3153 Poselství od andělů: Není třeba se usadit Ann Albers

[ Ezoterika ] 2022-09-25

Žijete svůj život? Vstáváte a každý den se na něco těšíte, nebo jste se spokojili s tím, že se vyrovnáváte a přežíváte život, který vás opravdu netěší? Jako malé děti jste věděli, že jste na tuto planetu přišli tvořit, cítit se naživu a prospívat. Mnozí z vás však byli pomalu, ale jistě uzpůsobeni k tomu, aby čekali na svou radost, pracovali pro svou odměnu a trpěli a obětovali se. Mnozí z vás byli podmíněni ostatními, kteří považovali za ušlechtilé, svaté a spravedlivé odkládat vlastní radost.

Učili vás, že dezert si můžete vychutnat až poté, co dojíte večeři. Učili vás, že si můžete hrát až poté, co dokončíte domácí úkoly. Učili vás, že ʺživot není snadnýʺ, ʺnikdo vám nic nepodává na stříbrném podnoseʺ, ʺbez bolesti nejsou žádné ziskyʺ, ʺživot není snadnýʺ, ʺpeníze nerostou na stromechʺ, ʺmusíte platit své poplatkyʺ a celou řadu dalších přesvědčení, která si po generace předávali ti, kteří se nechtěně odpojili od radostné energie Zdroje.

I když se jedná o konvenční lidskou ʺmoudrostʺ, z našeho pohledu je to duchovní nesmysl. Přišli jste napojeni na systém vedení, který vám dává dobré pocity z věcí, které jsou pro vás dobré, a špatné pocity z věcí, které dobré nejsou. Postupem času jste se však naučili odkládat své vlastní vnitřní pocity stranou a hledat u druhých, aby vám ʺdávaliʺ pocity. Vyhledáváte souhlas druhých. Vzhlížíte ke smečce, abyste se ujistili, že jste společensky přijatelní. Vzhlížíte k odborníkům, abyste zjistili, jak žít svůj život. Přitom to může být mnohem jednodušší.

Pokud chcete, aby byl váš život šťastnější a jednodušší, můžete si každý den udělat trochu klidu, třeba jen pár minut, abyste ztišili mysl a odevzdali se lásce, která k vám neustále proudí. Zdroj chce, ví a stará se o to, co je pro vás jedinečně nejradostnější, nejzdravější, nejšťastnější, nejhojnější a nejlaskavější cesta. Vaši andělé se vás vždy snaží touto cestou vést.

Při tichém sezení se znovu spojíte se svými vlastními pocity. Některé z nich budou příjemnou inspirací. Některé z nich budou pocity, které nechcete cítit. Možná pocítíte zklamání, se kterým jste se spokojili, nebo frustraci či netrpělivost, kterou cítíte kolem chování druhého člověka. Možná pocítíte svůj vlastní hněv nebo smutek. Můžete mít pocit bezmoci, který se často projevuje jako úzkost. Vnímat své pocity je dobré. Říkají vám, kde se nachází vaše vibrace a proč přitahujete to, co děláte.

Když se dostanete do kontaktu s tím, jak se skutečně cítíte, můžete sáhnout po myšlenkách, které skutečně vytvářejí zlepšení vibrací. Když předstíráte, že se cítíte dobře, zůstáváte vibračně zaseknutí ve věcech, které necítíte. Když najdete skutečné důvody, proč se cítit dobře tady a teď, vaše vibrace se zvýší a vy vytvoříte pohyb.

