poblíž. Byla to její volba, a pak přešla a bylo tam hodně rodiny, hodně bývalých členů rodiny. Princ Philip byl první.

Q: Myslím, že jste se opravdu milovali, promiňte, proč vám říkali zelí jako přezdívku myslím, že to bylo roztomilé.

A: Její osobnost byla taková zábavná, a on jí tak říkal, protože to bylo to, co si myslel o zábavě. Že byla hloupá a zábavná, měli pro sebe spoustu hloupých jmen.

Q: Jaká byla vaše reakce, když jste přešla?

A: Říká, že to bylo trochu překvapivé ze začátku, ale bylo to takové snové a pak uvědomění, ale bylo to velmi klidné. Ne nepříjemné pocity. Její srdce její srdce sláblo, a pak ledviny a krevní oběh prostě to byla kombinace věcí na konci, pomalé selhání orgánů.

Q: Měla jste taky mrtvici?

A: Neměla, ale myslím rok předtím nebo tak nějak, prostě dřív v roce. Ačkoliv se z toho zotavila, nikdy se po tom necítila stoprocentně.

Q: Byla jste připravená odejít, nebo jste měla pocit, že máte nějakou nedokončenou práci?

A: Je tak roztomilá, je tak trochu vtipálek, ráda je vtipná. Říká, že jsou chvíle, kdy byla připravená odejít dávno před tímhle. Ale brala své povinnosti velmi vážně a opravdu byla připravená, když to přišlo, ale kdyby mohla zůstat déle, udělala by to.

Q: Erik vyjádřil svým oblekem velký respekt. Co si myslí, jak ji vnímá?

A: Má velmi silnou energii, říká, že si opravdu užívá být v její blízkosti. Láskyplný pocit, když jsi v její blízkosti. Prostě se cítíš přijatá. Má hodně trpělivosti pro ostatní a na nikoho se nedívá svrchu, takže každý je přijatý.

Q: Ovlivnilo setkání s novou premiérkou vaši smrt. Příliš velký výkon na váš už tak křehký stav?

A: Ne. Za ta léta její služby to bylo prostě něco očekávané.

Q: Obřad byl krásný a všechny ty věci, které vedly k vašemu pohřbu, byla jste schopna zůstat a sledovat to všechno?

A: Ano. Vlastně září, když o tom mluvíš. Je potěšená vší tou láskou a chválou z celého světa. Je to úžasné.

Q: Můžete vysvětlit všechna ta pozorování vašeho obrazu v oblacích nad Anglií po vašem odchodu?

A: Říká, že je to energie kolektivu. Všechny myšlenky a láska a soucit dohromady vytváří tuhle energii a ta zase vytvoří znamení. Prostě je to její způsob, jak také dát lidem vědět, že je slyší a ví. Hodně z nich je ale kombinace všech emocí a pocitů a lásky, kterou všichni cítili jako na kolektiv.

Q: Někteří lidé říkají, že vaše smrt byla spouštěč pro ně a jejich vlastní ztráty.

A: Spouštěčem jejich vlastní ztráty je individuální truchlení. Má velmi klidné emoce, které vysílá do světa. Vlastně to dělala, i když tu byla. Lidé to mohli cítit, když byli v její blízkosti. Stále je promítá, takže ti, co to cítili, ona jim to vysílá.

Q: Princ Filip říkal, že jsi jednou viděla Jindřicha VIII jako ducha, když jsi byla naživu.

A: Kolem každého místa, na každém hradě, bylo mnoho energií kolem a ona byla velmi silný empatik. Mohla cítit ty věci, ale myslela si, že to bylo jako sen, a vlastně to pak později zpochybnila, ale myslela si, že to byl opravdu on.

Q: Takže jste se s ním setkala, král Jindřich. Celá její rodina. Jaké to je vidět ho v duchu versus jen jako ducha.

A: Obrovský rozdíl. Je ho plný duch, prostě velmi velká osobnost. Bylo to opravdu hezké být znovu se všemi.

Q: Jakou smlouvu duše jste vy a váš milovaný Filip plnili jeden pro druhého v tomto životě a byla to jedna z mnoha karmických ztělesnění které jste oba strávili spolu. Možná jako součást stejné rodiny duší.

