2903 Čí zločin nese Kain? + Ďatlovova výprava Valerie Kolcová

[ Ezoterika ] 2014-04-20

Jen zkratka
https://shambavedi.blogspot.com/2019/04/blog-post_31.html

Čí zločin nese Kain? 20.04.2014

Kain byl probuzený a oddaný Baalovi (mimozemšťan ze souhvězdí Býka, na světlé straně, pokusil se zachránit Zemi před Nibiru, než sám padl). Na oltář používal ovoce a květiny. Ábel byl oddaný Jehovovi - obětoval živá zvířata. Adam se přikláněl vírou ke Kainovi. Při obětování se bratři porvali a náhodně se Ábel praštil o kámen do hlavy. Kain se pak odebral do Baalova města (Baabylonu)


https://shambavedi.blogspot.com/2019/05/blog-post_27.html
Tragédie skupiny Ďatlov a ... narušený svět Yeti 17.05.19
Ďatlovova skupina chtěla najít pozůstatky šamanských oltářů, které uzavřely přístup do alternativní reality, v níž žijí vcelku bezelstní Yetti, blízcí světu zvířat a vyšším Učitelům.. Dříve se do světa Yetti chtěli dostat z Nibiru a podmanit si ho, jelikož je blízký frekvencím Země. Portál do svého světa jeden Yetti kdysi uzavřel vlastní obětí a jeho tělo zůstalo na místě portálu. Ďatlovova výprava jeskyni s portálem objevila a začala s tělem hýbat. Tím se portál znovu otevřel.
Ve stejné době proběhl test jakési vojenské rakety, která byla vtažena do portálu a v zemi Yetti způsobila zničení osady Yetti. Přeživší Yetti se dostali do našeho světa, kde se za ztrátu svých blízkých chtěli pomstít. Pochytali členy Ďatlovovy výpravy, těm, kdo narušili místo portálu vydloubli oči a utrhli jazyk. Šamanům se podařilo portál znovu uzavřít a Yetti se rozplynuli. Jelikož se vojenská raketa při otevření portálu před očima vojáků rozplynula, našli při jejím hledání zbytky Ďatlovovy výpravy.

Zdroj: https://shambavedi.blogspot.com/2019/04/blog-post_31.html

Zpět