2483 Co si myslíš o budoucnosti? Mila

[ Ezoterika ] 2022-04-29

Saint Germain
Většina změn je stále před hranicemi svého odhalení a sjednocení. Nyní je vám poskytnuto mnoho informací o přechodu, a že přichází čas prostorových změn v důsledku změn vibrací planety. Všechny tyto změny samozřejmě nemohou probíhat odděleně od lidí. Je důležité, aby si lidé uvědoměním si těchto informací nepřipouštěli obavy o svou budoucnost. Neměli byste svými myšlenkami a obavami vytvářet možnosti pro negativní budoucnost. Nezáleží na tom, zda jsou pro to z hlediska lidského vnímání předpoklady či nikoli. (Mám na mysli politickou situaci ve světě, informace ze zpráv)
Je nutné mít jasno v tom, že každý se tam dostane a bude žít = projde lekcemi, kde a jak bude potřeba. Potvrzení toho můžete pozorovat v okolní realitě. Když se například lidé žijící v klidných oblastech ʺnajednouʺ ʺnáhodouʺ ocitnou na těch místech planety, kde klid není.
Duše potřebuje zkušenost, aby jimi prošla, a projde jimi bez ohledu na touhu nebo neochotu, ať už je známa nebo ne.

Není proto nutné eskalovat situace, které mají k harmonii daleko, negativními myšlenkovými formami. Chápete, že přemýšlením, prožíváním, vychutnáváním negativního nasměrujete energii do této události, do této časové linie. Samozřejmě, čím více lidí si myslí, že ʺpředem je všechno špatnéʺ, tím více je šancí tuto realitu rozvinout. Tyto lidi bude tato možnost ʺpřitahovatʺ už jen mírou podobných vibračních charakteristik. Přitahuje podobné. Pamatujte si to! Proč se bojí něčeho, co se ještě nestalo a možná ani nestane. Neměli byste zkoušet osudy nebo situace, které se stávají jiným lidem. Každý si projde přesně tím, co je potřeba. Pokud se stane, že se ocitnete v hrozných a neharmonických situacích, je to jen proto, že duše měla pro tuto inkarnaci úkoly. S vědomím a pochopením takových okamžiků se snažte nyní udržet svou pozornost v daném okamžiku.

Prostor se mění, svět se mění, je to přirozené. Ale když těmto změnám důvěřujete, vstoupíte do nich klidněji! Mnoho lidí ani neví o nadcházejících procesech, nikdy neslyšeli nic o přechodu a mají k esoterice obecně velmi daleko, ale prožívají svůj každý den v přijetí a radosti. V chápání "co dělá Bůh, je v nejlepším!" Tedy důvěřujte!

Teď je nejdůležitější přijetí a důvěra! Jiný postoj k události to pro vás nezmění k lepšímu, ale nezkomplikuje to!
Proto radím: sledujte všechny myšlenky a emoce, které vyvstanou ohledně informací o přechodu, o možnostech budoucího pobytu!
Snažte se v klidu vnímat všechny předpovědi a svou pozorností je ʺnedržetʺ, zvláště pak ty negativní. Nepouštějte svou energii do rozvoje těchto dočasných odboček!!! Je třeba si uvědomit, že jakákoli předpověď je pouze jednou z mnoha možností. Neznamená to, že tato verze budoucnosti je pro všechny stejná. Někdo do takové budoucnosti ale spadne, pokud existuje lekce duše. Neexistují žádné špatné nebo dobré lekce pro duši. To je jen lidské vnímání. Vnímání z pozice duality. Lidé samozřejmě chtějí tuto inkarnaci prožít co nejpohodlněji. Pro duši je vše zkušenost, vše je důležité a vše je cenné!!! A získá toho nekonečně, cesta ke zdroji je dlouhá!

Zdroj: https://absolutera.ru/article12969

Zpět