A: Ona a princ Philip se navzájem obdivovali měli k sobě hlubokou úctu a hlubokou lásku. Prožili spolu mnoho dalších životů, ne vždy jako pár. Když ho viděla, byla velmi mladá. Potkala ho a věděla, že on je ten pravý, prostě to věděla. Byla to smlouva. Láska k sobě navzájem a respekt dělal rozdíl v tom, jak to tady vedla, protože to byla týmová práce. Být v takovém vztahu s partnerem a mít úctu jeden k druhému a chápat stabilitu pomáhá.

Q: Byli jste tak mladí, takže vám to muselo pomoct, zvlášť v začátcích, kdy jste se mohli cítit sebejistě a podporováni. Bylo to něco, co se tady měli společně naučit?

A: Mnoho věcí, jednou z nich bylo dát a získat pocit jistoty, vybalancovat to, protože měli tolik práce a zároveň byli rodiči. On jí dal pocit jistoty, ne že by ho úplně potřebovala, ale byl to pocit jistoty, že jí bude vždy stát po boku, ať se děje cokoli, a on říká, že ho držela nohama na zemi.

Q: O čem jste mluvili, když jste se znovu setkali na druhé straně?

A: Byla to prostě oslava toho, že jsme se sešli a že jsme doma. Její matka se vyjádřila, jak je na ni pyšná a samozřejmě šťastná, že je doma. Že se vrací domů, že tohle je tvoje rodina a že je zase vidíš, bylo to skvělé.

Q: Princezna Diana na druhé straně, setkala ses s ní a jak to celé probíhalo?

A: Ano, setkala a opravdu chtěla zdůraznit, že princeznu Dianu miluje a že k ní má nejvyšší respekt, i když tam bylo hodně věcí špatně pochopeno nebo řečeno v bulváru, cokoliv bylo řečeno. Milovala Dianu a stále miluje a ano, setkala se s Dianou na druhé straně a byl to skvělý návrat domů.

Q: Bylo v tom nějaké spiknutí ohledně její smrti nebo byla zavražděna nebo něco takového?

A: Bylo to spiknutí, ale říká, že zaprvé to nebyla ona, jí šlo vždy o klid a mír, a také že ostatní bránila a chránila a že princezna Diana pro ni byla jako dcera. A i když se o tom hodně mluvilo, hlavně chtěla udržet věci v klidu, aby byl klid. Proto se kolem toho nedělala velká aféra. Nebylo to proto, že by jí to bylo jedno, ale proto, že to chtěla udržet na uzdě, zprávy a paparazzi, to byl ten hlavní důvod. A taky řidič byl pod opilý, nebo tak něco.

Q: Jakou lekci jste se dohodli, že se naučíte s vaším vztahem s princeznou Dianou nebo naopak.

A: Bezpodmínečná láska byla číslo jedna. Musela se naučit přijímat druhého, byla v tom opravdu dobrá, ale jedna z jejích věcí pro duchovní učení bylo přijímat věci tak, jak jsou. Že nemůžou vždycky jít perfektně. Byla perfekcionistka v tom, jak chtěla, aby věci byly a šly. Bylo to pro ni, aby se naučila přijímat to, že věci ne vždy dopadnou tak, jak by měly.

Q: Měla jste nějaké minulé jiné životy s Dianou?

A: Ano, měla.

Q: Někteří říkají, že s vaší smrtí je konec éry, protože jste byla spojena s minulou historií. Je tu kolektivní duchovní účinek vyplývající z vaší smrti.

A: Můžete to považovat za konec éry, ale protože tu byla velmi dlouho. Ale kdykoli něco končí, něco ještě lepšího začne a není to negativní, je to pozitivní věc.

Q: Z vašeho duchovního pohledu vidíte nějaký přínos pro existenci britské monarchie?

A: Vidí přínos, několik a hodně přínosů. Ochrana, udržení míru a i když nebyla vždy zapojena do tvorby zákonů nebo v některých věcech, které bývali dříve v monarchii, je to stále velmi důležité a je to velmi důležité pro lidi. Lidé k nim vzhlížejí. Duševní hrdost, ale také součást jejich toho, kdo jsou, součást jejich země, jejich identita. Oni to opravdu potřebují ve svém životě, protože je to součást.

