3161 Skupina: Velký reset Espavo

[ Ezoterika ] 2022-09-20

Zdravím vás, drazí. Jsem Pozorovatel.
Připojuji se k vám dnes s velkou hrdostí, neboť jsme na vaší planetě zažili mnoho změn. Je pro nás úžasné to odtud pozorovat. Ano, vidíte všechny obtíže a výzvy. Vidíte, jak se lidé hádají z mnoha různých důvodů. Ale také vám říkáme, že dole na cestě je příležitost spolupracovat, místo abyste se o všem hádali. Pochopte, drazí, že jsou i tací, kteří z rozdělení mají prospěch. Někteří ve skutečnosti šíří situace, které způsobují tato rozdělení, z čehož nakonec těží. Říkáme vám, drazí, že nyní máte příležitost to všechno změnit. Existují ti, kteří se snaží zavádět věci, aby vás frustrovali a rozzlobili. Nemyslete si prosím, že mluvíme o politice, protože to je daleko za ní - jde o peníze.

Ano, už jsme se o tom několikrát zmínili. Znovu to připomínáme, protože vidíme, že se blíží příležitost ke sjednocení, a chceme, abyste byli připraveni. Až před sebou uvidíte záblesk slunečního světla, uchopte ho a ukotvěte, a pak ho předejte dál. Právě teď se odehrává tolik věcí, že je to fascinující. Zároveň je pro vás velmi obtížné být cílevědomí, ale to se také mění. Někdy se na sebe podíváte nebo se obléknete do tělesného obleku, který vám úplně nesedí. Nebo vás třeba lidé nějakým způsobem nepřijímají, a tak začnete měnit věci uvnitř, aby odpovídaly bodyčku, které máte na sobě venku. A to je vlastně podstata většiny lží, protože pocházejí z projekce toho, kým chcete být, a ne toho, kým v danou chvíli skutečně jste.

Ale samotný oblek může někdy stát v cestě duchu. Místo toho, aby váš duch skutečně prožíval, nakonec předstíráte, že jste člověk. Všechny tyto věci se nyní mění. Měli byste na sebe být hrdí, že jste člověk, který se toho účastní. I když možná nemáte pocit, že jste udělali něco konkrétního, udrželi jste tuto energii. Bez dostatečného počtu lidí, kteří tuto energii bezpečně drží na planetě Zemi, by nic z toho nebylo možné. Ve skutečnosti byste se ve Spojených státech právě teď již nacházeli v občanské válce. Ano, můžete vidět mnoho potíží s lidmi, kteří se neustále hádají a snaží se postavit na jednu stranu. Ale sledujte širší souvislosti, protože ve skutečnosti něco měníte. A tím, že si tuto energii udržujete, se nestáváte správnými nebo špatnými, ale prostě lidmi, kteří se na něco dívají z různých úhlů. Když se stáhnete dostatečně daleko, můžete to všechno vidět. A to je to, co vám doufáme přinést.

Léčivý kruh
Připojte se k nám na několik okamžiků v léčivém kruhu. Do tohoto léčebného kruhu můžete přivést cokoli nebo kohokoli, koho si přejete. Můžete přivést své zvíře, dceru, syna, rodiče nebo cokoli, co byste chtěli. Přestože se můžete soustředit na jednu věc, budete mít vliv i na všechny ostatní věci. Ano, mluvíme o tom, že třeba uzdravíte svého syna nebo mu dáte něco, co byste normálně neudělali. Ale ve skutečnosti mluvíme o tom, že se odpoutáte od toho, že si myslíte, že je nemocný, a v podstatě se vydáte jiným směrem, abyste mu jednoduše posvítili.
To je to, na co na planetě Zemi čekáte, bezpodmínečné světlo ve všech situacích. Nakonec se léčení musí uskutečnit na základě žádosti. Pokud do kruhu léčení zařazujete někoho, od koho nemáte svolení, léčíte vlastně sebe a svůj vztah k dané osobě. To je v pořádku, drazí, dělejte, co chcete. Opravdu neexistují žádná pravidla a to je na tom to opravdu zajímavé.

