2507 Přechod Brenda Hoffmann

[ Ezoterika ] 2022-05-02

Možná se při zmínce o novém světě, který jsme my, Vesmíry, po léta načrtávali, hrozíte. Váš svět se navzdory našim neustálým proroctvím nezdá být tak odlišný - strachu a bolesti je v něm spousta. Až dosud byla vaše realita více spjata s 3D vnějším zaměřením než s naším popisem nové Země míru a lásky. Přestože mnozí z vás cítí posun, odmítáte uvěřit, že vaše vnitřní smysly jsou jiné. Jako byste po trpělivém čekání na rozbalení vánočního dárku objevili v krásném obalu hroudu uhlí. Pravděpodobně jste pozastavili své nové životní přesvědčení. Přestože jste v sobě vytvořili nové světy, nepozorujete ve svém životě ani v životě druhých velký rozdíl. Je to tedy tak, že jste připraveni vrátit se do svého 3D světa strachu. Ne proto, že byste chtěli, ale protože cítíte, že strach je vaší trvalou realitou. Přitom stále doufáte v jiskřičky lásky, které jsme po léta hlásali. Jste vyčerpaní snahou milovat to či ono, přestože vaše vnitřní pocity tvrdí opak. Jste prostě unavení. Takové je to proto, že konec je na dosah ruky. Podobně jako pocity, které jste měli ke konci školního kurzu, který vás nebavil. Jak se blíží závěrečná zkouška, máte pocit, že už nemáte co dát. Nechcete se na zkoušku učit, ani už nikdy nechcete vidět tu učebnici. Přesto do závěrečné zkoušky zbývají hodiny, takže víte, že potřebujete poslední impuls, abyste třídu dokončili. Tak to je, jste neskutečně unavení ze snahy spojit své 3D vědění s novým vnitřním světem. Některé dny dokážete milovat a přijímat jiné. Jiné dny si nedokážete představit, že by něco takového bylo možné. Vyšplhali jste se na vnitřně zaměřené emocionální hory a svezli se na různých vlnách.

Po celou dobu jste bojovali uvnitř i vně. Máte pocit, že už nemáte co dát. Chcete, aby to všechno zmizelo a vy jste mohli žít v klidu ve svém novém malém světě. Toto období zatmění je vaší i zemskou závěrečnou zkouškou. Ne, že by každý hned miloval všechny a všechno, ale naopak, že pocítíte posun. Možná si vzpomenete na dokončení úkolu, který vyžadoval mnoho času a úsilí. Prvním pocitem po dokončení tohoto úkolu byla úleva. Druhým bylo přemýšlení, jak vyplnit svůj čas, až bude složitý a časově náročný úkol hotov. Tak tomu bude i u vás po tomto období jarního zatmění. Nyní se učíte(psychicky a emocionálně připravujete) na závěrečnou zkoušku. Emocionálně časově náročný proces, který vyčerpává vaši energii a zájmy.

Bezprostředně po tomto obrovském úsilí se můžete cítit apatičtí, znudění nebo vyčerpaní. Brzy poté zažijete nový druh emocionálního vzedmutí. Absolvovali jste totiž studium nad 3D způsobem, který nelze popsat - poskytne vám vnitřní klid správnosti, který jste nikdy předtím nezažili, dokud jste byli na Zemi. Několik následujících týdnů se vám bude zdát krutých, ne proto, že byste byli na špatném místě - i když to tak možná cítíte -, ale proto, že se váš svět obrací naruby. Na tento posun jste se připravovali a prodírali se jím měsíce, roky a desetiletí. Přechod od účastníka-pozorovatele k pozorovateli. Ty části, které se nyní cítí špatně nebo neúplně, jako jsou přátelství nebo jiné emocionální bariéry, se posunou k otevřenosti, správnosti uvnitř, která bude znásobena miliony dalších nových pozemských entit.

Tato fáze je poslední velkou překážkou pro nové vy a nový svět. Předchozí fáze přechodu jste dokončili, přestože většina pozemských entit zůstala zakotvena ve 3D/vnějším směřování. To již není pravda a náznaky toho budou zřejmější po dokončení tohoto jarního období zatmění. Budete mít pocit, jako by se ve vás rozsvítil vypínač, který vás povzbudí k tomu, abyste byli tím, kým jste. Cílem, o který jste usilovali celé měsíce, možná roky. Po tomto období zatmění již nebudete muset opatrně kráčet mezi 3D a svým novým bytím. Ani nebudete muset zvažovat každý krok jako v minulosti. Prostě budete. My, z Vesmírů, vám doporučujeme, abyste si v příštích několika týdnech dovolili co nejvíce se vznášet, zatímco se Země a ti, kteří jsou na Zemi, stabilizují v novém prostředí, které jste vytvořili - a které si přejete zažít. Váš čas nadešel. Tak ať se stane. Amen.

Zdroj: https://www.st-germain.se/brendas-blogg-via-brenda-hoffman-2-maj-2022/

Zpět