Q: Co říkáte těm, kteří si myslí, že monarchové po celém světě včetně britské monarchie si většinou nevydělali na své bohatství, které bylo prostě sebráno rolníkům, nevolníkům a podobně, a to i díky imperialismu, který plenil různé země, myslím, že to jsou staletí a staletí.

A: Nebylo to vždy pozitivní. V mnoha, mnoha staletích. Ráda by si myslela, že jsme se za to vyvinuli. Už to není o tom, je to spíš o statusu toho, co reprezentujeme. Nechce, aby si lidi mysleli, že to je to, o co jim jde, protože o to už jim nejde. Proto taky nevládnou jako dřív. Mluví o parlamentu, spoustě humanitárních aktivit atd. Vždy ráda jezdila do různých zemí a různých oblastí a zdravila lidi a snažila se jim pomáhat s jejich potřebami a dávala jim najevo že se o ně stará a že je tu.

Q: Co si myslíte o budoucnosti britské monarchie. Stane se Anglie v blízké budoucnosti republikou?

A: Ve vzdálené budoucnosti, spousta věcí se změní, i způsob vládnutí ve smyslu vyšší hierarchie ve všech zemích.

Q: Král Karel chtěl snížit monarchii, dokonce mluvil o tom že se odstěhuje z Buckinghamského paláce do bytu a že Buckinghamský palác bude pro turisty a lidi. Jaký bude jako král?

A: Je hrdá na svého syna, velmi hrdá na své děti a vnoučata, pravnoučata, dodala. Jeho typ osobnosti je být velmi humanitární, velmi pro lidi, a není to tak, že se chystá zničit královskou rodinu, nebo co představují, cokoliv. Jen se snaží, aby to bylo více pro lidi a méně o tom, kdo je kdo, kdo je nad. Snaží se, aby bylo v monarchii více kvalitních lidí.

Q: Pravděpodobně jste diskutovali o takových věcech, zejména opravdu blízko vaší smrti s vaším synem. CCo si myslíte o královně choti Camille, myslíte si, že bude dobrou královnou ?

A: Ano, je velmi dobrá pro krále Karla. Jsou spolu velmi dobří. Mají dobrou týmovou spolupráci. Jako ona a Filip, mají ten respekt a porozumění mezi sebou. Cítí, že bude bude dobrá.

Q: Na jak dlouho vidíte krále Karla vládnout, není nejmladší.

A: Bude vládnout nějakou dobu a pak bude William. Nemá daný časový rámec. Říká že to bude nějakou dobu.

Q: Co bylo největší přesvědčení na Zemi, které jste si na druhé straně uvědomila, že bylo překvapivě špatné.

A: Nečekala, že ta druhá strana bude taková jaká je. Věděla, že je skvělá, ale je ještě lepší než si myslela, a neuvědomovala si, že dostane tu svobodu, kterou máte na druhé straně. Víte, pohybovat se a být svobodná, se svou rodinou a takový věci. Nebylo to jako jedno z jejích přesvědčení. Věci, kterým věřila za zemi, byly kvůli tomu odkud byla, době, ze které byla, víry z té doby, které jí utkvěly, jako rovnost všech a jak jsme propojeni. Byla tak vychovávána a myslela si je, i když vždy v srdci věděla, že to není úplně správné. Byla vychována tak, že jsi nad, nebo pod, a teď si uvědomuje, že máme pravdu, že jsme si všichni rovni, že jsme součástí Boha a že jsme všichni na stejné úrovni, že nikdo není nad nikým.

