3416 Vyšší já: Alternativní situace Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2022-11-13

Zdá se, že se věci kolem vás hýbou rychleji než kdy jindy, a vaše hlavní obavy vyvolávají klimatické změny, které ovlivňují váš každodenní život. S některými se dokážete vypořádat, ale jiné probíhají celosvětově a potřebují stejně rychlé řešení. Celá vaše budoucnost je na vážkách, ale pokud nyní podniknete potřebné kroky, není důvod, proč byste neměli být schopni udržet věci pod kontrolou. Alternativou je situace, která bude trvat příliš dlouho a bude nad vaše současné možnosti. Slova jsou dobrá, ale nyní je třeba jednat, abyste zadrželi nevyhnutelný výsledek vedoucí k celosvětovým problémům velkého rozsahu.

Trvalo nějakou dobu, než jste si uvědomili, že čelíte krizi takových rozměrů, že výsledek změní pouze společné a koordinované úsilí všech zemí. Stojíme stranou a prostřednictvím síly myšlenky doufáme, že uvidíme reakci, která naznačí, že chápete vážnost toho, co se děje. Vidíme celkový obraz a víme, co je třeba udělat, abychom se s tím vypořádali, a doufáme, že ti, kteří mají přehled o tom, co se děje, budou vyslyšeni a bráni vážně. Čas je zatím na vaší straně a my těm, kteří vám budou naslouchat, vnucujeme správný přístup k vašim problémům. Na vyšší úrovni nic nezastaví postup těch bytostí, které ukázaly, že jsou připraveny na Vzestup. Cesta vpřed však může být méně problematická a snazší, pokud si uvědomíte, co se od vás v současné době vyžaduje. Spolupráce mezi zeměmi by vedla k lepšímu výsledku, protože mějte na paměti, že celosvětové problémy jsou příliš velké na to, aby byly ponechány pouze na jedné z nich, bylo by to příliš přetěžké. Víme, že je vyvíjeno úsilí o snížení využívání zdrojů energie, které způsobují problémy, ale důležitá je rychlost. Začínáte si uvědomovat důsledky toho, co se děje, a lidé si to také začínají uvědomovat a obracejí se na své Vůdce, aby jednali, protože již nyní je ovlivněno tolik životů.

Lidé jsou velmi znepokojeni, protože mají pocit, že problémům, které vážně ovlivňují jejich životy, není věnována dostatečná pozornost. Máte prostředky k překonání problémů, které zažíváte, a proto je vedení lidu tak důležité a důležité. Když projevíte ochotu věci dotáhnout do konce, můžeme vám různými způsoby pomoci, ale první kroky musí přijít od vás. Vězte, že každá situace může být využita k vašemu konečnému prospěchu, a právě v tomto směru přicházíme my a zajišťujeme, aby nebyla promarněna žádná příležitost k posunu vašeho vývoje. Koneckonců, když přicházíte do nového života, vždy existuje plán, který jste si odsouhlasili a který zajišťuje, že pro vás existují příležitosti k dalšímu vývoji. Celé nastavení je velmi komplikované, jak byste ho mohli chápat, a závisí na mnoha duších, které hrají svou roli podle ʺscénářeʺ, aby všichni zúčastnění získali zkušenosti a pokročili v něm. Například vaši rodiče, příbuzní a přátelé jsou s vámi nějakým způsobem propojeni a všichni společně hrajete své role v životech ostatních. Může se zdát nemožné řídit výsledek, ale kdybyste byli na naší straně závoje s větším vnímáním, pochopili byste to stejně jako my. Váš vývoj je považován za tak důležitý, že je učiněn každý možný krok, abyste pokročili.

Přirozeně existují některé duše, které jsou tvrdohlavé a cílevědomé, které se o svou budoucnost zajímají jen málo nebo vůbec a jen zřídka věří v život po smrti. Za takových okolností si po své smrti uvědomí, že jsou stále při vědomí, ale nemají představu o tom, co by měli dělat. Pomoc samozřejmě přijde, až budou připraveni probudit se k myšlence, že po smrti svého fyzického těla stále žijí. Je třeba zmínit, že v období mezi životy, kdy se nacházíte ve vyšších sférách, obvykle získáte pochopení toho, jak je naplánován váš vývoj, a přehled o svých předchozích životech. Jen málokdo si tyto znalosti nese při reinkarnaci s sebou, protože se soustředí na další život, kdy je nejlepší začít znovu. Některé duše si však jsou vědomy předchozích životů a obvykle je jim to dáno proto, aby měly znalosti potřebné k naplnění plánu svého dalšího života. Jako jednotlivým duším jsou vám zadávány úkoly, které nejsou větší, než jste schopni zvládnout a zvládnete, které jsou ve vašich možnostech. Narodili byste se s určitými vazbami na talenty potřebné k tomu, abyste mohli uskutečnit svůj životní plán.

Vidíte tedy, že mnohé události ve vašem životě jsou předem naplánovány a ve vhodnou dobu pro vás uspořádány. Kdy přesně, to někdy závisí na tom, zda do vašeho života vstoupí jiné duše. Z toho vidíte, že hlavní události jsou pro vás naplánovány a v případě potřeby se na nich podílí několik dalších duší, a tak to pokračuje, dokud nakonec nedosáhnete bodu, kdy vzestoupíte, a to mnozí z vás zažijí velmi brzy. Vzhledem k důležitosti tohoto života, který je pro mnohé z nich posledním na Zemi, je důležité, aby využili svých zkušeností z předchozích životů a pomohli ostatním pochopit, co je v sázce při každé reinkarnaci. Není nic lepšího než mluvit s ostatními na základě vlastních zkušeností a porozumění. Opouštím vás s láskou a požehnáním a nechť Světlo rozjasní vaše dny a cestu k dokončení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/13/mike-quinseys-higher-self-5/

Zpět