Uvolnění zubatých linií
Při chůzi po planetě Zemi jste naráželi do věcí a dotýkali se jich, zachytávali vibrace a nesli je ve svém torzu. Ano, váš torus se pohybuje kolem vašeho těla ve dvou různých směrech. Na vnější straně vašeho torusu jsou všechny tyto malé zubaté čáry, kde jste do věcí naráželi nebo jste se snažili korigovat energie, které neodpovídaly. Někdy v životě jste se je snažili harmonizovat a tyto jizvy zůstávají na vašem torusu a jednoduše se opakují stále dokola. Nyní je však ideální příležitost tyto zubaté linie uvolnit a narovnat, téměř jako bychom z vašeho torusu vyčesávali uzlíky. To je tedy to, co vám v dnešním léčebném kruhu nabídneme. Chceme, abyste se dokázali zcela zbavit obtíží a výzev.
Jste mocné stvořitelské bytosti. Zajímavé však je, že o tom chcete důkaz, a tak jsme pracovali na tom, abychom vám ukázali, jak to funguje. Když se ohlédnete za svým vlastním životem, uvidíte, že sny, které jste měli před lety, se nějakým způsobem projevují, ať už o tom víte, nebo ne. V léčebném kruhu můžete uvolnit některé z těchto zubatých linií, které vám brání ve vlastních výtvorech a projevech.
Jste připraveni? Zhluboka se nadechněte a uvolněte veškeré napětí ve svém těle. Dobře, nyní ho vypusťte ven. Otevřete svou srdeční čakru a zavřete oči. Jste v posvátném prostoru a čas kolem vás se zastaví. Rádi bychom, abyste si uvědomili všechna omezení nebo výzvy, které vám brání být vším, čím můžete být. Nevadí, pokud nejste schopni zcela identifikovat problém, jak se právě teď projevuje ve vašem životě.

Požehnání problému
Problém vám přinesl způsob, jak zlepšit svůj život, tak mu požehnejte. Ano, poděkujte problému za to, že vám dal příležitost přejít přímo k vděčnosti. Výborně. Jak se nyní vaše čakra a torus pohybují, jak energie proudí vaší srdeční čakrou, začíná se čistit. Vnímejte, jak tlak s každým nádechem polevuje. Budete se cítit posíleni způsobem, který jste dosud nezažili. I když se možná změní vaše pocity ohledně věcí, uvidíte, že se vám otevřou i jiné oblasti. Uvidíte, jak se otevírají kouzelné dveře. Začnou se magicky objevovat věci, které jste hledali nebo o kterých si myslíte, že je potřebujete. Přiznejte si to, nemyslete si, že je to jen štěstí. Vědomě manifestujete věci právě teď. Začíná to vaším vlastním léčením, prací s fyzickým tělem, v němž sídlí váš duch. Jakmile vstoupíte na Esayoto a přejdete do vyšších vibrací, rovnice se změní. Uvedeme vám názorný příklad. Právě teď jste zhruba z 80 % fyzičtí a jen asi 20 % vašeho ducha se čas od času projeví. Ale my to změníme. Ano, bude to chvíli trvat, ale představte si, jaké by to bylo, kdybyste měli 50 % svého ducha.

Vědomé tvoření
Nyní také trávíte spoustu času péčí o své fyzické tělo. I jeho přemisťování z místa na místo vyžaduje neuvěřitelné množství energie. Co kdybyste byli z 50 % duchem a z 50 % fyzicky? Bylo by to mnohem snazší a určitě je na co se těšit. Vezměte tedy tuto energii a vložte ji do léčebného kruhu právě teď. Zavřete oči, otevřete srdce a využijte svého mistrovství. Jste mistrovské bytosti, které sem byly umístěny s darem tvoření, ale páska přes oči vám brání to vidět. Nadechněte se a otevřete srdeční čakru. Vyšlete světlo do kruhu po celé zeměkouli. Právě teď lidé do tohoto kruhu vyzařují světlo ze svých srdečních čaker. Vdechujte ho, přijímejte ho. Krásné.
Zhluboka se nadechněte a uvolněte. Jste úžasné bytosti a věděli jste, že se to stane, ještě než jste přišli. Většina z vás pro jistotu uzavřela extra posvátné smlouvy a jste tady. No, hádejte co? Je čas, aby se rozvinuly. Mnohé ze smluv plánu B, C a D, které jste pro sebe uvedli do pohybu, se nyní začínají projevovat. A to jsou dveře, které se vám otevřou, když jim to dovolíte. Hrajte hru na předstírání, že jste člověk, ale vězte, že jste především stvořitelská bytost. Láska a vděčnost v sobě skrývají odpovědi, které hledáte.
S největší ctí vás tímto způsobem zdravíme, ne abychom vám něco říkali, ale abychom vám jednoduše připomněli, kdo jste. Jste kouzelné bytosti, největší andělé, jací kdy žili. Vítejte doma, drazí. Chovejte se k sobě s úctou, pečujte jeden o druhého a dobře si spolu hrajte.