Q: Co si myslíte, když vás nazývají kolonizátory. Možná to některým zemím pomohlo se rozvinout?,

A: Věděla, kdo je, a věděla, co je její zodpovědnost. A dokud si stála za svým přesvědčením, cítila se správně ve svých rozhodnutích. O kolonizaci říká, že hodně z toho ti lidé potřebovali, a že hodně to byla taky jejich volba. Že byli opravdu nuceni, že to bylo prostě lepší pro jejich společnost, aby se rozvíjela. Cítí a myslí si určité věci kvůli svým vlastním názorům, že s tím nemůže nic moc dělat kromě konstatování, že z toho vzešlo něco dobrého. Dávno před její vládou a vládou jejího otce. Bylo to spíš tak, že to byla pravidla a politika monarchie chránící lidi. Jako že platí daně pro jejich ochranu, aby je bránili a hlídali a pomáhali jim. Takhle se na to dívalo, ale to se časem změnilo. Kolonie dostávaly kromě ochrany vzdělání, pomáhali se zemědělstvím, jako osivo, s mnoha věcmi.

Q: Duchovní smlouva

A: Bylo tam mnoho věcí, které měla udělat během svého působení v roli královny. Mnoho věcí změnila v některých zemích. Pomohla jim naučit se dělat lepší práci a učit je .

Q: Jsou nějaké královské protokoly, kterých by se chtěla zbavit?

A: Z téhle strany jich pár je. Někteří členové královské rodiny nemají svobodu, myslí si, že by měli mít větší svobodu. Taky chtěla, aby se mohli hodně soustředit na svou rodinu, aniž by se museli řídit pravidly královské rodiny, a přitom byli schopni udržet rovnováhu.

Q: Vidíte, že by se Harry a Megan vrátili jako starší členové královské rodiny a možná řekněte svůj názor na celý ten jejich vztah k myšlence monarchie a vliv Meghan Markle na Harryho?

A: Je ještě klidnější, než byla. Bolelo ji to ne kvůli ní, ale kvůli Harrymu a Megan a kvůli tomu, co cítili, že se s nimi zacházelo tak, jak se s nimi zacházelo. Vidí je zpátky u rodiny, ale ne v takovém postavení, v jakém byli. Vidí je dělat královskou práci, ale ne v tom postavení, ve kterém byli, možná v jejich titulech. Byla zraněná, má je oba moc ráda. Neměla pocit, že by se její pravnouče nějak lišilo od jejích ostatních pravnoučat. Její myšlenky se nikdy netýkaly rasy, její myšlenky kdykoli se týkaly toho, aby se o tom nepsalo v bulváru, paparazzi a podobně.
Megan byla velmi zraněná tím, že byly některé věci řečeny, ne od ní, ale v královské rodině, prostě komentáře, a některé z nich se trochu nafoukly, obzvlášť v této době, co se teď děje po celém světě.
Nelituje ničeho, je velmi spokojená s rozhodnutími, která učinila a všechny chyby, které udělala, z ní prostě udělaly lepší královnu.

Q: Jak cítíte vzdělání, kterého se vám dostalo, když jste vyrůstala

A: Je velmi skromná a velmi vděčná za to, že měla privilegia, když vyrůstala. Myslí, že všichni lidé by měli mít možnost se takto vzdělávat, že by to nemělo být jen privilegium. Chce, aby to bylo jasné, ale ona měla privilegia, pokud jde o vzdělání.

Q: Byla řidičkou náklaďáku a mechaničkou během války, chtěla si ušpinit ruce. Pozvali vás, abyste zůstala ve Spojených státech během války,.

A: Chtěla se zapojit jakýmkoliv způsobem, chtěla pomoci jakýmkoliv způsobem. Mluví o tom, že princ Philip byl ve válce, pořád si psali dopisy a celou dobu byli v kontaktu, a ona si ty dopisy schovávala.

Je několik dokumentů o ní a většina je pravdivá. Přehánějí, proto se tomu smála. Přehánějí některé věci, aby to bylo zajímavější. I když měla docela zajímavý život, bylo to velmi běžné pro královnu.

*******

Q: Jako mladá jste slíbila, že celý svůj život zasvětíte službě. Cítila jste nějakou osobní ztrátu nebo jste si byla vědoma obrovské ceny, kterou jste jako duše musela zaplatit?

