3172 Jádro velkého Loga Cosmic agency

[ UFO ] 2022-09-15

Anéeka: Minerva a Athéna jsou zde z důvodu přístupu k Velkému Logu. Je to obrovský sál, holografická knihovna všech znalostí, které Federace za celé věky své existence nashromáždila. Velký Logos střeží Yenas z Alcyone. Fyzicky a z vyšších úrovní. Jsou jako mniši.

Gosia: Je to ve Vieře? Nebo kde? Nějaké éterické místo?
Anéeka: Viera je hlavním městem Federace v místní soustavě, další je na Saturnu. Jádro Velkého loga se nachází na Alcyonu. Velká planeta.

Robert: Včera jsem mluvil o exopolitice. Videa o exopolitice vůbec neodrážejí realitu. Ještě více s tím, co dnes víme o Federaci a metafyzice.
Anéeka: Mám pocit, že téma exopolitiky je důležité. Jen ta naše exopolitika má zřetelně složitější a nelidský nádech. Normální lidská politika, jen s mimozemšťany místo politických stran. Jejich zákony. Stejná věc, viděná lidskou optikou.

Robert: Pozemské zákony slouží pouze k zotročení lidstva.
Anéeka: Divné je i to, že by se (Musk, Bezos, Branson) sešli na Jupiteru, aby si promluvili o budoucnosti Země. Kdyby to byla Federace, byl by to především Saturn.

Robert: Je to lež. Samozřejmě, že je.
Anéeka: Kromě toho mi takové schůzky připadají jako setkání lidských politiků G-8. To se zde kvůli možnosti vzdálené přítomnosti téměř nikdy nedělá.

Robert: A ty tři loutky, Bezos, Branson a Musk. Kvůli technologii. Tito tři jsou nuly.
Anéeka: To je další bod. Utvrzování představy, kterou dávají obyvatelstvu o tom, jak svět oficiálně funguje. Veřejnosti se neukazuje nikdo, kdo by měl skutečnou moc. Jak jste řekl, jsou to loutky. Loutky jít nechtěly.

Robert: Nejsou součástí tajných společností, které jsou na vrcholu a žijí úplně jinou lidskou zkušeností než většina. Podávají nám tyto příběhy řízené CIA.
Anéeka: Jupiter je Karistus a nemá dobré vztahy s Federací. Přesně tak.

Robert: Proto. Tvrdí, že Země je stejná jako dřív.
Anéeka: Navíc dávají lidem spravedlivý podíl na sluneční soustavě. Ups, to zní super invazivně a lidsky expanzivně. Vůbec ne. Čisté vynálezy CIA. Pro blechy Karistus.

Robert: Ano. Je prostě úžasné, jak to lidé nevidí. I když ti, kdo nás sledují, vidí, že je to celé absurdní.
Anéeka: Jsou to všechno lidské příběhy, vesmírná telenovela. A neobviňujte nás z téhož, protože naše složitost informací a samotné společenské struktury (exopolitiky) jsou zde stokrát složitější. Mnohdy hraničí s nepochopitelností.

Robert: To je důkaz, že kontakt je skutečný. Nemohu přijít s rukou nebo pramenem tvých vlasů. To je asi jeden z důvodů, že je stále méně diváků. Už jsem jim zhroutil hlavu. Nebo Youtube manipuluje s údaji.
Anéeka: Chápu, že informace jsou někdy poznamenány lidským nepořádkem. Oboje. Ano, YouTube manipuluje s čísly, nejednou jsem ve vašich videích viděla věci jako 24 lajků, ale 0 zhlédnutí. Neuvěřitelné. A také informace nejsou pro každého. Je to příliš pokročilé. Pouze metafyzika je opravdový bolehlav.

Robert: A další dlouhé vysvětlování. Ale někteří lidé tomu rozumí. S velmi dobrými příklady od vás.
Anéeka: Proto zůstáváme. Díky tobě to není zbytečně. Trochu smutné, ale když jsem to viděla, udělalo to na mě dojem: https://www.youtube.com/watch?v=K_xjxJPvh₄
Japonské letadlo. Kvůli pancéřování to s lodí nic neudělalo. Smutné. Ale myslím, že zachráněno bylo více životů.

Robert: Ale co to bylo za pancíř?
Anéeka: 40 centimetrů oceli na trupu britské bitevní lodi. Nic jí to neudělalo.

Robert: Letadlo bylo rozplácnuté o bok lodi jako moucha. Vypadá to jako obraz, je to jako velmi krásná kompozice, ale zvláštní.
Anéeka: Jo, udělalo to na mě dojem. Sdílím to jen kvůli tomu.

Robert: Ano. Ten kus kovu je třeba rozřezat a poslat do muzea. Je to ohromující.
Anéeka: I když je to 40 cm masivní oceli?

Robert: Ale jak se to může vznášet. A ocel?
Anéeka: Protože je ještě větší a voda hodně váží, takže hmotnost vody vytlačující bitevní loď je větší než čistá hmotnost lodi, což jí dává kladný vztlak (základy mechaniky tekutin).

Robert: Ale loď z tohoto materiálu musela být v té době velmi drahá. Chápu to pro letadlovou loď, pokud byly vyrobeny tímto způsobem.
Anéeka: Bylo.

Robert: Co to bylo za loď? Ničitel? To letadlo by muselo letět jako raketa.
Anéeka: Bitevní loď.

Robert: Nedávno jsem četl, že kamikadze nebyli příliš přesvědčeni. Za tím se skrývá spousta legend. Je pravda, že je tam hodně záběrů.
Anéeka: Ano, v tom videu se říká totéž a že těch, kteří se stali takovými fanatiky, nebylo mnoho.

*******
Anéeka: Pokud jsou informace o sluneční soustavě z roku 2018, tak podle mě to téma nemá moc co dělat. Pokud si dobře vzpomínám, nebylo tam řečeno téměř nic důležitého, respektive informace o jednotlivých planetách byly velmi povrchní. Komprimace všeho do jednoho videa. Ale z mého pohledu to vidím jako jedno z nejméně důležitých témat, nevím.

Gosia: Ano, proto se o něj zatím nedělím. Ale byla to zajímavá série. Bylo zde mnoho zajímavých informací. Možná pro vás to není zajímavé, ale tady o těch planetách nevíme NIC a jen lži, takže je to zajímavé. Je to jiný pohled.
Anéeka: Je pravda, že odtud nemůžeme vědět, jak to vypadá. Ale například tato informace je již zastaralá, protože na Merkuru již Federace umístila velkou základnu DUMB jako stanici, která je sice stále ve výstavbě, ale je již obydlená. Tato skutečnost není v informacích uvedena. Nachází se poblíž severního pólu Merkuru, kde je menší horko.

Gosia: Mohla by být doplněna o nové údaje.
Anéeka: Proto informace nikdy nekončí, protože zde probíhá dynamický proces, který mnozí nazývají vesmírnou telenovelou a my mu říkáme ʺživotʺ. Hromadí se další materiál. Věci tady nahoře nejsou statické, pohybují se, mění se perspektivy, okolnosti. Informace nikdy neskončí. Když je to jen čistá logika aplikovaná na hustotu s následnými dimenzemi, které všemu přidávají složitost.<

Zdroj: https://tinyurl.com/3t56rwwj

Zpět