Já jsem Pozorovatel. . a rád se dívám.
__________________________________
Zdravím vás, drazí, jsem Strážce času. Projděte se se mnou na chvíli, máme toho hodně na práci. Skutečnost je taková, že vaše energie se mění. Jste stvořitelské bytosti, ale také tvoříte ve shodě. Když se změní srdce kolektivu, vše se začne ubírat trochu jiným směrem. Ano, to je nyní v pohybu. Kam to povede? No, to záleží na vás. Ještě tam nejste, ale je to v pohybu. To je klíčový prvek, protože překonání setrvačnosti na samém začátku je klíčovou součástí toho, aby se vše dalo do pohybu.

Tvorba v jednotě
Když přišel Pozorovatel, mluvil konkrétně o velmi velké události, která přijde v budoucnosti. S vaším svolením bych vás do ní rád zasvětil trochu hlouběji. Zajímavé na tom je, že to bylo předurčeno. Ano, je zde mnoho věcí, které jste nastavili. Jak říkáme u velkého stolu, tyto smlouvy jste uzavřeli před svým příchodem. Byli jste schopni je k vám přivést, abyste je mohli na planetě vyřešit.
Máte také kolektivní smlouvy, které byly uvedeny do pohybu před vaším vstupem na herní desku. Tyto kolektivní smlouvy se brzy dají do pohybu a vy budete mít mnoho příležitostí. Na začátku se téměř vše jeví jako problém. Je to prostě způsob, jakým se lidé vyrovnávají se změnami. Ve skutečnosti změny nezvládáte tak dobře, ale proces se prostě musí dát do pohybu. Jakmile se dá do pohybu, můžete vše snadněji řídit. Když například sedíte v autě a snažíte se otočit koly, zatímco je volant zablokovaný, je to velmi obtížné. Pokud však začnete auto tlačit z kopce, pak je velmi snadné zatáčet a měnit směr pohybu. To je velmi podobné tomu, co se děje zde. Brzy se odehrají některé velké globální události. . Zpočátku to může vypadat obtížně, ale jsou to příležitosti k rozsáhlé změně a vy budete moci začít spolupracovat.

Příležitost ke změně
Přichází otevření v energii. Může to být řada událostí, které ji otevřou, nebo můžete mít prostě pocit, že se energie změnila. Přichází koncem ledna nebo začátkem února tohoto příštího roku 2023. Uvidíte, že se otevřou různé věci, které tuto příležitost změny vyvolají, ale důležité je, že je tu proto, aby upoutala vaši pozornost. Jste stvořitelské bytosti, které tuto energii držely. To vy jste otevřeli dveře celému lidstvu, aby učinilo tento krok vzhůru do vyšších vibrací. Právě teď nesete méně fyzického těla a více ducha.
A to je to, co vás čeká. Příležitosti pro kolektiv celého lidstva, abyste zjistili, kde si v tomto procesu přejete být. Slovo bezprecedentní to ani zdaleka nevystihuje. Drazí, jste připravováni na větší kolektivní smlouvu. Jak to vypadá? To záleží na vás, a proto vám klademe stejné otázky. Jak to bude probíhat? Je důležité znát všechny podrobnosti? Ne, není. Jedná se o velké přenastavení.