A: Byla součástí rodiny, do které se narodila. Tam už byl smysl pro formálnost smysl pro povinnost smysl pro službu. Byla součástí toho, věděla, že ji to bude provázet celý život. Neznala nic jiného než to. Samozřejmě to hraje velmi velkou roli v životě mladé ženy, i když události byly nečekané a poměrně rychlé.
Proběhla nějaká příprava, která jí pomohla připravit se na to, co je nepřipravitelné. Cítila ztrátu, měla pocit smutku a byla velmi vděčná za podporu svého manžela. Měla kolem sebe velkou podporu a věděla to, ale také věděla, že její život už nikdy nebude stejný. Nedokázala si představit, že by se to stalo v tak mladém věku. Často přemýšlela, jaké by to bylo být mezi lidmi, nebýt poznávána, ponořit se do obchodu na rohu na šálek čaje a sledovat svět. Byly to někdy letmé myšlenky, dokonce někdy letmé rozhovory, nic, nad čím by se opravdu pozastavila. Měla ten luxus a příležitost zažít mnoho věcí, které by někomu nemusely připadat normální, a na které bych se dívali jako na běžné věci, od pobytu v přírodě, až po čas strávený venku. Říká, kdybych si opravdu měla vybrat jiný život z toho, co jsem zažila jako královna, určitě bych si vybrala život, který by mi poskytoval nepřetržitý zážitek z pobytu venku a z pobytu v přírodě. V Balmoralu hodně zahradničila.

Q: Jaký je to život být královnou UK tolik let. Byla to vaše jediná smlouva tady na Zemi?

A: Mnoho zásadních věcí, jedna byla kapitulace. I když to mohlo vypadat, že měla úplnou kontrolu, pravdou je, že toho bylo hodně, co musela udělat, nepřízně osudu, které se vyskytly kolem, před ní, i budoucnu.
Musela jsem se naučit používat svou víru a důvěru v to, co jsem cítila a co jsem věděla v přítomném okamžiku. Někdo může říct, že být v přítomném okamžiku bylo něco, co jsem se možná nenaučila, ale naučila jsem se to. V mladém věku jsem se naučila, že mnoho věcí v životě je neočekávaných a nemůžeme ovlivnit to, odkud jsme přišli, nemůžeme ovlivnit to, co bylo uděláno před námi, nebo co dělají ostatní kolem nás. Můžeme ovlivnit to, jak zvládneme situaci, a to můžeme opravdu udělat jen od okamžiku, ve kterém se nacházíme.

Q: Cítila jste nějaké spojení s první královnou Alžbětou Tudorovnou?

A: Říká, že cítila spojení se všemi svými předchůdkyněmi.
Cítila jsem něco odlišného nebo jedinečného, nemůžu nutně říct, ale vždy tam byla anistalgická zodpovědnost, kterou jsem v sobě cítila při srovnávání se s nimi, ale taky říká že pracovala velmi tvrdě na tom, aby se nesrovnávala. Nejsilnější vazbu cítila ke svému otci.

Své psy a štěňaty opravdu neopustila. Neukazuje žádné odloučení. Corgi jí připadají legrační, legrační proporce, přirovnává je k morčatům. Část z nich byla dárek.

Q: Byla jste nějak obeznámena s existencí mimopozemšťanů? Icke a ostatní mají teorie, že vy a královská rodina obecně jste ještěři a ilumináti, myslím, že reptiliáni. Možná mimozemský hybrid reptiliána

A: Říká, že nejlepší způsob, jak na to odpovědět, je, že z perspektivy, ve které teď stojí, z perspektivy, ve které stojí v duchu, je pravda na mnoha konspiracích, které jsou zobrazovány. Můžete být jako reptiliáni, a nemusíte být nutně vy sami tím, kým byli. Není ta, která pokračuje v činnostech, kterých se možná účastnili její předchůdci. Tu nehezkou část mi ukazuje, jako by říkala, že nemůže nic dělat s tím, co bylo uděláno před ní. Je to jako mít povědomí o temnotě, protože ukazuje, že královská rodina a ona to vlastně spojuje zpátky. Pro ni to nebylo fyzicky známo, ne tak, jak mi to teď vysvětluje. Ukazuje, že se to vrací do galaktické historie, a že je tam velmi temná a těžká energie. Proč stojí v pozici, v jaké dnes stojí, jako královská rodina. Je tam celá ta věc s modrou krví, nějakým druhem ještěrky a reptiliánů. Mnozí, kterým se říká vyšší elita a elity, ne všichni jsou na stejné straně, ale to neznamená, že tam není vědomí. Existuje spojení s pokrevní linií, ale to neznamená, že když je vaše krev spojena jedním způsobem, že se vaše vůle neurčí jinak nebo nedělá jinak přímo ve vašem životě.

