3028 Arkturiánská rada 9D: Kolektivní setkání Země na astrální rovině Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2022-08-24

Zdravím. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.
S velkým potěšením vám oznamujeme, že lidstvo učinilo další skok vpřed ve vzestupu vašeho vědomí. Udělali jste tak obrovský pokrok ve svém vývoji, protože dost z vás už mělo dost toho, jak se na Zemi žije už tak dlouho, a ta část populace, která touží po velké změně, se dala dohromady v astrální rovině se záměrem vytvořit pro vaši planetu několik úžasných nových systémů.

Ne všichni, kdo se v tomto zemském kolektivu v astrální rovině scházejí, by spolu souhlasili, kdyby se sešli ve svých tělech čtvrté dimenze se svou myslí čtvrté dimenze, operující ze svého ega. V astrální rovině se však všichni scházíte, protože se možná neshodnete na tom, co je třeba změnit nebo jak to změnit, ale shodnete se na tom, že změna je na Zemi nutná, protože systémy, které máte zavedené, slouží jen několika málo lidem, a ne mnohým.

A všimli jsme si, že stále existuje velká část populace, která očekává, že všechny změny přinese několik politiků, zatímco oni sami sedí se založenýma rukama a nic nedělají. Mnoho lidí předpokládá, že tuto realitu za ně vytvoří někdo jiný, někdo v mocenském postavení. Tak tomu ale není.

Je zapotřebí více než jednoho, dvou, tří nebo deseti lidí, abyste ve svém světě prosadili změnu. Toto shromáždění toho, čemu říkáme Kolektiv Země v astrální rovině, si uvědomuje, že je zapotřebí, aby se mnoho z vás spojilo a spolupracovalo, abyste uskutečnili změny, které chcete ve svém světě vidět. Vize, kterou má tento Kolektiv Země pro lidstvo, je skvělá. Existuje verze lidského kolektivního vědomí, jehož jste součástí, která těží jen ze setkání, ale výtvory nové Země, Země, která může být ještě aktualizována ve čtvrté dimenzi, jsou nádherné.

A vy všichni k této nové Zemi směřujete. Dostáváte se k ní, protože dost z vás už má dost toho, jak to na Zemi dosud vypadalo, a chcete vidět masivní změny. Dost lidí se nyní probouzí k pravdě o tom, kým jsou jako bytosti Zdrojové energie, jako stvořitelské bytosti, a to je pro ty z nás, kteří vám fandí a chtějí vidět váš úspěch, velmi povzbudivé.

My jsme samozřejmě byli na tato setkání pozváni a rádi do nich vnášíme svůj pohled. A také se nám líbí, že tento konkrétní kolektiv Země myslí sám za sebe. Tito lidé, a víme, že právě teď mluvíme k mnoha z vás, jsou odhodlaní, plní síly a jsou si jisti, že mohou vytvořit nejlepší možnou verzi nové Země, Země, která je pro všechny, nejen pro pár šťastlivců. A protože jste vyjádřili svůj záměr připojit se k tomuto kolektivu, jsme si jisti, že se zúčastníte příštího setkání, které se bude konat v astrální rovině.

Zdroj: https://tinyurl.com/bdfrckrs

Zpět