3026 Přístup k holografickému kvantovému poli Meg Benedicte

[ Ezoterika ] 2022-08-24

Zažíváme stupňující se sluneční aktivitu, jak Země postupuje ke slunečnímu maximu v roce 2025. Poslední týden lví brány byl obzvláště intenzivní. Každoroční brána působí jako prahový bod, startovací plocha pro zhmotnění nových energetických proudů. Tento jev prožíváme jako sonický třesk, explozivní sílu, která nás pohání do další úrovně našeho vývoje. Věrna své formě mi lví brána rozbila další sklenici v ruce, když moje energie dosáhla prahové hodnoty.

V současné době se na planetě Zemi nacházíme v nadřazeném systému. Důkazy o globálním prolomení prahů vidíme v intenzivních slunečních erupcích, tání ledovců, extrémních klimatických změnách a zvyšujících se frekvencích geomagnetického pole. Informační exploze v rámci globální internetové revoluce odráží galaktickou infuzi světelné plazmy (éteru) inteligence z galaktického víru. Jedná se o postupný proces pozvedání do vyšší holografické sféry osvícení. Země je v procesu opětovného sladění s galaktickým gridfluxem, přirozeným rytmem planet a hvězd ve vesmíru. Jak se dostáváte na úroveň vyššího vědomí, fyzická sféra, pole částic, se začíná ohýbat a morfovat jako pulzující pole energie. Vše kolem vás plyne a tvoří se v proměnlivé říši dynamického tvoření. Jak se vyvíjíte a rozšiřujete do kvantového vědomí, začínáte být svědky holografické povahy reality a chápete ji.

V rovnovážném bodě polarizovaného náboje se nachází všechny vzorce zkreslení a zaseknutá emoční energie. Galaktické brány spouštějí uvolňování stagnující hustoty z těla, srdce a mysli. Léčí a čistí vrstvy uložené zášti a hořkosti z celoživotního působení v patriarchálním mocenském systému. Jakmile dosáhnete vyššího prahu, staré energie se odemknou a uvolní. Když je SVĚTLO živé a aktivované v holografické mysli, vaše vizualizace se promítají do kvantového pole a nesou s sebou světlo. Fotonové světlo je nositelem vědomí, inteligentní informace, která se částicově promítá do fyzické hmoty. DNA nejenže absorbuje fotonové světlo, ale také ho vyzařuje v biofotonových emisích, aby zhmotnila vaši fyzickou realitu, a to tak, že morfuje matrici hmoty prostřednictvím intenzivního světelného čištění. Fotony přenášejí sentientní inteligenci světelného jazyka do DNA; je to váš holografický plán, který propojuje fyzická těla s těly astrálními. Je to naše světelná cesta, která nám osvětluje cestu domů.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/24/access-the-holographic-quantum-field/

Zpět