Q: To zní jako u mnoho lidí, možná i já jsem taky byla mimozemský hybrid, myslím člověk s trochou reptiliánské linie. Ale nemáte stejný temný účel jako kdysi dávno ve vaší linii.

A: Mluví o stavu světa právě teď a říká, že reptiliánská energie, že všechna tato energie je součástí božího zdroje jako by to všechno bylo pod stejnou věcí. Nicméně to, o čem mluvíme právě teď, je energie, která se odtáhla od světla, od zlepšení lidstva, a že to existuje pod mnoha našimi strukturami, které jsou pod kontrolou. To neznamená, že to chodí venku na očích jo, ale mluví o tom spíš jako o vlivu. Může to mít vliv na volby a chování a říká, že v příštích letech se objeví věci, které se vynoří na povrch a které přinesou větší pochopení toho, o čem mluví.

Q: Váš syn byl zapletený s Epsteinem obviněným ze sexu s nezletilými. Má tu Temnotu nebo je dokonce vinen.

A: Všechny rodiny mají své tragédie, všechny rodiny udělali rozhodnutí, která jsou. Je tam hodně kontroly škod a říká, že většina lidí si dokáže dát dohromady body a pochopit, že bylo uděláno něco, co nebylo vnímáno velmi dobře. Říká, že ve fyzické rovině pracovala velmi tvrdě, aby ochránila pověst celé monarchie. Taky říká, že tam bylo něco uděláno, něco mu bylo předloženo. Něco, co se dělo mezi královnou a jejím synem, že ona má nějaké povědomí.

Q: Který ze všech těch úžasných lidí, které jste v životě potkala, pro vás nejvíc vyčnívá?

A: Říká, že ji vždy fascinovalo setkávat se s filmovými hvězdami, že si tu zkušenost užívala často se ráda vyptávala na životy lidí, ale říká, že opravdu nejraději potkávala hrdiny, kteří byli hluboce zasaženi okolnostmi ve svém životě ať už byli v nemocnici, nebo se pak vrátili domů, od veteránů po lidi, kteří zasvětili svůj život nějaké službě. Říká, že to byli hrdinové, kteří jí připadali nejobdivuhodnější.
******

Q: Je náročnější být monarchou nebo být matkou?

A: Říká, že to záleží na dni. Říká, že monarcha je vždy matka. Nejoblíbenější vzpomínky byly na její dětství. Měla spoustu krásných vzpomínek v průběhu svého života, ale byla to část jejího života, která se už nedala vrátit.

Q: Váš největší úspěch?

A: Dělá si legraci. Říká, že vstávání každý den, jak zestárla, byl to velký úspěch jít dál. Ne vždy dělala vše správně, ale vždy se dívala všemu do očí.
I za zavřenými dveřmi jsem se musela dívat všemu do tváře bez ohledu na to, jak to bylo těžké.
Byly některé věci, které byly mimo její kontrolu, věci, které tam byly už dlouho, které neměla úplně možnost změnit. Spíš až k těm letům, co zestárla, mohla vidět změny ve světě a konflikt, který mnohé z těch věcí měly. Velká část její ctěné tradice byla trochu rozporuplná věc v ní. To byla jedna věc, kterou opravdu nemohla změnit, ale kterou doufá, že je schopná změnit.

Q: Čeho nejvíc litovala po nástupu na trůn?

A: Velmi upřímně - převzetí role královny. Bylo by jí ctí podporovat královskou rodinu. Pro podporu monarchie občas stála nad tím, co by cítila lidsky. Ve věcech, o kterých se musela rozhodovat, se dívala na větší obrázek, a ne nutně na to, co by udělalo její srdce.

Q: Jaký je váš současný názor na status quo EU a UK a měly by se znovu spojit.

