3003 Swaruu z Erry a bývalý inženýr NASA o přistání na Měsíci Cosmic agency

[ UFO ] 2022-08-19

Dale Harder

Dale: V tomto světle mě nejvíce mrzí pomyšlení, že lidstvo nedokázalo ani tolik. Měl jsem jakýsi falešný pocit hrdosti. Doufal jsem v to. Široká veřejnost o ničem z toho nic neví. Dokonce i mě to zaskočilo.

Swaruu (9): Možná nedokázali ani to, ale dokázali jiné věci, mnoho jiných věcí. Je třeba porazit některá tvrdá fakta, abychom to pochopili v míře, která není brána vírou, ani na vírou v něčí slova o tomto tématu.
Tvrdá fakta, která je třeba porazit, jsou mimo jiné tato:
1.) Nosnost rakety Saturn. Nemohla vynést potřebné užitečné zatížení.
2.) Van Allenovy radiační pásy. Jedná se o vysokoenergetické magneticko-mikrovlnné husté oblasti vesmíru, které by uvařily nejen astronauty, ale i elektroniku.
3.) LEM je nestabilní, nelze s ním letět bez pokročilého počítače, který by několikrát za sekundu, možná i stokrát za sekundu, korigoval kurz, náklon a vychýlení. V roce 1969 v takové míře neexistovaly a začínaly přicházet až s tehdejším letounem General Dynamics F-16A a účinně jako systém řízení stability s Lockheedem F-117A koncem 80. let. S LEM se nedá létat.

Dale: Trochu mi to láme srdce kvůli těm ubohým duším. Tolik jsem doufal, že jsou o něco pokročilejší.
Nedostatečný tah na váhu? Stál jsem vedle AP 13 a dotýkal se ho ráno v den startu. Mám fotku, jak se o něj opírám rukou. Byl obrovský, 363 stop vysoký a 33 stop široký. Těžko si dovedu představit, že by neměl dostatečný výkon. Je to nejtěžší nosná raketa, jakou lidstvo vyrobilo.

Swaruu (9): Vím, že je to působivé. A jeho řev otřásal zemí... ale byl to ohňostroj, neměl dostatečný tah, protože většinu promrhal pro vznášení se!
LEM je pračka! Jak se to dá ovládat? Naklání se to na jednu stranu, ty to ručně koriguješ a pak se to přehoupne na druhou stranu moc a ty to zase kontrakoriguješ... což způsobí ještě větší problémy s vyvážením, které se budou jen zhoršovat a zhoršovat, až se ta věc zřítí, jak se to vždy stalo při testovacích letech, Armstrong se málem zabil! O této nehodě existuje dokonce video, katapultoval se včas, ale jen stěží!

Dale: Číslo 2 mě také trápí. Myslel jsem si, že kdyby byla doba expozice krátká, mohli to vydržet. Takže to tak být nemělo? Lidstvo tu uvízlo navždy?

Swaruu (9): Doba expozice by byla smrtelná, kdyby tam byl i deset minut.

Dale: Myslel jsem, že pásy sahají jen asi do třetiny vzdálenosti k Měsíci.

Swaruu (9): Jsou tam dvě sady pásů. Minimální doba průletu jimi by měla být tak 2 dny, i při jednom dni je to moc. Úroveň radiace je tam několikanásobně vyšší než v mikrovlnné troubě.
A... s informacemi od nás... a teď i od ostatních: Měsíc jako takový neexistuje, aby se na něm dalo přistát

Dale: Takže jsme žili lež za lží. Ano, věřím, že je dutý a že tam byla umístěna loď. To se ví, ale málokdo to přijímá.

Swaruu (9): Povrch je kovový a oni by se k němu nesměli přiblížit. To, co lidé vidí, je hologram.

Dale: Jak dobrá jsou takzvaná fakta, která mi byla dána nebo s nimiž mi bylo dovoleno pracovat. Nikdo nemůže znát všechny podrobnosti. O to se postarali.

Swaruu (9): Říká se tomu kompartmentalizace. Lidé si myslí, že je to příliš velká lež, než aby se to dalo ututlat. Ale to není pravda! Nepotřebují 99 % lidí v NASA zcela přesvědčených o přistání! Stačí hrstka klíčových lidí! Řízení mise si toho není vědomo. Naprosto věří, že se to všechno stalo! Nejednají. Jsou v tom srdcem i duší! My to víme, protože vy jste jedním z příkladů! Ale astronauti jednají! Bylo snazší to předstírat než řešit tyto nepřekonatelné problémy. Nechceme vás rozrušovat. Dokonce mě to mrzí! Ale je to jen další z dlouhé řady věcí, o kterých můžeme mít znepokojivé informace!

Dale: Já vím, já to chápu. Znepokojuje mě to a jsem z toho smutný, ale nepřekvapuje mě to. Jen jsem doufal, že lidstvo má na víc.

Swaruu (9): Udělali toho mnohem víc. Jak řekla Anéeka. Dokonce i cestování vesmírem! Ale o tom lidem neříkají! Museli by prozradit svou vyspělou technologii a oni nechtějí, aby ji lidé měli! Se SSP se dostali přinejmenším k Saturnu. Dobyli další planetu! Tedy vojensky dobyli další planetu.
Víte, co je to kognitivní disonance?

Dale: Slyšel jsem ten termín, ale v tomto kontextu ne, bohužel mu nerozumím.

Swaruu (9): Člověk může chápat realitu pouze na úrovni a v míře svého chápání, nikdy ne více. Čím více má někdo vědomí, tím více toho zvládne. Člověk nemůže porozumět něčemu, co vyžaduje mít kontext nebo základní pojmy, aby mohl nové informace vztahovat k sobě a s nimi.
Když jsou lidé konfrontováni s informacemi, kterým nerozumějí, vstupují do popření a směřují k myšlenkovému rámci, který je pro ně pohodlný, utíkají zpět ke známému... obviňují nebo považují nové poznatky za nesmysl! Jejich mysl se uzavírá. Proto je tolik nenávistníků a pochybovačů o každém tématu! Je jim to prostě nepříjemné! Budou bránit to, co bylo pohodlné!
Tyto informace, které s vámi a ve videích sdílíme, mají tu zvláštnost, že vyvolávají kognitivní disonanci. Proto jsme opatrní. Nechceme lidi měnit ani obtěžovat. V tomto případě však poněkud spěcháme, protože cítíme, že náš čas zde se možná krátí. Takže všechno chrlíme hned. Nejsme si jisti, jestli je to dobrý nápad, nebo ne. Jde spíše o to, co můžeme udělat, než o to, co bychom v tuto chvíli měli. (pozn. to jako že nás brzy znova vymejou a zpátky k ruchadlu? Nebo hůř, převedou na dálkové ovládání... což už vlastně stejně jsme, jmenuje se to mainstream)

Zdroj: https://tinyurl.com/24vc7xkt

Zpět