3131 Telosané: Děti a nová Země Marie-Josée Andichou

[ Ezoterika ] 2022-09-13

Milé děti Země, zdravíme vás. Ještě jednou se vrátíme k vašemu přístupu k Nové Zemi. Ano, mluvíme o tom často, abyste pochopili, že časy, ve kterých jste žili posledních několik let a tisíciletí, skončily....opakuji... JSOU KONEČNÉ. Co máme na mysli slovem ʺkonecʺ? Již měsíce a měsíce vám všem říkáme, že bude důležité opustit vše, co bylo, materialismus, pozemskou moc jakéhokoli druhu: politickou, pracovní, rodinnou atd. Ano, moc již nebude ve velmi krátké době potřeba, alespoň ta moc, jak ji znáte a která vám nasazuje náhubek, omezuje vás a brání vám žít svobodný a šťastný život.

Ale řeknete si: ʺKdyž už nebude existovat moc prostřednictvím zákonů, povolení všeho druhu, zákazů dělat to či ono atd., nastane v našich zemích panika, naprostý nepořádek! Říkáme vám: to je to, co si myslíte a čemu věříte. Ale všechno bude nastaveno tak, aby k totálnímu nepořádku nedošlo. Neříkáme, že v určitém období přechodu, kterým procházíte, nebude nepořádek, protože vaši vládci už nebudou vědět, jak vaše země řídit, ale chceme říci, že se postupně všechno ve vašem životě a v životě vašich zemí promění. Především dojde k probuzení ve vzdělávání dětí ve školách. Lidé, kteří pochopí, že život není o tom, aby se učili, jaký byl neandrtálský člověk nebo cokoli jiného, není o tom, aby se podrobně učili o životě vašich dávných králů nebo královen z dob minulých atd. Tito lidé obrátí vzdělání dětí ve školách vzhůru nohama, protože vše začne ve školách již ve velmi raném věku. Tito lidé vytvoří a do škol nainstalují skupiny dětí pod dohledem mužů a žen, kteří pochopili, že život, jak se učí, je naprostý omyl. Děti se budou učit poznávat Zemi, přírodu, budou prožívat setkání s rostlinami a stromy, s moři a oceány. Poznají význam různých ryb na dně moří a oceánů, poznají obrovský význam velryb, delfínů a dalších v oceánech. Dozvědí se o spojení, které s těmito mořskými savci vždy měli, a o spojení, které tito savci stále chtějí mít s lidmi. Až se to děti naučí, což se stane již brzy, lidstvo udělá velký skok vpřed do Nové Země. Uvidíte své děti šťastné, že žijí, usmívající se, vítající život s radostí. Hluboká malátnost, kterou nyní mnohé děti prožívají, postupně zmizí a vše se sjednotí, aby se vytvořilo nové lidstvo.

Řeknete si: ʺAno, to je všechno moc hezké, ale kdy to bude?ʺ A pak se vrátíte k tomu, co se stalo.
Usmíváme se, protože lidé vždy chtějí jít velmi rychle, ale chtít jít příliš rychle může vést k pádu. Proto vám říkáme: mějte důvěru. Jak jsme vám již řekli v mnoha poselstvích, v současné době se nacházíte v ČIŠTĚNÍ (k tomuto velmi důležitému slovu se budeme často vracet) nejen Země, ale i vašich bytostí. Nemůžete vstoupit do velkého prostoru Čistého světla, aniž byste podstoupili ʺenergetickou sprchuʺ, která hluboce rozproudí vaše buňky a mysl. Důvěřujte tomu, co nyní prožíváte. Pro starší z vás, kteří jste na pozemské úrovni, je to velký zážitek důvěry, uvolnění, uvědomění atd. Samozřejmě pro ty z vás, kterým je mezi 50 a 60 lety a více, je prožití této očisty velmi delikátní, protože jste od dětství vychováváni zcela nesmyslnými způsoby života, myšlení a víry.

Drahé děti Země, vězte, že nejste opuštěné; jste pod naší každodenní a stálou ochranou. Dohlížíme na to, aby se spící lidstvo, kterým jste byli, probudilo pod vlivem četných elektrošoků, které jsou předkládány vašim životům i životům zemí a kontinentů planety Země. Navzdory všem otřesům, které zažíváte, nepochybujte o tom, že se zvedáte směrem k Nové Zemi Světla a Míru a do ní. Ale protože, ano, existuje ʺaleʺ, máte v sobě ještě svůj díl práce, abyste pochopili sami sebe, rozpoznali se jako božské bytosti a žili v POKORĚ.

POKORA neznamená žít v chudobě, ale uvědomovat si své kvality a také své chyby, které je třeba zlepšit, své způsoby bytí vůči ostatním kolem vás a vůči přírodě jako celku.

Drahé děti Země, milujeme vás a provázíme vás s velkou něhou a radostí.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/13/the-telosians-children-and-the-new-earth/

Zpět