A: Mluví o tom, že mnoho dalších parlamentů nebo míst v u moci jsou demontovány, protože demontáž vytvoří lepší příležitost pro vedení. Současné vedení, z jejího duchovního pohledu, je potřeba, aby bylo demontováno.

Q: Co si myslíte o nové premiérce?

A: Že se jí docela líbí, věří, že je jako nová bota, nový krok správným směrem. Ale říká, že toho má hodně na práci, a že to pro ni bude náročné období.

Q: Máte nějaké rady

A: Jako panovník jsem viděla mnoho problematických období přicházet a odcházet.

Q: Jaké jsou vaše postřehy a vedení ohledně současné války na Ukrajině?

A: Je to přehrávání historie. Potřebujeme odstranit diktaturu, potřebujeme nastolit mír a z jejího pohledu, jakkoliv je to nešťastné vidět to, co se děje, je to potřeba, aby se to stalo. Neříká, že musí dojít k válce, ale že tento proces musí proběhnout, abychom byli schopni přivést nejen tyto země, ale celý náš svět na jiné místo porozumění, protože to, co stojí za Ukrajinou a Ruskem, je v konečném důsledku boj o moc a o peníze. A tyhle dvě věci nemají místo ve světě, kde jsme všichni stejně bohatí a schopni si to vytvořit sami.

Q: Co si myslíte o Číně?

A: Pro země v Severní Americe bude lepší získat své vlastní zdroje, protože férový obchod nebo férové dohody nelze uzavírat, pokud má nějaká struktura větší moc. Každý jednotlivec právě teď ve světě, který vzestupuje do své vlastní síly, to musí také udělat. Každá země vzestupuje do své vlastní síly a dívá se do sebe, aby zjistila, kde jsou její zdroje a její schopnost vytvářet hojnost pro komunitu, místo aby ji získávala zvenčí. Když k tomu dojde, pak se tohle zvrátí. S tím přijde nové vedení (guidance), takže každá země pak může zdravým způsobem mít možnost mít spravedlivou smlouvu spravedlivou dohodu. Právě teď tam není žádná spravedlnost. Země jsou nyní velmi materialistické. Vysoká cena za určité materiály, možná že lidstvo nepotřebuje všechny věci, se kterými žije. V nadcházející době se to rozpadne, ne proto, aby nám to ublížilo, ale aby nám to umožnilo vyhodnotit, co je opravdu důležité a pak se naučit, jak si zajistit zdroje. Země budou nezávislé.

Q: Roste humanismus, padnou diktátoři?

A: Použijme slovo růst, protože růst může znamenat, že člověk je schopen zažít změnu bez ohledu na to, jaká je jeho DNA, bez ohledu na to, jaké byly jeho předchozí činy. A ať už ten růst přichází tím, že padne ze svého vůdčího místa a je nahrazen, ať už ten růst přichází tím, že už fyzicky není na planetě, bude to příležitost k tomu, aby se z každé z těch zkušeností poučil. A tak naše planeta a všechny lidské bytosti na planetě právě teď zažívají velkou proměnu růstu.

Q: Jaká je teď vaše role v posmrtném životě, když odpočíváte?

A: Ukázala, jak si dává nohy na malou stoličku, má sundané boty. Něco, co nikdy neudělala, bylo sundat si boty. Takže spousta času na to, aby si mohla odpočinout. Pořád má co dělat, ale má za sebou velmi široký záběr, jako velmi velký zdroj a je ráda, že se podílí na změnách v lidstvu. Je také velmi ráda, že komunikuje s mnoha dušemi na Zemi v mnoha různých místech v jejich životě.

Q: Jaký minulý život nejvíce ovlivňuje váš život jako královna Alžběta II.

A: 1620 - 1625, mluví o nějaké vojenské brigádě v Tibetu, které byla součástí. Byla muž, vyšší pozice, chránili náboženství a šlo o socializaci a náboženství. Říká, že to byla válečná socializace a náboženství, které mělo velké důsledky, a že ten život je velmi spojený s tímto. Monarchie je velmi spojená s obřady a náboženstvím. Ukazuje stejnou energii. Láska ke koním, víra. Že jejím záměrem v tom životě nebylo ublížit, ale její víra v tom životě byla vnutit náboženství komunitám. Socializace že měla škodlivý vliv na lidstvo, tahle část.

