2568 Životní gobelín: Přijel jsi Brenda Hoffmann

[ Ezoterika ] 2022-05-18

My, z Vesmírů, bychom vám rádi pomohli přizpůsobit se vašemu novému bytí. Někteří z vás zjistí, že interakce s ostatními se uzdravily, nebo potkáte někoho, kdo vaši bytost podněcuje. To, co vám dříve připadalo nepříjemné nebo špatné, může být vzrušující. Nebo se z těch, které jste kdysi negovali, mohou stát víc než jen známí. Váš nový svět vás obrátí vzhůru nohama a naruby. Fráze, která má nyní mnoho významů. Možná přijmete ty, které jste kdysi ignorovali, a budete ignorovat ty, které jste kdysi ctili. Budete komunikovat ze srdce místo vnějších ʺměl bychʺ nebo ʺchtěl bychʺ. To neznamená, že budete žít v chudobě, ani že budete bohatí. Vytvoříte si své správné místo v rámci příjmových a osobních měřítek. Vaše sociální podmínky byly odstraněny, takže vám zůstane nová možnost svobodně zkoumat to, co si přejete zkoumat. Pokud toto zkoumání vyžaduje finanční dotace, snadno si tyto finance vytvoříte. Pokud zkoumání vyžaduje nové interakce, snadno tyto části objevíte.

Není náhodou, že jste v této době na tomto světě, protože máte svou roli, i když se nemusí zdát tak zajímavá nebo vzrušující. Nebo roli, o které jste nikdy předtím nevěřili, že byste jí mohli dosáhnout. Co bylo in, je out. To, co bylo skryté, se ukáže. A to, co je zapotřebí pro vaše nové bytí, bude vytvořeno vámi - bez námahy. Jste oficiálně novou bytostí v novém světě. Něco, po čem jste toužili a na čem jste pilně pracovali celé měsíce, možná roky. Už není třeba zdolávat žádné hory ani valit kopce, abyste se stali novým já - jste tam. I když tomu zatím nevěříte, že je to pravda.

Pravděpodobně přemýšlíte, jaký by měl být v tuto chvíli váš další krok nebo etapa. Jste tam. Dorazili jste. Už nemusíte chytat žádné vlaky ani letadla. Už není třeba pronášet žádné mantry, protože jste dorazili. Vaše role se přesunula od práce na tom, abyste přijali své nové bytí se všemi svými tvůrčími schopnostmi. Znamená toto tvrzení, že se váš svět automaticky stane radostným? Pokud si to přejete. Nebo to znamená, že vaše adaptační období bude bolestivé či vyčerpávající? Pokud je to to, co chcete. Vy sami jste svým vlastním guru, mistrem a vůdcem. Co chcete a proč? To je vše, o co se musíte starat, protože jste dokončili práci potřebnou k tomu, abyste byli tam, kde jste dnes. Někteří z vás se s malým úspěchem vrátí k 3D potřebám a přáním. Zatímco jiní z vás se přihlásí o své nové čisté místo bytí a vytvoří to, co jste vy, místo abyste toužili po 3D někom jiném. Pokud vás při čtení tohoto materiálu jako první napadne, že chcete vytvořit miliardy dolarů, zeptejte se sami sebe, proč si to přejete. Je to proto, že chcete tvořit ve svém novém světě, nebo proto, že to byl 3D cíl, který se nikdy nezhmotnil? Jste nová bytost v novém světě. Vaše sny a cíle tedy budou také nové. Vymažte svůj 3D štít a začněte snít, myslet, věřit a tvořit to, co vás bude naplňovat nyní - ne navždy nebo v budoucnosti - ale nyní.

Tento sen, toto stvoření může být tak jednoduché jako krásná zahrada nebo tak složité jako cestování v čase. Na tom nezáleží, protože vaše současné sny budou naplňovat nové vás a vaše nitky světové tapisérie. Co potřebujete nebo po čem toužíte? To je nyní váš směr. Není třeba truchlit nad tím, co už není, protože nad tím jste truchlili několik posledních týdnů. A s tím jste se rozhodli udržovat nebo přerušit spojení. Není třeba ospravedlňovat svá rozhodnutí, protože jste v novém světě s novými potřebami, které můžete naplnit pouze vy. Možná se cítíte provinile, pokud neprosazujete ukončení války nebo jiné politické agendy. Takový pocit viny je pouze 3D přenosem, podobně jako některé sny vás mohou po probuzení nechat trochu zmatené. Tyto pocity viny se rychle rozplynou, protože nemáte čas, energii ani zájem o to, co bylo. Jste nová bytost v novém světě s novými zájmy a interakcemi. To, co bylo, už není. A vy právě v tomto okamžiku vytváříte to, co bude. A tak to bude.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/18/lifetapestrycreations-youve-arrived%ef%bf%bc/

Zpět