2768 Políbená Sluncem Ojlit

[ Ezoterika ] 2022-06-28

Dnes jsem na ulici viděl pětiletou dívku s krásnými zrzavými vlasy.
Na moji ne zcela utvořenou otázku ʺproč se lidé rodí s červenými vlasyʺ přišla odpověď ʺpolíbení sluncemʺ. Rozhodl jsem se s touto otázkou obrátit na vědomí Slunce. Je to ʺnáhodaʺ, nebo je v tom nějaký záměr?
A: Všechno má smysl... Úkoly, které pro takové lidi existují, jsou opravdu podobné. Není to náhoda (myslíme tím rusovlasé děti, i když v rodině takoví předci nebyli)
Jde o určitou kategorii duší. Spojení mezi nimi není podstatné. Hlavní důraz je na spojení mezi námi (Solárním Logem) a jimi. Jsou to lidé, kteří jsou nejlépe vybaveni, aby přijali čtení našich kódů. Nepotřebují speciální nastavení. Pokud se takoví lidé ʺprobudíʺ, lze spojení aktivovat velmi snadno.

Q: Jaký je přínos aktivace spojení?

A: Především další zdroj energie. Řekněme, že s malým úsilím dostanou větší porci. Aktivace jim také umožňuje přeskočit kódy, které jim později umožní rychleji si vzpomenout a začít s nimi pracovat.
Jde o kódy z Galaktického Centrálního Slunce. Nemá smysl se o tom bavit, protože pro obecné pochopení není toto téma příliš oblíbené. Vyslovujeme samotnou možnost takové interakce.

Q: Je mezi takovými mnoho probuzených?

A: 50/50. Ale pokud dojde k odhalení, může být velmi silné.

Q: Existuje nějaký zvláštní způsob, jak vychovávat děti se zrzavými vlasy?

A: Normální výchova dětí přiměřeného věku. Stačí pochopit, že jsou velmi citliví k celému vnějšímu světu.

Q: Existují nějaká omezení nebo preference pro pobyt na slunci (myslím spáleniny nebo mrtvice)?

A: V tomto smyslu neexistují žádná kritéria. Každý s námi může komunikovat, stačí pouze vyjádřit záměr. Požádejte o naladění, aby bylo jemné a bez následků. To samozřejmě neznamená, že pak můžete sedět celý den pod přímými paprsky, samozřejmě se spálíte. Vaše těla jsou příliš nevhodná na to, aby přijala naši energii v plném rozsahu.

Q: Mluvíme o popáleninách a úpalu. Nyní je prý slunce stalo mnohem aktivnější, a proto jsou popáleniny po pobytu venku častější. Je tomu skutečně tak? S čím to souvisí?

A: Ano to je. Ale stojí za zmínku připomenout, že nyní je čas na transformaci všeho a všech. A také se transformujeme - měníme. Pokud se lidé nezmění, pak už tak značná energetická propast mezi námi bude ještě hmatatelnější. To znamená, že důsledky naší interakce s člověkem budou viditelné i v negativním spektru. Kdo rozumí procesům probíhajícím na planetě a snaží se naladit, může docela snadno zůstat v otevřených prostorech. Ale přesto musíte být velmi opatrní. Nemůžeme ʺztlumit hořákʺ, pouze vy můžete vybudovat potřebnou ochranu pro svá těla.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13318

Zpět