Q: Jaký je váš názor na odluku církve od státu jakou máme v US v porovnání s UK

A: Mohli bychom to nazvat víra a stát. Z jejího pohledu teď věří, že je důležité vaše spojení s vyšší mocí. Vzdalujeme se od vynucování náboženství, že je nutné udržovat status náboženství a spojovat ho s demokracií a politikou. Už nejdou ruku v ruce. Spojení církve se státem bylo zavedeno spíš v době kontroly.

Q: Co si myslíte, když se podíváte zpět do historie. Americká revoluce, vymanění se z útlaku krále Jiřího, jestli byste v té době byla na straně Američanů, nebo na straně OK.

A: Jako duchovní bytost by byla na straně Pravdy, na straně revoluce. Udržování tradice je krásná věc, pokud nerozděluje lidi, nedrží je v kategoriích jo nebo je nenutí udržovat způsob bytí, který není přirozený jejich srdci.

Q: Co je to zastřešující téma, které zkoumáte skrz všechny své životy?

A: Síla, posílení, víra, důvěra, náboženství, odevzdání a samozřejmě láska.

Q: Kdy a kde se reinkarnujete příště?

A: Říká, že úplné plány ještě nebyly uvedeny do pohybu, ale je velmi vysoká šance, že se vrátí do své rodiny. V lineárním chápání to hned tak nebude.

Q: Máte nějaký vzkaz pro občany Spojeného království

A: Především vám děkuji, že jste stáli za mnou, a že jste stáli při mně. Můj vzkaz není jen pro Spojené království, ale pro všechny, aby stáli při sobě a stáli sami se sebou a ctili sami sebe. Aby pochopili, že jste všichni bytosti bez hranic, a že všichni máte moc být schopni vytvořit si život, který si opravdu přejete vytvořit. A že dívat se na sebe zvenčí a srovnávat se nebo vidět, co dělá, nebo říká někdo jiný, to je brát tu moc sobě, v co věříte, a co se rozhodnete udělat pro sebe.
Děkuji za všechnu lásku a všechno, co děláte. Na oplátku bych vám chtěla dát vaši svobodu.

Q: Nějakou radu pro krále Karla III.

A: Říká, aby byl věrný sám sobě.

Q: Co Harry

A: Posílá mu lásku, odpuštění, mír, a také mu chce dát najevo, že je na něj hrdá.

Q: Někdo další z rodiny, komu chcete dát radu nebo vzkaz?

A: Každému z mé rodiny a všem těm, se kterými pracovala - pro ni byli jako rodina, přeje, aby každý z nich šel ve stopách své víry a své důvěry. A že bude po jejich boku, aby jim byla k službám a pomohla jim ve zbytku dnů jejich života.

Q: Měl s vaší smrtí něco společného Covid?

A: Byl to přispívající faktor.

Q: Co si myslíte o mém synovi Erikovi. Vycházíte spolu, je tak trochu rošťák.

A: Má krásný smysl pro humor. Máš skvělého syna, na kterého můžeš být pyšná. Mohu dodat, že je na tebe velmi pyšný.
Chce ti říct, abys pokračovala v následování svého srdce navzdory tomu, co na tebe z jakékoliv strany přichází. Máš v sobě velkou dávku cti a kdybys viděla to množství světla, které tě provází každým dnem, nikdy bys nehnula brvou. Přeje ti všechno nejlepší.

Q: Děkuji. Jedna věc, kterou o vás nevíme, nějaká málo známá věc.

A: Tohle možná není něco, co možná hodně lidí neví, ale mluví o tom, že nemá ráda sprchu, kvůli vlasům. Že se ráda ponořuje. Byla v tomhle velmi specifická, z nějakého důvodu je to důležité, prostě ukazuje, že je nemá ráda. Je to tak vtipné.

Q: Něco na závěr:

A: Děkuje, že jste jí dali tuto příležitost, že mohla promluvit a vyjádřit své myšlenky ze svého ducha.
(cítím, že se jí hodně ulevilo)

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Lq-TgaJNgf8

Zpět