Možná jste předstírali, že vám minulý vztah nevadí a že jste se přes něj přenesli, ale pokaždé, když se v klidu posadíte a myslíte na tuto osobu, cítíte, že se ve vás objevuje podráždění nebo hněv. Nenechte si to líbit. Prociťte to. Vnímejte to. Co vám ten hněv říká, že chcete - ne od té osoby, ale od života? Možná vášnivě toužíte po lidech, kteří ve vašem životě převezmou svůj díl odpovědnosti. Možná hluboce toužíte po těch, kteří vám naslouchají a starají se o vaše srdce. Co vlastně chcete? Když se zaměříte na to, jaké by to mohlo být, kdybyste měli ve svém životě tuto novou a lepší situaci, náhle se vám vrátí vášeň pro život. Vrací se naděje. Dochází k uklidnění. Může se dokonce vrátit radost, když si uvědomíte, že můžete mít to, co chcete, když ne od jedné osoby nebo situace, tak od jiné. Dostali jste se pod úroveň bolestných emocí a našli jste lásku. To je skutečné vibrační zlepšení.

Možná se s tím vyrovnáváte, ale v hloubi duše cítíte bolestný smutek po ztrátě. To je zcela lidské, pochopitelné a není se za co stydět. Jsou chvíle, kdy se musíte emocím odevzdat, a největší láska, kterou si můžete dát, je nechat vzlyky a slzy vytrysknout z vašeho stále milujícího srdce. Ale po ʺdeštiʺ, po ʺbouřiʺ emocí se nadechněte. Co chcete? Chcete cítit spojení se svými drahými. Chcete cítit spojení se životem, sebou samým a láskou. Dokážete si třeba jen na okamžik představit, jaké by to bylo být v tomto stavu spojení? Dokážete najít naději, že toho dosáhnete? Pokud ano, zvýšili jste svou vibraci, uklidnili jste se a umožnili spojení začít. Možná budete muset po těchto zlepšených pocitech znovu a znovu sahat. Truchlení přichází ve vlnách. Nicméně pokaždé, když tak učiníte, jste na cestě ke skutečnému upevnění spojení, o které usilujete.

Možná jste v zaměstnání, které nemůžete vystát, a skutečně se snažíte, aby bylo co nejlepší, ale když tiše sedíte, uvědomujete si, že jste ztratili naději na změnu. Cítíte se rezignovaní. Nevěříte, že najdete lepší. Možná si dokážete připustit, že lepší nenajdete, ale nebesa ano. Možná můžete každý den ztišit svou mysl, využít to nejlepší, co máte, a snít o lepším. Nyní jste na lepší cestě. Postupně začnete očekávat novou práci. Jakmile vaše vibrace budou odpovídat budoucí situaci, budete inspirováni a vedeni přímo k lepší práci.

Drazí, víme, že jsou chvíle, kdy se nacházíte v životní situaci, která se vám nelíbí, v blízkosti lidí, na kterých vám nezáleží, nebo čelíte problémům, které nevíte, jak vyřešit. Pocit bezmoci, bezmocnosti, oběti, rezignace, vzteku nebo smutku je v pořádku. Ve skutečnosti je lepší se tak cítit, než své pocity popírat. Jakmile si upřímně uvědomíte, jak na tom jste, můžete skutečně začít tvořit lépe.

Můžete si připomenout: ʺNenarodil jsem se proto, abych se usadil. Nenarodil jsem se, abych se bouřil. Nenarodil jsem se proto, abych zachraňoval, napravoval nebo měnil druhé. Narodil jsem se proto, abych zažíval situace, které mě budou motivovat k tvorbě, a pak vytvářel to, co chci. Narodil jsem se, abych se cítil živý a aby se mi dařilo.ʺ

Váš život se odehrává právě teď. Nezačíná, když všechno vypadá dokonale. Nezačíná poté, co jste se upracovali k smrti, abyste naplnili bankovní účet nebo se konečně dočkali důchodu. Váš život nezačíná, až budou děti ve škole, až se konečně ustálí ekonomika nebo až bude svět stabilní. Váš život se odehrává tady a teď, dnes, v tomto dechu. Vnímejte své pocity a pak je postupně, jednu volbu za druhou, začněte zlepšovat. Jakmile zvýšíte své vibrace, vrátí se vám naděje, inspirace, vášeň a nadšení pro život.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/25/the-galactic-council-patience-the-name-of-the-game/

Zpět