2837 Vrillon Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2022-07-16

Jsem Vrillon z Aštarského galaktického velitelství a promlouvám k vaší rase jménem vašich galaktických bratrů a sester. Toto je můj druhý kontakt od roku 1977, který se uskutečnil prostřednictvím místního kanálu britské televize. Jsem zde dnes, abych vyjádřil naše obavy o osud vaší planety. Nechali jsme Vesmírný kanál, aby ve svém snu viděl a zažil důsledky jaderné války na Zemi. Viděl tuto vizi jako Hvězdnou válku, kde bylo všechno zničeno a jen několik málo lidí kataklyzma přežilo. S vašimi zkorumpovanými vládami v čele je to reálná možnost. Propadají panice, protože všechny jejich plány se každým dnem hroutí víc a víc. Zlo se snaží udržet si kontrolu nad vaší planetou tak zoufale, že by se obětovali, jen aby zůstali na vrcholu. Snaží se rozpoutat třetí světovou válku. Zatím se jejich pokusům podařilo zabránit.

Vaše Aliance se musí dát do pohybu bez dalších odkladů, co nejdříve odstranit ze Země jednu satanskou entitu po druhé. Od každého člověka se očekávají každodenní meditace, které pomohou udržet zvyšování Kolektivního vědomí. Vaše rasa si je vědoma, že Světlo je ve válce se Zlem již dlouhou dobu, a to nejen na vaší planetě, ale i v jiných vesmírech, galaxiích a hvězdných systémech. Využijte Božského načasování a vezměte moc do svých rukou, abyste zachránili sebe i svou planetu. Nečekejte příliš dlouho a proveďte globální očistu od všech nepřátelských entit včetně některých mimozemšťanů.

Máte jen dvě možnosti, jednou je přesunout se jako civilizace do vyšších dimenzí a druhou nechat Elitu, aby zlikvidovala celou populaci i s planetou. Vaše rasa se musí rozhodnout velmi brzy, abyste mohli začít novou historii lidské civilizace. Pošlete Zlo tam, odkud přišlo. Dění na Zemi sledujeme z našich lodí. Udržujeme vaši oblohu v bezpečí. Od všech, kteří sem přišli zachránit tuto část Mléčné galaxie, se očekává pozemská práce. Všichni jsme propojeni Vesmírným vědomím. Vysíláme svou Nejvyšší lásku.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/07/vrillon-via-erena-velazquez-july-16-2022.html

Zpět