3100 Saint Germain: Velká změna pokračuje James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-09-08

Přicházím, abych byl s vámi v této době, v těchto příznivých časech, které nyní nastávají, kdy Velká změna pokračuje. Velká proměna, kterou v tuto chvíli rozhodně nelze zastavit. Nabral takový spád, že ti, kteří byli mocnostmi a již jimi nejsou, i oni si uvědomují, že ztratili kontrolu. Budou se i nadále držet? Budou se i nadále chovat jako zvířata zahnaná do kouta? Ano, chovají. A pravděpodobně tak budou činit i nadále. Ale s tím, jak se vibrační frekvence nadále zvyšují a vy, jako Společenství pracovníků světla, jste nadále katalyzátorem tohoto zvyšování vibračních frekvencí a zvyšování vašeho vědomí a navracení světla a lásky na tuto planetu. Jak v tom budete pokračovat, pak ti, kteří byli mocnostmi a již jimi nejsou, budou nadále ustupovat zpět do stínů, z nichž vzešli.

Než to však udělají, jak vidíte, přišli do vyšších frekvencí a tam si nedokážou poradit. Proto jste svědky velkého zmatku a velkých zkušeností, které se nyní dějí a které přinášejí velké probuzení obyvatelstva všude na světě. Proč jsou vidět a skutečně dělají věci, které by byly považovány za směšné. Někteří by je dokonce nazvali hloupými činy, které na sebe upozorňují, zatímco dříve se před touto pozorností skrývali. Nyní však byli do této pozornosti s křikem vyvedeni. A díky těmto vyšším vibračním frekvencím vypadají, jako by už ani nevěděli, co dělají. Nedůvěra a lži se ukazují takové, jaké jsou. A stále více lidí se probouzí k těmto lžím, probouzí se k této nedůvěře. Nyní začínají stále více hledat pravdu, provádějí výzkum, chcete-li, který jste všichni prováděli, abyste si pomohli v procesu probuzení. Nyní to začínají dělat také. Dělají to další a budou to dělat i nadále. A jak se budou vibrační frekvence nadále zvyšovat a jak se bude zvyšovat výsledné vědomí, pak ti, kteří jsou zdánlivě u moci, už takoví nebudou.

Je na každém z vás, abyste i nadále sdíleli své světlo, sdíleli svou pravdu, kdykoli budete mít příležitost. A už jen tím, že jste tím, kým jste, a že nesete auru, kterou nesete, když se pohybujete mezi lidmi, přinášíte toto světlo dál a sdílíte ho, a to i těm, kteří o tom nemají ani tušení. Ale vy to děláte. A pokaždé, když se usmějete, pokaždé, když mávnete rukou druhému na pozdrav, a ať už uděláte cokoli, pomáháte zvyšovat vibrační frekvenci a vědomí kolektivu na celé planetě. Když se sdílíte s jedním, ten jde a sdílí se s dalším a dalším. Jeden se podělí se třemi a tito tři se podělí s dalšími třemi a tak dále geometrickou řadou. Takto Velké probuzení stále nabírá na síle. A ano, skutečně existují ti, ti Výjimeční, kteří převzali vedoucí úlohu ve Světle. Pomáhají probudit mnoho dalších. A budou tak činit i nadále. Dokud nepřijde čas, kdy už to nebudou muset dělat. Ten čas se, přátelé, stále více blíží.

Jste, jak se říká, na vrcholu Velké změny, která vás má posunout vpřed do nového tisíciletí Světla, které je před vámi všemi. Jak jste také slyšeli, budete mít možnost volby zůstat zde, být součástí nového vyjádření zde na Zemi, být součástí nového vyššího vyjádření Gaii, pokračovat v tomto vývoji vpřed. Nebo se můžete kdykoli rozhodnout vrátit se domů, ať už je váš domov kdekoli. Ten domov, který mnohé z vás volá k návratu, k návratu k rodině, kterou jste dávno opustili. Ano, vytvořili jste si zde rodinu. I rodinu vaší duše. Máte rodinu duše v celé galaxii i mimo ni, která čeká, až ji opět uznáte. A až je uznáte, ze své pozice zde v rámci této evoluce vás budou moci uznat a dát vám o sobě vědět. Mnozí se o to pokoušejí, aby vás oslovili. Pokud jim to dovolíte, budou toho schopni. Je k tomu zapotřebí důvěra. Chce to víru. A co víc, je třeba vědět. Jsou tu pro vás. Já jsem Saint Germain. Nyní vás opouštím s mírem, láskou a jednotou. Ať vám fialový plamen spolu s bílým světlem lásky i nadále pomáhá ve vašem postupu vpřed tímto procesem vzestupu k vašemu plnému vzestupu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/08/saint-germain-the-great-changeover-continues/

Zpět