3029 Lyřanská hvězdná brána Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-08-23

Tento měsíc se Ivo vrací na dovolenou do Vegy. Moji rodiče už tam jsou, jeho rodiče také a jedna z našich dcer a vnoučata také. Jede s ním i Enoch, náš syn, jak mi bylo řečeno. Takže jsem tady sama jen se svým bratrem Mertonem, který je mým křídlem. Ivo odváží poslední členy mé rodiny do našeho domu na Elteronu.

Proč vždycky jezdí v srpnu? Možná si říkáte, protože to dělá. Požádal jsem Adamu, aby Iva zastoupil, takže tento měsíc uvidíte více jeho práce, stejně jako St Germaina a El Moryu. Ráda se ptám někoho jiného na další informace o tom, co Ivo sděluje, protože někdy to řekne jinak a mně to lépe zapadne. Adama se zaměří na trojí plamen: sílu, lásku a moudrost.

Ivo v srpnu odjíždí na dovolenou, protože létá nad severní polokoulí a během srpna je nám souhvězdí Vegy nejblíže. Takže tehdy odjíždí zhruba na měsíc. Lyřanská hvězdná brána. Co to je a kde se nachází? Začíná na Zemi?

Ivo: Ne, musíš vstoupit na Slunce. V tomto bodě je mnoho hvězdných bran a abys našla tu, kterou si přeješ, musíš vypočítat frekvenci, kterou potřebuješ, frekvenci Elteronu, naší domovské planety, a pak loď najde správnou bránu.

Sharon: Máš ten výpočet na rychlé volbě, ne? Ta hvězdná brána je to pevně daná věc, nebo si je vytváříte?

Ivo: Používáme to často. Vezl jsem tě domů v nočních hodinách, i když jsi o tom nevěděla. Je to pevná věc. Vstupním bodem je Slunce. My rozumíme tomu, co je to slunce. Chápeme, že pokud jste na správné frekvenci, nemůže vám ublížit.

Sharon: Představ si chudáka, který na to přišel po zlém.

Ivo: I my máme své vědce, stejně jako vy jste měli Gallilea a Newtona. Ti prolomili nové teorie a my jsme to udělali také. Nicméně když jsme poprvé vyslali loď do hvězdy, byla mechanická, a měli jsme na lodi záznamová zařízení, abychom viděli, co loď zažívá. Několik lodí jsme sice ztratili, ale tuto techniku jsme zdokonalili, protože teď už známe vědu.

Sharon: Jsou tam i jiné hvězdné brány?

Ivo: Je jich tam mnoho. Vedou k Plejádám a dalším souhvězdím. Vejdou se do nich i mateřské lodě. Energie je expanzivní a kontraktivní. Vejde se do nich, cokoli si přeješ.

Sharon: Jsou kolem Země hvězdné brány?

Ivo: Ano, jsou. Vedou k mnoha dalším planetám ve sluneční soustavě i k mnoha domovským hvězdám předchozích ras, například k Alfě Centauri.

Sharon: Proč musíme letět ke Slunci? Proč se naše hvězdná brána nemůže prostě připojit na Zemi?

Ivo: Lyřané a Vegané se rozhodli, že to udělají takhle. Zjednodušení procesu. Přenést hvězdnou bránu na Slunce je stejně tak obtížné jako přenést ji ze Slunce na jiné Slunce. Je to krátká cesta ke slunci. Vůbec to nezabere moc času, proto jsme se rozhodli vytvořit bránu na slunci.

Sharon: Vy jste ji vytvořili?

Ivo: Ano, naprogramovali jsme ji. Můžeme ji také odprogramovat.

Sharon: Jakmile jsi řekl slovo ʺodprogramovatʺ, napadá mě, že máš v úmyslu všechny posluchače ještě trochu probudit, odprogramovat je od jejich matrixového učení.

Ivo: Ano, to slovo má tento záměr. Snažím se vás odprogramovat. Jsme v závěrečné fázi. Velké červené oko, které jsi viděla včera večer, je významné tím, že jsi nikdy neviděla velké červené oči, které by na tebe v noci zíraly.

Sharon: Takže je to něco nového, a to je pokrok, když lidé ztrácejí závoj. Jak velká byla ta věc, která na mě zírala?

Ivo: Docela velká. Byl to potížista. Byl to plaz.

Sharon: Jen jsem se tomu zasmála a zmizel. S červenýma očima? Neviděla jsem zorničku, jen duhovku.

Ivo: To je pokrok.

Sharon: Takže vidět nové věci je pokrok. Asi vidím víc frekvencí a vidím za jejich štíty nebo co, protože vím, že se chrání před tím, abychom je viděli. Je v tom něco víc než jen schopnost vidět tu frekvenci?

Ivo: To ano. Každá frekvence, ke které se dostáváš. Protiprogramování. Frekvence jsou naprogramované a vy je můžete také odprogramovat.
Vezmi si například svůj počítač. Vibruje na určité frekvenci a ta frekvence je v pořádku, ale aby fungovala, vyžaduje naprogramování. Stejně tak jejich štíty. Umělá inteligence.

Sharon: Takže je v tom složka umělé inteligence? Nejen organická/energetická? Musíme stát počítačovými hackery a musíme hacknout jejich technologii umělé inteligence?

Ivo: Ano. Vyslala jsi svou energii, aby obklopila složku umělé inteligence a snížila její frekvenci, aby se spojila s tvou frekvencí. Tím je možné negovat frekvenci A.I. a deaktivovat technologii. V tomto případě štíty reptiliánů.

Sharon: Vidím více věcí, když se probouzím, ve fázích mezi spánkem a bděním. Tam toho vidím mnohem víc. Tehdy také vidím koule volně se vznášející negativity. Proč jsem viděla jen její oko?

Ivo: Protože to byla nejjasnější barva a frekvence, na kterou se tvá mysl dokázala nejlépe naladit.

Sharon: Dobře, to je začátek. Takže musíme být hackeři. A tohle je další věc. Implant Communications se začne snažit pomáhat rodičům s dětmi, na které v noci i jinak útočí temné astrální entity. Ještě nejsou z planety pryč a stále jsou na obtíž, ale věřím, že existují věci, které můžete udělat, abyste svým dětem pomohli klidně spát navzdory jejich přítomnosti.
Začínám si vybavovat některé své vzpomínky z raného dětství a teď si uvědomuji, že jsem tyto věci mohla vidět a jako dítě mě to k smrti děsilo. Byla jsem tehdy nervózní troska. Nechceme, aby se to stalo vašim dětem. Začnou je vidět kvůli rostoucí frekvenci Země a skutečnosti, že jejich DNA je aktivnější než naše. Takže potřebují pomoc.


Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/08/the-lyran-stargate-ivo-of-vega-via.html

Zpět