3347 Plán na probuzení obyvatelstva funguje James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-10-30

Já jsem Saint Germain. Přicházím, abych byl s vámi v této době, v těchto významných časech změn. A ano, jste přímo uprostřed těchto změn a ty se rychle zvyšují, jak nyní začínáte pozorovat. Kdysi před lety byste si nemysleli, že je možné, aby se tyto věci děli v této době. To jste vy! Ti z vás, kteří se probudili! Přemýšlejte o tom, jak je těm, kteří ještě spí! A jediné, co chtějí dělat, je žít svůj život, procházet každodenním životem, aniž by se starali o to, jestli to takhle zvládnou. Zcela zapomínají na realitu pravdy. Pravdu o tom, kdo jsou, k čemu tu jsou. Všechny tyto věci, kterých jste si již vědomi, do kterých jste se již probudili. Ale musím vám říci, že světlo nyní přichází stále více a více. A jak světlo přichází, jak pravda postupuje, temnota musí mizet. Ale než zmizí, vylézá ven a křičí a chce se držet. A ti, kteří jsou uvnitř těchto temných sil, se chtějí udržet. Dělají všechno pro to, aby se světlu postavily na odpor. Aby se bránili tomu, že se říká pravda. Proto je všude mnoho lží a dezinformací.

Ti z vás, kteří znají pravdu, ji mají hluboko v sobě. Je ve vašem procesu DNA, abyste ji znali, protože víte, kým nyní jste. Ale ti z temných sil bojují a budou bojovat i nadále, a tím se všude srážejí k zemi. Proto vám bylo mnohokrát řečeno, abyste se na to dívali jako na představení nebo film, kterého se účastníte jednak jako herci, režiséři, producenti, a také jako diváci. Vy zde děláte obojí. Je na vás, na každém z vás, abyste se posouvali vpřed a nenechali se opět strhnout k pocitu, že chcete zůstat v rámci současného stavu. Jste probuzeni, a probuzeni zůstanete, protože je to váš osud. Kvůli tomu jste sem přišli, abyste nejprve probudili sami sebe a pak začali probouzet kolektivní vědomí člověka. I když máte někdy pocit, že nemůžete nic dělat a nic neděláte, vždy něco děláte. Vždy posouváte Světlo vpřed už jen tím, že jste tím, kým jste, Světlem Pravdy. Všude, kam jdete, se s vámi šíří vaše Světlo, i když nevíte, že s ním vědomě pracujete. Děje se to bez ohledu na to.

Kdykoli kdokoli z vás začne sdílet pravdu s jiným člověkem, který je v procesu probouzení, nejenže pomáháte probudit tohoto jednoho člověka, ale tento jeden člověk, který se nyní probouzí, se posune vpřed a pomůže dalšímu člověku aby se také probudil a všude osvěcoval Světlo Pravdy. Těch, kteří se probudili nebo jsou v tomto okamžiku v procesu probuzení, je více, než si dokážete představit. Plán na probuzení obyvatel této planety tedy funguje. Skutečně probíhá a nelze jej zastavit. Impuls je v tuto chvíli tak silný, že skutečně boří domeček z karet sil temnoty. I když to možná nevidíte pořád, i když vás to občas táhne zpět k pocitu, že se vám v životě všechno hroutí, není tomu tak. Je to přesně naopak. Vaše životy se nyní spojují, nikoliv rozpadají. Proto i nadále důvěřujte. Důvěřujte všemu, co jste slyšeli a četli, protože znáte pravdu. Opět hluboko uvnitř sebe víte, co jsou dezinformace. Víte, jak je oddělit od pravdy. Pokud to v danou chvíli nevíte, jednoduše se zeptejte svého Vyššího Božího Já, a pravda k vám pak přijde v rezonanci. Pocítíte ji v sobě. A opět na vás přijde poznání.

Já jsem Saint Germain. Nyní vás opouštím. I nadále se posouvejte vpřed. Neustupujte zpět. Postupujte vpřed, krok za krokem. Díky tomu se změny stále více a více prohlubují, přijde čas, nemohu samozřejmě říci kdy, ale přijde událost, chcete-li, možná ne Velká událost, ale události, které nyní přicházejí, změní vše na celé planetě. Blíží se to. Je to blízko. Buďte připraveni. Pokračujte v šíření světla všude, kdekoli, kdykoli se k tomu budete cítit povzbuzeni. Mír a láska budiž s vámi všemi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/10/30/saint-germain-the-plan-to-awaken-the-population-is-working/

Zpět