2708 Vyčerpání a nové frekvence Era of light

[ Ezoterika ] 2022-06-16

Fyzická únava, kterou v poslední době pociťuje naprostá většina, je způsobena novými inteligentními elektromagnetickými frekvencemi, které přicházejí z Centrálního Slunce. Ty se radikálně pohybují v našich fyzických, emocionálních a duchovních strukturách, jako bychom byli mobilním zařízením napojeným na baterii obrovské lodi. Z duchovního světa přichází spousta energie. Proto je potřeba stabilizace.

Co je třeba udělat?
Mentálně:
Vibrujte ve vysoké rezonanci, nejlépe v nejvyšší možné energii, energii vděčnosti, soucitu, velkorysosti, laskavosti a vzájemného sdílení myšlenek. Vyhněte se soudům, protože ve skutečnosti nevíme, co si každý z nás přišel v tomto životě počít. Pozvedněte myšlenky k ušlechtilým věcem, místo abyste pokračovali ve sdílení marných a hrozných zpráv, které mají tendenci množit televize a sociální média. Buďte jiní, hledejte dobré věci v lidech a situacích, existují, ale zapomíná se na ně.
Přestaňte si stěžovat a začněte děkovat, vděčnost je energie, která bude utvářet nový svět.
Když přijde špatná myšlenka, pochopte ji a okamžitě ji neutralizujte jinou, lepší a pozitivní.
Když vám přijde na mysl problém, transmutujte informaci, okamžitě pro něj hledejte řešení a soustřeďte se na něj. Změňte zaměření, najděte v sobě krásné věci, ve svém chování, přestaňte se energeticky mrzačit, všichni máme dobré věci a ctnosti.

Fyzicky:
Provádějte klidná a soustředěná cvičení, vysílejte současně s nimi modré vlny do všech míst, kde cítíte bolest, nepohodlí nebo svalovou únavu, proměňte tak jednoduché protahovací a posilovací cvičení v zesílené kvantové vibrační cvičení. Pijte hodně vody, nejlépe té, která pochází přímo z kamenů, protože přináší úlomky čistých minerálů ze středu hory, hornin a krystalů. Vyhýbejte se zpracovaným potravinám s přehnaným kořením. Vkládejte do svého těla krásné, zdravé a celoživotní věci. Opalujte se a buďte při tom vděční. Ponořte se do mořské nebo říční tekoucí vody, abyste vstoupili do nové frekvence přírody.

Duchovně:
Věnujte pozornost intuici, neboť ta přichází se silou a je první informací, která přichází z duchovního světa a vstupuje do vaší mysli. Poslouchejte dobrou hudbu, takovou, při které se vám ježí chlupy na rukou, protože je schopna rezonovat s vaším duchem. Věnujte pozornost inspiracím, protože přicházejí čistě a jednoduše, jinak si nemůžeme zapsat, co dostáváme, nebo udělat něco ve stejnou dobu, kdy přichází, ztrácíme kontakt a duchu trvá, než to přivede zpět. Inspirace je něco, co vám posílá váš vlastní duch, není to třetí duch nebo pomocník, jste to vy sami v budoucím projevu a božské dimenzi, kdo se snaží mluvit sám se sebou.

Vztahy:
Už nemusíte na nikoho křičet, vaše srdce už nemůže křičet a hádat se, chce jen harmonii a porozumění, čas utrpení skončil, kdo v této myšlence pokračuje, projde velkými zkouškami. Pokud je třeba zaujmout pozici, zaujměte pozici a udělejte to, co je třeba udělat.

Práce:
Tvůj duch už nechce dělat to, co nemá smysl a nenaplňuje jeho smysl života. Nutí ho, aby s plnou silou vstoupil do svého synergického centra, do toho, které je v souladu se silami, jež přicházejí z vesmíru. Pokud nezměníte nebo nezlepšíte svůj vztah k práci, bude váš život stále prázdnější, ačkoli díky ní získáte dostatek peněz, nic z toho nemůže dát vaší existenci skutečný smysl do budoucna.

Nedělejte si starosti s nalezením nového světa, není to místo, ale frekvence, vibrační stav, ve kterém se může ocitnout každý, kdo si to přeje. Stav čisté a tiché vděčnosti. Naladění je cesta... nalaďte se na sebe. To je ta pravá duchovnost, kterou po nás chtějí mentoři, protože tím, že jsme celiství a propojení, jsme v plné harmonii s vesmírem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/06/16/exhaustion-and-new-frequencies/

Zpět