Žít lokálně
Hodně se mění způsob, jakým děláte věci. Všimli jste si toho, když jste se dostali z tohoto viru a začali znovu cestovat. I když z toho vlastně ještě nejste venku. Měli jste velký problém se svými dodavatelskými řetězci. Přerušení dodavatelských řetězců způsobilo další přerušení, ty samé problémy znovu a znovu. Dál budete mít pravděpodobně také další, a to z různých důvodů. Ale to nejdůležitější, co vám teď navrhneme, je začít nakupovat potraviny blízko domova. Zvláště pokud jsou potraviny vypěstované blízko domova, vašemu tělu to prospěje více. Žijete tam, kde žijete, z nějakého důvodu a vaše tělo se těmto vibračním vzorcům přizpůsobilo. Když jíte potraviny, které jsou vypěstované ve vašem okolí, dostáváte z nich nejméně dvojnásobné množství živin, protože vaše tělo je již v tomto vibračním stavu.
Jste si vědomi toho, že téměř všechny banány získáváte z jednoho místa na Zemi. A tak je to s mnoha potravinami, které jíte. Důležité je uvědomit si, že to máte na starosti vy. Máte možnosti přetvářet to různými způsoby, neboť výsledek je zcela na vás. A to je na tom to nejkrásnější. Jste velkolepé bytosti, které jsou zde podle svého záměru. Nejenže máte individuální smlouvy, které jste uzavřeli u velkého stolu, než jste sem přišli, ale co je důležitější, jste součástí kolektivní smlouvy.
Jako součást rodiny pracovníků světla jste sem přišli s tímto velmi specifickým záměrem. Někteří jednoduše udržují energii, aby kolektivní vibrace lidstva mohla velmi, velmi pomalu stoupat. A když energie vyskočí, je to velká změna, ale lidem změny nedělají dobře. Takže jde o to, aby se to zvedalo pomalu, což jste dělali. A když se teď pod vámi vytáhne koberec, jste ve stavu, kdy můžete snadněji balancovat. Dávejte si na to pozor, ne ze strachu, ale z uvědomění. To neznamená, že nemůžete jít mimo svou místní oblast. Čím více však dokážete lokalizovat svou zkušenost na Zemi, tím snazší budou následující dny. Žijte lokálně, myslete globálně.

Právě teď se toho děje hodně a začíná se naplňovat několik kolektivních smluv. Mnohem více z toho uvidíte zhruba za tři měsíce, takže se zatím nezabývejte detaily. A pokud se tak stane, je to v pořádku, protože to znamená, že problémy byly urovnány ještě před akcí. Nebo pokud to přijde, jste ve správný čas na správném místě, drazí. Mnozí z vás cestovali z budoucnosti o 300 let zpět, jen abyste teď byli tady. A ano, vrátili jste se, abyste věci posunuli. Ach, víme, že máte všechny ty kvantové výzvy a nápady, jak změnit budoucnost tím, že se vydáte do minulosti. Nic z toho není způsob, jakým o tom přemýšlejí lidé. Skutečnost je taková, že jste tady. Znamená to, že jste se vrátili v čase o 300 let zpět? Ne, narodili jste se tady. Ale váš duch tu musel být právě teď, v tomto čase. Dokázali jste to, vítejte doma. Teď se pusťte do práce.

Posíláme ti to největší teplo, jaké můžeme. Všichni jste součástí této velké rodiny, jak jste se shromáždili na různých místech ve vesmíru. A zde na planetě Zemi se nacházíte v kritickém bodě změn. Dokázali jste to, vítejte doma. Bude to fungovat! A s tím vás prozatím opouštíme s vědomím, že jste součástí velké skupiny, která byla v celém vesmíru. Rodina E byla na mnoha různých místech a nyní se rozhodla vzít si křídla a inkarnovat se na planetu na dostatečně dlouhou dobu, aby mohla něco změnit. Tady jste. Vítejte doma.

S největší ctí vás žádáme, abyste se k sobě navzájem chovali s úctou, při každé příležitosti se navzájem opečovávali a dobře si spolu hráli.

Jsem Strážce času a mám vás vroucně rád

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/20/the-group-the-great-reset/

Zpět